Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (597. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.805
Cevap
579
Favori
1.595.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 595596597598599
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dragonbornx

Alienation çok zevklidir söylim tam bir arcade shooterdır yeniden oynıycam, borderıda oynamamıstım çok iyi oldu bu ay

Ooo çöpçü abi bu ayda mı izindesin yoksa ? Kamyon 2 aydır yatıyor işler kesat mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay_53

quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

Alienation çok zevklidir söylim tam bir arcade shooterdır yeniden oynıycam, borderıda oynamamıstım çok iyi oldu bu ay

Ooo çöpçü abi bu ayda mı izindesin yoksa ? Kamyon 2 aydır yatıyor işler kesat mı

haziranda işe başlıyoruz yeniden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 26 Nisan 2017; 23:9:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• gene çöp

ayrıca o battleborn ne öyle oyun mu ? ben yeni nesildeyiz sanıyordum ps2 grafikleri 300 tl oyun wtf ?
  • Abzü okuyunca cok sevinmistim :(. Zaten borderlands fani olarak tales from borderlandse sevindim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asia bölgesi yine ağırdan aldı galiba henüz ses seda çıkmadı.
  • Başlarda teltale game oyunlarina hasta olan biri olarak sonradan da o kadar soğudum çünkü sürekli ayni seyler , seneryoyu etkiliyor gibi gözüküp nerdeyse hiç etkilenmeyen diyaloglar tekrarlar sıktı.Back to future oyununu çocukluk hatrina oynadım , Walking Dead başlarda iyiydi. Borderlands ta pc de denemiştim hiç sarmamisti. Birde ne kadar ingilizce bilsekte ps4 gibi bir ortamda tamamen parasını vererek aldığımız orjinal oyunlarda özellikle böyle diyalog üzerine kurulu oyunlarda en azından 1 türkçe altyazi olmamasını anlayamıyorum bu işi bedavaya yapan gönüllüler ordusu varken birde , yada çok cüzi bir işe olur. İlla her oyuna dublaj şart değil her oyuna hadi altyazi da şart değil ama en azından bu tarz oyunlara koyun. Tamamen oyun için alınan bir konsol sonuçta bunlar . Heee x box a hiç değinmeye bile gerek görmüyorum zaten.

• tam ayırcak ayı buldular abzu merak etmiştim :(
  • Aylık ücretsiz oyunları her zamanki gibi çok kötü, Sony bu konuda Microsoft gibi olmaya istekli görünmüyor, benim için plus'ın yararları online modda oynandığında karşımızdaki insanlarında bizim gibi plus sahibi olması gerekiyor, ve tabi birde ara sıra üyelerine yaptıkları indirimler ile bir nebze olsun rahatlatıyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ayın ps4 oyunları 10 numara 5 yıldız olmuş ama ps3/vita oyunlarını kötü seçmişler, plusı us psnden almış olmak işe yaradı, daha önce indirimleri iyiydi ama devalüasyon sonrası TR psn kral olunca us psnin pabucu dama atılmıştı bari bu ay Abzu ile kurtardılar sayılır bir nebze bakalım sonraki aylarda bu ayrışma devam edecek mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler outlast 2 ps4 platformunda çıktı ama storede niçin yok? Youtube de ps4 de oynuyorlar

• Endo psn hala açıklanmadı. Fırtına öncesi sessizlik midir acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: turbetfur2

Beyler outlast 2 ps4 platformunda çıktı ama storede niçin yok? Youtube de ps4 de oynuyorlar

tr psnde yok. us psn den alın 30 dolar. ya da steamden alın 49 tl orada
  • quote:

Orijinalden alıntı: hagiosmann

quote:

Orijinalden alıntı: turbetfur2

Beyler outlast 2 ps4 platformunda çıktı ama storede niçin yok? Youtube de ps4 de oynuyorlar

tr psnde yok. us psn den alın 30 dolar. ya da steamden alın 49 tl orada

Hocam hiç çıkmayacak mi acaba ?

• Oyunlar fena degil. gayet iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: eaizmir

Endo ne vericek acaba

Bu ay Avrupa psn iyi ise Endonezya psn iyi oyun verse bari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 28 Nisan 2017; 19:37:2 >
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Heyecan içinde bekliyoruz açıklanmasını ama henüz bir ışık yok asya bölgesinden :)

• asyaya su yok bu ay

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Size yok siz kazana düştünüz demesinler bir de😀😀

• quote:

Orijinalden alıntı: promedyumx

Heyecan içinde bekliyoruz açıklanmasını ama henüz bir ışık yok asya bölgesinden :)

alienation ı vermişlerdi zaten bize
  • quote:

Orijinalden alıntı: promedyumx

Size yok siz kazana düştünüz demesinler bir de😀😀

Blog asiada abzu verilecegi yaziyo

• 
Sayfa: önceki 595596597598599
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.