Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (817. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
26.805
Cevap
579
Favori
1.595.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 815816817818819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Heavy Rain'i çıkarırsak hiç hoşuma gitmeyen geçen ayı arattı.
  • planetcrk kullanıcısına yanıt
    for honor tarzı dövüş&rpg oyunu
  • blackprague kullanıcısına yanıt
    Bak ne güzel yazmışsın adam küfürmü etti diye aynen katılıyorum sanane bundan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu indirimlerde 30 lira verip alacaktım heavy rain'e. Benim açımdan güzel oldu

• oynamayanlar için heavy rain çok güzel oldu indirip oynayın. ps3 te çok oynadım belki yine oynarım.
  • Allah belanı sony. çöp oğlu çöp.Zaten detroit ile birlikte hediye olarak vermiştin heavy raini. Ayrıca birçok kişi de şimdiye kadar oynamıştır bu oyunu Sırf oyun vermiş olmak için verilmiş bir şey.
    Vereceğin oyunu ......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venge -- 27 Haziran 2018; 19:21:29 >
  • Absolver para verip alacağım bir şey değil di, en azından denemiş olurum. Umarım oynamayacak eli yüzü düzgün bir şeydir.

• Absolver da neymis cok aramislar mi acaba... Heavy Rain simdiye kadar oynamayanlar icin buyuk sans ama bir cok oyuncu bu ayi bos gececek.

• cod dan sonra pek beklentim de yoktu zaten, bir şey demiyorum o yüzden.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Detroit alınca veriyorlar zaten Heavy Rain kötü olmuş.
  • İki quantic dream oyununu böyle yakın yakına vermeselerdi keşke. Zamanında ikisini birlikte almıştım collection olarak. Bu ay ki xcom da pek tarzım olmadığı içim 3 aydır boş geçiyor şanssızlığıma

He tabi oynamayanlar için çok güzel ay oldu yinede. Hala oynamamış varsa kaçırmasın efsane bir oyundur.

• 3 aylık 55tl fiyat nasıl arkadaşlar ?
  • İyi oldu oynamamıştım heavy rain.

Şimdi birde cod gibi yaz aylarında bi oyun daha verilecek o ne zaman belli olur acaba
  • Hem Detroit ile verdiler hem de Beyond Two Souls ile bundle yapmışlardı. Oynamayan birkaç kişiyi düşündüler heralde, bir de Plus ile veriyorlar. Temmuzu da ucuza kapattılar.
  • Heavy Rain türkçe altyazı yokmuş ekşide yazıyor kısacası bu ay da çöp oldu halbuki beyond a bayılmıştım ama altyazı olmasaydı hiçbir tadı kalmazdı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Heay rain oynamıştim almayı düşünüyordum çok iyi oldu absolve nasıl bir oyun acaba

• kabune kullanıcısına yanıt
    Herkeste varsa mecbur katlanacaz o zaman hocam. Kulaklık varda oda sıcaklarda bunaltıyor. Sese abanacaz son çare

• Oynamayan kalmışsa güzel bi ay oldu onun için
  • quote:

Orijinalden alıntı: KendineAteist

İyi oldu oynamamıştım heavy rain.

Şimdi birde cod gibi yaz aylarında bi oyun daha verilecek o ne zaman belli olur acaba
    Bir oyun daha verileceğini nereden biliyosunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KendineAteist

İyi oldu oynamamıştım heavy rain.

yok öyle bir şey
    o E3 e özel olarak firmayla anlaşıldı.sunum sırasındada açıklandı ücretsiz olduğu
  • 
Sayfa: önceki 815816817818819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.