Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (824. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.802
Cevap
579
Favori
1.594.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 822823824825826
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bravo üstadım ne kadar güzel ve doğru bir cevap.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Designer83

Sec hesaplar internet ister.
    Internet kullanımı oyuna göre değişir. Multiplayer oyunlar kotanızdan oldukça fazla yiyebilir. Fifa vb single player oyunlarda ise sorun olmaz.

Fakat bence en önemlisi, boşverin PS4'ü evde bırakın.

5 günlük tatilde de oynamayıverin. Tatilin, gittiğiniz yerin, yanında olacağınız insanların, tanışabileceğiniz insanların, kısaca hayatın tadını çıkarın. Oyunu başka zaman da oynarsınız ama hazır tatil yapabiliyorken bu 5 gününüzde onun tadını çıkarın.

Alıntıları Göster
    Yalnız, belki adam PS4 keyfi yapacaktır. Herkesin keyif aldığı şeyler farklıdır. Tatilde akşamları konsol oynamanın zevki bir başkadır. Gündüz denize, havuza giriyorsun, geziyorsun. Yorulup eve gelince de akşam konsol keyfi yapıyorsun. Biz de zamanında PS1’imizi götürüp yapardık bunu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ağustos için haber-sızdırma var mı?
    Bu ay umutluyum, bende olmayan, indirimden almadığım, pc de bitirmediğim, aşırı çöp olmayan, güzel bir oyuna denk geleceğim
  • Ben bu ay için nedense hiç umutlu değilim ya hadi bakalım. inşallah yanılırım. sanki çileden çıkaracak kadar facia oyunlar vereceklerini hissediyorum.
  • geçen ay the orderin üstünde çok durduk gelmemişti bu ay sesiz bir şekilde geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brokenwings -- 23 Temmuz 2018; 3:45:18 >
  • Aynen bu ay iyi oyunlar gelir diye umuyorum 😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şimdiye sızardı ufaktan ya?
    Hiç haberi sesi sedası yok, gene mi gol değil?
    Çok değil, bende olmayan, indirimden almadığım, pc de bitirmediğim, aşırı çöp olmayan, güzel bir (sadece bir) oyun bekliyorum
  • plus oyunları bu hafta değil haftaya çarşamba açıklanır muhtemelen. çünkü ayın ilk salısı indirmeye açılıyor oyunlar ve ondan önceki hafta çarşamba açıklanıyor.
  • kollaps kullanıcısına yanıt
    Evet, ağustos ayı oyunları 1 ağustos’ta açıklanacak, 7 ağustostan itibaren de indirilebilecek

• Ps4'ü alalı çok olmadı plus'ta keşke geçmişe yönelik sunulan hediyelerden bari 1 tanesini elde etme şansımız olsaydı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pusudayım bakalım bu ay ne çıkacak şansımıza

• Yok mu bişeler? Bugün mü belli olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7ADF8CF23

Yok mu bişeler? Bugün mü belli olacak?
    haftaya çarşamba belli olacak
  • Saints row 4 verirler mi acaba. Ps3'e alacağım ama kararsız kaldım, bugün indirimin son günü

• Bugun aciklanmicak mi:(

• Hiç bir yerde ses seda yok bu ne iştir
    Ona göre abanma planım var yaz indirimlerine
  • Gold belli oldu sıra PS Plus'ta. Yanlız Gold üyeliklere baya iyi oyunlar veriliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: fawkes81

Gold belli oldu sıra PS Plus'ta. Yanlız Gold üyeliklere baya iyi oyunlar veriliyor
    Gold üyelik nasıl oluyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: meohamza

Gold üyelik nasıl oluyor?

Alıntıları Göster
    Xbox tarafı için gold üyelik.
  • prey yaz indirimlerinde gözükmüyor. Zırt pırt indirimde olan oyun bu sefer indirimde olmayınca işkillendim. verilir mi dersiniz?
  • 
Sayfa: önceki 822823824825826
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.