Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (743. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.804
Cevap
579
Favori
1.595.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 741742743744745
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar elimde 1.5 tb hardisk var. Yarısı dolu. Haliyle silme yapamıyorum. Pcye de atmam çok zaman alcak ☺

Taksam direk algılayıp içine oyun ve kayıtlarımı yükleyip direk devam edebilir miyim. Yoksa okuması gereken bi formata kendisi biçimlendirmek isteyecek mi. Bilen var mı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bloodborne yüksek ihtimal verilecek bu ay. Fakat yanına order veya killzone vermeleri zor. Ratchet and Clank verirlerse öpün başınıza koyun. Bence bu ay verilecek oyunlar şu ana kadar verilen en güzel oyunlardan olacak.

• tiestoly kullanıcısına yanıt
    Harici diski oyunlar için ekstra depolama alanı olarak kullanmak istiyorsan taktığında özel bir formatta biçimlendirmeni istiyor, diskin içindeki tüm verileri siliyor, ayrıca bunu yapabilmen için harici diskin usb 3.0 bağlantısı olması lazım ve bu şekilde biçimlendirdiğin diske kayıt dosyalarını atamıyorsun sadece oyunları atabiliyorsun.
    Kayıt dosyaları için NTFS formatında olmayan bir disk veya usb bağlaman lazım (denemedim fakat kayıt dosyaları için usb 3.0 şartı olmayabilir), o zaman kayıt dosyalarını kopyalayabilirsin, kayıt dosyalarını kopyalamak için biçimlendirme yapmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zepharoth -- 27 Şubat 2018; 4:52:22 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    Usb formatı fat galiba hocam. Onu pcde biçimlendirme yaparken ntfs çevirebilir miyim.

Bir de ben direk cihazlar-usb bellek konumuna gittiğim için kontrol amaçlı hep karşıma biçimlendir yoksa oyunları kaydedemem şeklinde ibare çıkıyor. Demek usb taksam hiç bişey yapmadan sadece uygulama kayıt verilerini usb belleğe aktar desem yapacaktı belki de

NTFS olmaması gerekiyor zaten, FAT işini görür.
    Evet, kayıt dosyalarında biçimlendirme gerekmiyor, direk kayıtlı verilere gidip usbye aktarabilirsin fakat orada da sıkıntılı olan oyun kayıt dosyalarını tek tek seçip aktartıyor, topluca seçip aktarma yok, umarım ileriki güncellemelerde gelir.

Verileri baska bir yere alman lazim.Tum hd yi Ps4 oyunlar icin uygun bir sekilde formatliyor. Kayit dostalari icinde usb flash bellek kullanmak gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

NTFS olmaması gerekiyor zaten, FAT işini görür.
    Evet, kayıt dosyalarında biçimlendirme gerekmiyor, direk kayıtlı verilere gidip usbye aktarabilirsin fakat orada da sıkıntılı olan oyun kayıt dosyalarını tek tek seçip aktartıyor, topluca seçip aktarma yok, umarım ileriki güncellemelerde gelir.

eyvallah hocam cevaplar için sağol
  • teşekkür ederim
  • Geçenlerde bir haber okumuştum. Youtuber'ın biri Sony ofisini ziyaret etmiş. Orada yaptığı röportajda yetkililer Mart ayında verilecekler oyunlardan biri bu zamana kadar verilmiş oyunlardan en iyisi olacak demişler. doğruluk yapını tam kestiremiyorum ama umut işte insan inanıyor. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nemanja Bjelica

Bloodborne garanti zaten
    yanına God of War III,The Order 1886 yada endo ya verilen Ratchet & Clank dan biri verilebilir

Keşke the order 1886 verilse

• Ister misin şimdi need for speed'in yenisini ya da battlefront 2 versin. Zaten olusuz hava yüzünden beklenti altında sattı. Aha sana güzel oyun derler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkes acaip büyük beklentiye girdi geçenlerde de böyle bişey olmuştu saçma sapan oyunlar çıktı :)))
  • Farcry 4 geliyormuş

• kung fu panda ile knack 2 deniliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

herkes acaip büyük beklentiye girdi geçenlerde de böyle bişey olmuştu saçma sapan oyunlar çıktı :)))

O zaman birinci elden kaynak yoktu, şimdi psn'den kaynak. Şimdiye kadarkilerin en iyisi olacak, diye. Hali ile coşuyor herkes.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Benefit

quote:

herkes acaip büyük beklentiye girdi geçenlerde de böyle bişey olmuştu saçma sapan oyunlar çıktı :)))

O zaman birinci elden kaynak yoktu, şimdi psn'den kaynak. Şimdiye kadarkilerin en iyisi olacak, diye. Hali ile coşuyor herkes.

coştur coşturrr :)
  • quote:

quote:

Psn değilde, Ps ofisini ziyaret eden bi youtuber ortaya attı diye biliyorum ben bu kaynağı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

quote:

quote:

Psn değilde, Ps ofisini ziyaret eden bi youtuber ortaya attı diye biliyorum ben bu kaynağı.

Evet, benim bilgim de bu. Fakat konusmada sorup böyle bir cevap almış. Ondan sonra bu yayıldı. Yani kaynak olarak psn görmek yanlış olmaz sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OldGamers86 -- 27 Şubat 2018; 16:2:9 >

• alırım bi last of us'ınızı :D :D
  • Öyle hocam umarım doğru çıkar diyelim
  • 
Sayfa: önceki 741742743744745
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.