Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (738. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.805
Cevap
579
Favori
1.595.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 736737738739740
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Muhteşem bir haberim var. Bir youtuber playstation ispanya ofisine gitmiş ve orada bir yetkili ile söyleşi yapmış. Yetkili Mart ayında verilecek oyunlardan birinin şu ana kadar verilen en iyi psn plus oyunlarından biri olacağını söylüyor. Tahminleri yazalım. Zaten ay sonuna yaklaşıyoruz. Benim tahminim exc. oyunlardan biri gelecek. Yüksek ihtimal The order 1886 diye düşünüyorum. Killzone da olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • the order değildir.en iyi oyun verilecek diyor kendince bu zamana kadar plus ta.
    Bloodborne+The Order 1886 şeklinde olsa o zaman olabilir.yoksa tek the order verilip.yanına kung fu panda gibi çöp birşey verilirse normal bir aydan farkı olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nemanja Bjelica -- 19 Şubat 2018; 21:8:13 >
  • Yeni oyun çıkacağı için gow3 remasteredi vereceklerdir, geçen sene endoya verilmişti ama us/eu psnlere vermemişlerdi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grand Kingdom baya güzel oyunmuş tam vita’lda oynamalık.

• Arkadaşlar Plus'ta Overwatch gibi bir oyunu verme ihtimalleri var mı? Merak ediyorum.
  • mtnei kullanıcısına yanıt
    Blizzard-Activision çok cimridir günahını koklatmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtnei

Arkadaşlar Plus'ta Overwatch gibi bir oyunu verme ihtimalleri var mı? Merak ediyorum.

belki on yıl sonra verebilirler.blizzard vermesi için oyunun eskimesi şart
    İhtimali var tabi ki, sonuçta %0 da bir ihtimaldir, öyle değil mi

Oyuncu sayısı her geçen gün artmaya devam ediyorken bedava plus oyunlarıyla verilme ihtimali şuan için pek mantıklı görünmüyor
  • Sanırım Mart ayı Sony için mali yılın bitişini simgeliyor. Her sene Mart ayında finansal tablolar için psn plus fiyatlarında indirime gidiyorlar diye düşünüyorum. Bu sene indirime gitmeyip baba oyunlar vererek rakamlarda artış yaratmak istiyor olabilirler. Tahminimce Gow Remastered verecekler. Diğer oyunu ise bilmiyorum. Onda da bir Last of Us Remastered patlatmalarını istiyorum ama hayaller gerçekle uyuşmayacak gibi duruyor
  • Oyunu satın almıştım. Şimdi ben aldım diye birde Plus'ta falan verirler kalpten giderim. Sayenizde içim rahatladı.
  • gow3 remastered elimde var ama ps3 de bitirmiştim o yüzden tekrar başlamadım . Lakin Last of us gelirse güzel olur. onu ps3 de başlayıp yarım bırakmıştım sonra da elim tekrar gitmedi. ps4 e de kısmet olmamıştı.
  • 14 günlük üyelik bitti.
    cüzdana 180 lira ekleyip yıllık üye olmak istedim.
    100 lira sorunsuz yükledim, 2. yüz lirayı bir türlü yükleyemedim.
    Bankadan 3D onay kodu geliyor, giriyorum, kabul ediyor, ancak PSN'den sorun oluştu diye yazı çıkıp iptal ediyor.
    Bankayı aradım, bizde sorun gözükmüyor diyor.

PSN'nin ulaşabileceğim bir telefonu, var mı acaba? Aradım bulamadım.
  • Rime’yi bitirdim gerçekten güzel bir oyundu. Bu ayki oyunlar çok iyi geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark dragon -- 20 Şubat 2018; 19:10:54 >
  • mllm kullanıcısına yanıt
    Sony müşteri hizmetleri: 444-SONY yani 444-7669

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler arayayım.
    Başka bankanın sanal kartını ekledim, bilgisayardan değil telefondan girdim. Yok olmadı.

Edit:Sabah 9.00 akşam 19.00 arası hizmet veriyorlarmış. Yarına kaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mllm -- 20 Şubat 2018; 20:43:18 >
  • mllm kullanıcısına yanıt
    Görüştüğünde sanal karttan dolayı olduğunu söyleyecekler, aslında alakası yok, ben 3 yıldır Garanti’nin sanal kartıyla alım yapıyorum, bazen sorun çıkarıyor ama birkaç gün bekleyince eninde sonunda alıyor, bir de direk oyunu almaktansa cüzdana para eklemeyi tercih ediyorum, bu şekilde pek sorun yaşamıyorum.

• Sony Türkiye kanadından sızan bilgi paylaşıyorum. Bu ay biraz erken olsa da, geçen ay ki Sony Network kesintileri sonucu gelen tepkileri dindirme adına Mart ayı plus oyunu Bloodborne olacak.Bu oyun Mayıs-haziran düşünülüyordu ancak 2-3 ay öne alınmıştır. Sony Avrupa için geçerli haberdir. Asya ve diğer psnler değişkenlik gösterebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bloodborne a hayır demem valla çok sevdiğim bir tür değil ancak denemek isterim.
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    Sanal kartla alakası yok zaten. Ben de cüzdana ekleyeyim önce dedim.
    180 lirayı tek bir defada ekleme seçeneği olmadığı için 100+100 yapmak istedim.
    1. 100 lirayı ekledi, 2.yi eklemedi, başka kart ekledim seçeneklere hata verip duruyor.
    Direk "satın al" butonunu tıklıyorum, 70 küsür eksik cüzdanda onu da karttan çekemiyor. Limit de tanımladım fazlasıyla.
  • 
Sayfa: önceki 736737738739740
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.