Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (818. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.805
Cevap
579
Favori
1.595.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 816817818819820
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Heavy Rain in ingilizce olması gözünüzü kesinlikle korkutmasın. Giriş seviye bir ingilizce bile yeter. Oyun şaheser.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi bonus oyun daha gelirmi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: auslaender

Bir oyun daha verileceğini nereden biliyosunuz?

Alıntıları Göster
    bir görsel görmüştüm codun verildiği görselde summer time filan yaz ayları boyunca her ay 1 oyun gibi birşey yazıyordu
  • Heavy Raini bir arkdaş youtupta türkçe altyazılı yayınlamıştı ama bulamıyorum bulan olursa alıntılarsa cok iyi olur hem oynar hem izlerim
  • bu ay ki oyunlar kuyumcudan gelme
    çöp kokusu yok merak etmesin çöpçüler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

Heavy Rain in ingilizce olması gözünüzü kesinlikle korkutmasın. Giriş seviye bir ingilizce bile yeter. Oyun şaheser.
    Benim b1 pre intermediate ile intermediate ortası ingilizcem var ortanın altı ama başlangıcın üstü. Avatar hava bükücü filan ing altyazılı rahat anlayabiliyorum ama geçen Horizon zero oynayayım dedim doğru düzgün bir şey anlayamadığım için başlarında bıraktım oyunu. Heavy için de İntermediate üstü b2 düzeyine geldikten sonra yani aşağı yukarı Eylül gibi mi başlasam o zaman şimdi boşuna indirmemek için? Güncel olarak gece gündüz ingilizce çalışıyorum hazırlık atlama sınavından geçmek için, kafa dağıtmak için de genelde ps oynuyorum ama onda bile ingilizceye maruz kalmak faydalı olur sonuçta

• PS3'ten bu yana almayı planladığım fakat altyazı olayından dolayı yıllardır ertelediğim bir oyundu, kısmet bedava oynamayaymış. Bu arada türü sevenlere neredeyse tüm oyunları versi Plus sağolsun Until Dawn, Beyond Two Souls, Heavy Rain. Yaz indiriminde de Detroit'i güzel fiyata çekerse tadından yenmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Play Station'ı en iyi 5 oyunundan birisini vermişler şaheser resmen Heavy Rain.
  • Konu özellikle oyunlar olduğunda kelime dağarcığı çok önemli. Horizon da bilim kurguya kaçan çok kelime vardı. Heavy Rain günlük konuşma havasında. Bence de eğlenirken öğretmiş olur. Ne zaman oynayacağına pek bir şey diyemem ama çokca günlük diyaloğun ve polisiyenin olduğu bir oyun. Ve anlatım görselle desteklenmiş. Yani Horizonda genellşkle karşılıklı 2 kişi konuşuyor. Bundaysa çok daha sinematik.

• Endoya da beyond two souls ve absolver gelir herhalde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • detroitin satışları yetersiz geldi sanırım
  • Oynadım 2 kere bitirmiştim 3. Kez bitirmek nasip oldu tr altyazı olsaydı çok daha güzel olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çer çöpe devam
  • 7-8 aydır ps plus'lıyım

şu ana kadar oynadığım en güzel oyun black ops, o da eski diye sanırım bilgisayarda oynayamamıştım.
  • Asia oyunları da belli olmuş ama ben böyle kötü bir ay görmedim;

- Omega Quintet
    - Alone With You

https://www.youtube.com/watch?v=ZFKZTj7VZ6M
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersno

Asia oyunları da belli olmuş ama ben böyle kötü bir ay görmedim;

- Omega Quintet
    - Alone With You

https://www.youtube.com/watch?v=ZFKZTj7VZ6M
    Endo tarihinin en kötü ayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sonthor

Bence bu ay bombayı patlatıcaklar.
    bomba degil de daha çok torpil gibi oldu
  • Heavy Rain'i alacaktım ama elim gitmemişti. İyi oldu bence
  • Gerçekten PSPlus'ın fiyatı arttıktan sonra oyunların kalitesi de arttı.
  • Tam 3 aylik alayim diyorum PS plus aciklaniyor

• 
Sayfa: önceki 816817818819820
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.