Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (605. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.805
Cevap
579
Favori
1.595.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 603604605606607
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle bu oyun genel itibariyle 10 kişinin 6'sından daha yüksek ortalama aldı.

Ayrıca bir oyunu beğenmemek kişinin en doğal hakkı. Ben de Bioshock serisine bir türlü ısınamadım. Tüm oyunlarını oynamama rağmen seriyi beğenmiyorum. Bu doğal bir durum ama tutup o seriye "çöp" dersem bunu sağlam ve geçerli iddialarla savunmam gerekir. Oyunu beğenmemek ayrı oyuna çöp demek çok ayrı bir şey. Ben "çöp" demenize tepki olarak o mesajı yazdım. Yoksa çoğunluk beğendi diye siz de beğeneceksiniz diye bir kaide tabiiki de yok.

90'lı yılların ortasından beri oyun basınını takip ediyorum ve internetin yaygınlaşmasıyla birlikte almayı düşündüğüm oyunları tabiiki de kendim araştırıyorum. Forumlarda oyunu oynamış kişilerin yorumlarını almak da bu araştırmaya dahil. Hatta internetin yaygınlaşmasıyla birlikte oyunun basın tarafından incelemesini okumaktansa oyuncuların görüşlerini almak benim için daha geçerli bir yöntem. Çünkü özellikle de yabancı basın para karşılığı oyunu gereksiz övebiliyor. Tarafsız olduğunu düşündüğüm bazı dergi ve sitelerin yazıları, oyuna dair youtube videoları (tanıtım değil, oynanış) ve o oyunu oynamış kişilerin görüşleri dikkat ettiğim hususlar.

Neyse mesaj biraz uzadı, ben esas demek istediğimi son bir defa daha belirteyim: Benim tepkim oyunu beğenmemenize değildi, oyuna "çöp" demeniz bana göre yanlış.

• life is strange gıbı oyun yok piyasada herkes oynamalı mutlaka.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reverse.angle

Öncelikle bu oyun genel itibariyle 10 kişinin 6'sından daha yüksek ortalama aldı.

Ayrıca bir oyunu beğenmemek kişinin en doğal hakkı. Ben de Bioshock serisine bir türlü ısınamadım. Tüm oyunlarını oynamama rağmen seriyi beğenmiyorum. Bu doğal bir durum ama tutup o seriye "çöp" dersem bunu sağlam ve geçerli iddialarla savunmam gerekir. Oyunu beğenmemek ayrı oyuna çöp demek çok ayrı bir şey. Ben "çöp" demenize tepki olarak o mesajı yazdım. Yoksa çoğunluk beğendi diye siz de beğeneceksiniz diye bir kaide tabiiki de yok.

90'lı yılların ortasından beri oyun basınını takip ediyorum ve internetin yaygınlaşmasıyla birlikte almayı düşündüğüm oyunları tabiiki de kendim araştırıyorum. Forumlarda oyunu oynamış kişilerin yorumlarını almak da bu araştırmaya dahil. Hatta internetin yaygınlaşmasıyla birlikte oyunun basın tarafından incelemesini okumaktansa oyuncuların görüşlerini almak benim için daha geçerli bir yöntem. Çünkü özellikle de yabancı basın para karşılığı oyunu gereksiz övebiliyor. Tarafsız olduğunu düşündüğüm bazı dergi ve sitelerin yazıları, oyuna dair youtube videoları (tanıtım değil, oynanış) ve o oyunu oynamış kişilerin görüşleri dikkat ettiğim hususlar.

Neyse mesaj biraz uzadı, ben esas demek istediğimi son bir defa daha belirteyim: Benim tepkim oyunu beğenmemenize değildi, oyuna "çöp" demeniz bana göre yanlış.

Yanlış anlamayın sakın yazdıklarımdan ben tamamen o yakıştırmayı subjektif olarak sundum. Beğenenlerin çok olduğunu biliyorum zaten ki seven veya sevmeyen oyundan anlamıyor gibi bir yakıştırmada bulunmam bazılarının aksine. Yorumlarınız için sağolun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jaxson Ryker -- 27 Mayıs 2017; 17:8:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

life is strange gıbı oyun yok piyasada herkes oynamalı mutlaka.

aynen katiliyorum konusu hikayesi gercekten harika oynamasida keyifli oyunlardan biridir

• Estağfirullah, yanlış anlama yok ortada :) Ben de size yorumlarınız için teşekkür ederim.
  • Ps3e borderlands 1 gelcek rez alin. Bütün seriyi dagitiyolar. Yakinda bl3 duyrulur.

• Life is Strange 'nin tek eksiği türkçe altyazı desteğinin olmaması

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ps+ 2 aydır bana çalışıyor, geçen ay aliennation satin alma listemdeyken verdi, bu ayda life is strange

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Life is strange bahane killing floor 2 sahane.
  • Vermişken life is strange birde tr altyazı yayınlasalar plus alımları patlar.
  • life is strange oyununun yapımcısı gibi davranmayın yahu bende tales from the borderlands oyununu sevmedim onun da puanı yüksekti oyun oynuyoruz film yada çizgi roman izlemek istemiyoruz life is strange bence de çöp bi oyun gibi duruyor
  • Yukarıda Life is Strange'a sallayan çocuk amacına ulaşmış. Yorum bile yapmayın arkadaşlar.
  • bu ay life is strange güzel ama killing flor tarzım değil. yine yenilemem plus ı %90..

birde ben başka birşey diyeceğim. şimdi bundan 2-3 sene önce ben ps4 aldığımda sony plus ile çöpler veriyordu yine ve bunun sebebi olarak kütüphane darlığı gösteriliyordu. aradan 2-3 sene geçti 1 ay iyi 5 ay atari oyunu veriyorlar yine. yahu artık öyle bir bahanede kalmadı. versenize cod:ghost, infamous, the order vs. eskimiş oyunlardan
  • psn plus üyeliğiminin bitmesine 3 ay var 12 aylık plus alabiliyor muyum?
  • Anjeliqué kullanıcısına yanıt
    Alırsın tabi ki, üzerine eklenir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar şuan enpara gibi herhangi bir banka kartı varmı indirim alabileceğimiz? yıllık ps plus alacağımda.
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    Ama star wars hediyesini alamaz diye biliyorum

• Ps plus üyeliğim ayın 9 unda bitiyor bittikten sonda 12 aylık alsam star wars ı veriyorlar mı acaba bilgisi olan?

• Lunamina L kullanıcısına yanıt
    Uyelik yokken alirsan veriyolar diye biliyorum yani evet

• quote:

Orijinalden alıntı: KissOfH3ll

life is strange oyununun yapımcısı gibi davranmayın yahu bende tales from the borderlands oyununu sevmedim onun da puanı yüksekti oyun oynuyoruz film yada çizgi roman izlemek istemiyoruz life is strange bence de çöp bi oyun gibi duruyor

Oyunu kötüleyerek sanki firmayı batırmayı amaçlıyomuşuz gibi konuşanlar var cidden insanları anlamak güç.

• 
Sayfa: önceki 603604605606607
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.