Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (604. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.805
Cevap
579
Favori
1.595.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 602603604605606
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Killing Floor almıştım önceden life is strange da platin için güzel oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cacık bir ay daha.

• Life is strange i daha önce vermediler mi ? Ben mi yanlış hatırlıyorum

• life is strange de platin öyle kolay değil beyler her bölüm kafadan 10 photo çekeceksiniz tabi önce onların nerede oldugunu arayacaksınız öyle borderlands a benzemıyor yani..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kf2 stress atmak için birebir.

• Mete Özbey efsanedir ya. Bi pintipanda birde easters gamerstv

• Aylar sonra işe yarar 2 oyun birden verdiler.Sonunda be SONY sonunda,özellikle killing floor 2'in gideri var,hem de PRO desteği var oyunun bilmeyenler için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrvrd1996

Mete Özbey efsanedir ya. Bi pintipanda birde easters gamerstv

valla benım izledıgım bırkac kanaldan biri mete dogru düzgün yayın yapıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12 aylık plus alınca battlefront sadece plus oldugunda mı kullanılabilir oluyor? Facebook sayfasında e mailinize kod gönderecegiz yazmışlar da.

• Bu ay plus'ta hareketlilik var gibi, Life is Strange ingilizceniz olup hikayeyi anlarsanız çok güzel hikayeli bir oyundur ve benim için Heavy Rain ve Last of Us'la çok rahat yarışır.
  • Takip.
  • Acaba endonezya ne verecek? Killing Floor 2 gelir ama life is strange zaten geçen ay verildi bize. 2. oyun ne olur acaba
  • Ben daha iyilerini bekliyordum E3 hatrına ama bunlarda iyidir bunada şükür :)
  • Life is Strange çöpte diğer oyun oynanır bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Craxler Devon

Life is Strange çöpte diğer oyun oynanır bence.

Life is Strange çöp mü? Bence siz hayatınız boyunca bir daha oyun oynamayın.
  • Hee çöp, metacritic skoru 85, farklı site incelemelerinden 10 üzerinden 8-9.5 arası puanlar almış olan oyun çöp, ahh siz gençler yokmusunuz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

Orijinalden alıntı: Craxler Devon

Life is Strange çöpte diğer oyun oynanır bence.

Life is Strange çöp mü? Bence siz hayatınız boyunca bir daha oyun oynamayın.

Kişisel fikrim oyun incelemiyorum.

• Dünya genelinde bu kadar övgü almış ve oynayan çoğu insanın çok sevdiği, sevmeyenlerin de ağırlıklı olarak tarzı olmadığı için oynamayı tercih etmediği bir oyuna "çöp" yakıştırması yapıyorsanız bunun geçerli sebeplerini okumak isterim. Neticede burada insanlar birbirlerine fikirlerini sunuyorlar ve ben de çoğu bilmediğim oyun hakkında diğer forum üyelerinin fikirlerini okuyarak karar veriyorum.

Kusura bakmayın ama sizin yorumunuz oyundan daha "çöp" bence.
  • Şu plus bi bitsin direk endo plus alacağım. Hayat endo da güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: reverse.angle

Dünya genelinde bu kadar övgü almış ve oynayan çoğu insanın çok sevdiği, sevmeyenlerin de ağırlıklı olarak tarzı olmadığı için oynamayı tercih etmediği bir oyuna "çöp" yakıştırması yapıyorsanız bunun geçerli sebeplerini okumak isterim. Neticede burada insanlar birbirlerine fikirlerini sunuyorlar ve ben de çoğu bilmediğim oyun hakkında diğer forum üyelerinin fikirlerini okuyarak karar veriyorum.

Kusura bakmayın ama sizin yorumunuz oyundan daha "çöp" bence.

Oyunun iyi puanlar aldığını biliyorum. Ben de parasını vererek edindiğim bir oyun yani tercihte bulunarak almıştım. Şöyle diyeyim o zaman Telltale'in Batman serisiyle birlikte 3.bölümüne geldiğimde bitsede kapatsam dediğim ender oyunlardan.10 kişinin 6'sı o oyunu beğenmişse sizin kesin beğeneceğiniz anlamına gelmez sadece demek ki bu iyi oyuna benziyormuş dersiniz.Dediğim gibi kişisel tercihler benzer türde oyunları düşünürsem bir Borderlands bir TWD kadar beni içine alamadı atmosfer bakımından.Buradaki herkesin yorumundan oyun tercihinde bulunmanız bence zaten yanlış bir yöntem kendiniz araştırıp hikayesini vs öğrenip almanız daha faydalı olacaktır.

• 
Sayfa: önceki 602603604605606
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.