Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (735. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.805
Cevap
579
Favori
1.595.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 733734735736737
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oğluma PS4 aldım. 14 günlük Plus üyeliğini tanımladım.
    Minecraft istedi, sanal karta 60 lira yükledim ama yetmedi diyor.
    Anladım ki komisyon kesiyor. Bu hep böyle midir? Komisyon % kaç?

Bir de her ay verilen hediye oyunlar 14 günlük üyelikle alınamıyor sanırım.
    Bunun için 3 aylık veya yıllık mı almam gerekiyor.
    14 gün bitince yıllık almayı düşünüyorum zaten. Arkadaşları ile online oynayacakmış.
  • Knack mi duygulandım lan

3 yıl bekledik hahha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mllm kullanıcısına yanıt
    14 günlük üyelikle de hediye oyun alabilirsin ama bitince oyun açılmaz ne kadar süre uzatırsan plus o o süre içinde yine oynayabilirsin

• ben beğendimö bu ayki plus oyunlarını knacvk alcaktım zaten dönmüştüm iyiki almamışım
  • Sony plus oyunlarını keşke bir havuzda biriktirse, en azından 1 yıl içinde çıkardıklarını bekletip öyle değişime gitse...Bu şekilde plus tarafı daha güçlü olur, Microsoft bu konuda ciddi atılımlar yapıyor. Tabi hala oyun tarafında sıkıntılılar fakat bir an önce o durumu da halledip Sony tarafını sıkıştırması gerek...Yoksa Sony piyasada istediği gibi at koşturur.
  • İndirmeye açıldımı oyunlar arkadaşlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

quote:

Orijinalden alıntı: bladeGny

arkadaşa ps4 pro alacağız. hangi ülkenin psn'ini almalıyız, oyunları nasıl alabiliriz gibi bir rehber mevcut mu?

Bu kurla en mantıklısı TR PSN'den oyun almak, indirimleri takip etmek. Onun dışında US Psn'den Kod alabilirsin.

Buralardan indirimleri takip edebilirsin;

https://psprices.com/region-tr/index

http://psn4.com/

https://forum.donanimhaber.com/ps-store-indirimleri-ana-konu-ocak-indirimi--102459290-1486#130996668

PS4'de hangi oyunun Türkçe olduğunu da buradan bakabilirsiniz;

https://forum.donanimhaber.com/playstation-turkce-oyunlar-listesi-ilk-sayfa-guncel-sik-sorulan-sorular-eklendi--98786638-28#131144291

Teşekkürler hocam, çok faydalı oldu bu

• sepete eklemiştim az önce baktım oyunlar indirilebilir arkadaşlar
    PS Store Türk Lirası üzerinden fiyat veriyor fakat yabancı bir site olarak geçiyor o yüzden ufak tefek komisyon kesiyor. 65 lira atarak deneyin isterseniz, birde kredi kartı sistemi sorunlu biraz PS Store'da.

Her ay verilen oyunlar 14 günlük deneme ile alınabilir fakat deneme süresi bitince oyunlara erişilmiyor. 3 aylık ve yıllık hangisini aldığınız fark etmez hangisi mantıklı gelirse onu alın. Eğer oğlunuzun yaşı yeterliyse şuanda 12 aylık alana Far Cry 4 hediyesi var. Oyun hoşunuza giderse sizde oynayabilirsiniz.

https://store.playstation.com/en-tr/product/IP9102-NPIA90006_01-PSPLUSSUBS12MSWP

Aslında komisyon kesilmiyor, bazı bankalar TR PSN alışverişlerini yurtdışı alışveriş kapsamına sokup döviz cinsinden fiyatlandırıyorlar, kur farkından dolayı normalde ödemeniz gerekenden fazla ödüyorsunuz.

14 günlük deneme plus üyeliği bittiğinde indirmiş olduğunuz ücretsiz aylık oyunlar kilitlenir, aynı hesaba plus ğyelik aldığınızda açılır, oğlunuz sürekli online oynayacaksa fiyat bakımından en uygunu yıllık almanız olacaktır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cruzer26

PS Store Türk Lirası üzerinden fiyat veriyor fakat yabancı bir site olarak geçiyor o yüzden ufak tefek komisyon kesiyor. 65 lira atarak deneyin isterseniz, birde kredi kartı sistemi sorunlu biraz PS Store'da.

Her ay verilen oyunlar 14 günlük deneme ile alınabilir fakat deneme süresi bitince oyunlara erişilmiyor. 3 aylık ve yıllık hangisini aldığınız fark etmez hangisi mantıklı gelirse onu alın. Eğer oğlunuzun yaşı yeterliyse şuanda 12 aylık alana Far Cry 4 hediyesi var. Oyun hoşunuza giderse sizde oynayabilirsiniz.

https://store.playstation.com/en-tr/product/IP9102-NPIA90006_01-PSPLUSSUBS12MSWP

Teşekkürler hocam cevap için.
    12 aylık alırım her halde. Oyunun videolarını izledim de bize uymayabilir. 11 yaşında oğlum hem acemi onun için zor, hem de fazla şiddet içeriyor. Ben de sadece yarış ve fifa 18 oynarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mllm -- 6 Şubat 2018; 20:4:35 >

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
    Bu para yurt içine mi yurt dışına mı gidiyor?
    Ona göre Yapı Kredi'den iade isteyeceğim.
  • 5.50 beta kodu:

Yurtdışına gitmiyor diye biliyorum.
    Fakat bildiğim kadarı ile psn alışverişlerinde Vakıfbank ve Yapı Kredi, işlemi döviz üzerinden hesapladığından ötürü storeda yazan TL fiyatla fark çıkıyor.
    Ben Garanti sanal kart kullanıyorum, storeda yazan TL fiyat ne ise kuruşu kuruşuna sadece onu alıyor.
    İş Bankası ve Enpara kart ile yapılan alışverişlerde de fark çıkmadığı yazılmıştı.

• Nınja N kullanıcısına yanıt
    Beta kodunu kullandıktan sonra ayarlara girip sistem yazılımını güncelleme altından beta sürümü seçmen gerekiyor

• şu an plus üyeliğe fc4 veriliyor. 12 şubata kadarmış kampanya. 12 aylık üyeliğe sürekli böyle hediyeler oluyor mu? sıcak fırsat mı alayım mı psn plus yoksa 12 şubattan sonrasını mı bekleyeyim?
  • Normalde 3A oyunlar dışında oynamıyordum ama Inside ve Unravel sonrası bu tür oyunlara karşı önyargım kırıldı. Rime'ı çok beğendim 3 gündür başka oyun oynamıyorum. Journey daha önce plus ile verilmiş bi daha verilmez ilk indirimde onu da alıcam. Oynayış yönünden Rime ile benzerlik taşıyor mu Journey? Yani kontrol oyuncuda oluyor mu puzzle lar falan yoksa film gibi akıp gidiyor mu çoğunlukla? Gameplay videolarından bişey anlamadım..
  • auslaender kullanıcısına yanıt
    Journey’de kontrol sende, sen yönlendiriyorsun karakteri, puzzle mantığı RIME gibi değil ama videolarda izlediğin gibi sanatsal bir atmosferi vardır

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    Başka önerebileceğiniz oyun var mı hocam bu tarzda?
  • auslaender kullanıcısına yanıt
    Inside'daki bulmaca cozme mantigina yakin Limbo oyunu var, eski bir oyundur ama gayet basarilidir
  • 
Sayfa: önceki 733734735736737
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.