Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (582. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.802
Cevap
579
Favori
1.594.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 580581582583584
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: akemals42

Last of us dedik indirime girdi inşallah nisan ayında da witcher goty 50-60 a düşer de onu da patlatırız

Muhtemeldir hocam beklemede kalın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun alırken sıkıntı yaşayanlar 10-15 gün beklemenize gerek yok.Aylar önce yazdım bir daha yazıyorum.

"BANKANIZIN MH PROVİZYON BÖLÜMÜNE ULAŞIP SORUNU SÖYLEYİP HALLEDİYORSUNUZ. KESİN VE NET TEK ÇÖZÜMÜ"

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzkhan55

Arkadaşlar oyun alacağım ama hiçbir şehilde kredi kartımı kabul etmiyor. Bu durumu nasıl çözebilirim?

sonyentertainmentnetwork sitesine girin. wallet(cüzdan) bölümüne para aktarın sorunsuz bi şekilde para aktarabilirsiniz. daha sonra psn store unuzdan alışveriş yapabilirsiniz
  • Çok teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: drugsterr

Selamlar,

Plus hesabımı kullandırdıgım kardeş üyelik ile karşılıklı online game oynanabiliyormu?

ayrı ayrı plus hesaplarıdan pes17 de maç yapabiliyoruz. Benim plus üyeliğimi kullanan 2. kullancı ilede oynayabilirmiyiz?

Oynarsınız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Order 1886 yazmışlar ama hiç sanmıyorum keşke verse. Eminim Sony zor günler için kıyıda köşede bir kaç indie oyun bırakmıştır.

• plus aboneliği ile ilgili bir indirim haberi falan alırsanız paylaşın lütfen.. 3 nisan son benim. 4 tl lik 1 aylık üyelik de aldık. o hakkımız da bitti.

bi kere 15 aylık plusı 12 aylık parasına vermişlerdi. yine öyle bişey yapsalar o da iyi gelir bana..
  • quote:

Orijinalden alıntı: insane1907

plus aboneliği ile ilgili bir indirim haberi falan alırsanız paylaşın lütfen.. 3 nisan son benim. 4 tl lik 1 aylık üyelik de aldık. o hakkımız da bitti.

bi kere 15 aylık plusı 12 aylık parasına vermişlerdi. yine öyle bişey yapsalar o da iyi gelir bana..

plus abonesi olmayanlara yapıyorlardı 12 aylık indirimi. Boşuna umutlanma

• quote:

Orijinalden alıntı: BaŞKumandaN

quote:

plus aboneliği ile ilgili bir indirim haberi falan alırsanız paylaşın lütfen.. 3 nisan son benim. 4 tl lik 1 aylık üyelik de aldık. o hakkımız da bitti.

Birşey soracağım böyle indirimleri yeni ps hesabı açıp o hesaba plus alınca vermiyorlar mi

• Bu ayki tearaway i dandik zannedipte indirmeyenler büyük bir hata içerisindeler onu belirteyim. Çok kaliteli oyun zaten media molecule oyunu.
  • dark dragon kullanıcısına yanıt
    Kesinmi. Ucuzluk var almayi düsünüyodum.

• 2 aya kadar killzone verirler gibi hissediyorum. order asia psn verirde avrupa için çook zor. artık hiç satmayan oyunları verdiklerini düşünüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar napcaksınız kill zone, knack, order 1886'yı anlamıyorum. Su zamana kadar alıp oynamış olmanız lazım zaten. Bunlar exc. Oyunlar. Fiyatları da düşük. Bence başka şeyler versin.

• killzone nedir yaw :S konsol çıkarken ekmek peynir gibi dağıtmışlardı. hatta şuanda 2. el oyunda nerdeyse 1 oyunun yanında hedyelik gider. order balon bir oyun bana göre. hikayeside çok kısa. Knack için bişey diyemem ama bence gelecek oyunlar bunların dışında olsa güzel olur. mesela metro 2033 filan fena olmazdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abidig

quote:

quote:

Birşey soracağım böyle indirimleri yeni ps hesabı açıp o hesaba plus alınca vermiyorlar mi

Yeni psn hesabı alırsan indirim alabilirsin. Fakat 12 ay psn indirimlerini çok nadir yapıyorlar.

• quote:

quote:

UMUT FAKİRİN EKMEĞİ ;)
  • yeni ay için kamyonu yeniledim bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 29 Mart 2017; 9:47:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu an netleştimi nisan endo oyunları ?
  • Drawn to Death deniliyordu hocam yalanmı oldu o kamyonu yanaştırmışsınız ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Saga -- 29 Mart 2017; 10:1:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Drawn to Death deniliyordu hocam yalanmı oldu o kamyonu yanaştırmışsınız ama

ben kamyon yanaştırmadım hocam :)
  • 
Sayfa: önceki 580581582583584
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.