Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (574. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.805
Cevap
579
Favori
1.595.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mesuty85

Plus'siz online oynayabildigini soyleyen birisi daha vardi ama nasil oldugunu cozen yok. Ben dun japon psn actim 14 gunluk plus icin kk istemiyor. Winning Eleven'dan bi asinalik vardi zaten:)

kafayı yicem, benim yıllık bitti dün oyunun içindeyken kesti bağlantıyı plus bitti diye??

şunu biri çözsün Allahaşkına..
  • Disc Jam görünmüyor ama Endo' da..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • promedyumx P kullanıcısına yanıt
    Aman diyeyim hic bulasmayin, o oyun copun agababasi
  • klasik tabirle yeni çöpler gelmiş hiç ses etmiyorsunuz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesuty85

Plus'siz online oynayabildigini soyleyen birisi daha vardi ama nasil oldugunu cozen yok. Ben dun japon psn actim 14 gunluk plus icin kk istemiyor. Winning Eleven'dan bi asinalik vardi zaten:)

bak bunu bildiğim iyi oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne güzel valla AAA platform oyunu vermiş adamlar geçen ay ki LBP3'ten daha iyi hem de. Siz daha çöp diye kendinizi kandırın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 2 Mart 2017; 15:18:21 >

• yeni çöpler hayırlı olsun
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    İndirmeye bile değmez diyorsunuz yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: BadBoy89

Endo yine üzmedi.

Bu ayki oyunlar gözükmüyor

• ocean72 kullanıcısına yanıt
    Her ne kadar kötü de olsa, sırf ne kadar kötü olduğunu gözlemlemek için Resident Evil oyununu isterdim ben.

@Nınja

Yayınlanmasına daha vardır hocam. Ayın 7'si gibi ekleriz hesaplara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moorefallen -- 2 Mart 2017; 15:52:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jagatai

klasik tabirle yeni çöpler gelmiş hiç ses etmiyorsunuz :)

Artık sessiz sedasız gidip geliyor.

• Otomatik para çekme talimatı Hayır seçili olmasına ve alışverişler sırasında şifre seçeneğinin Evet olmasına rağmen bugün Plus üyeliğimi otomatik olarak karttan para çekerek uzatmışlar. Bunu nereye bildirebilirim? Resmen dolandırıcılık bu.
  • Métropol kullanıcısına yanıt
    1 2 sayfa önce yazdım. sonytr resmen hırsızlık yapıyor. bende 150tl kaptırdım. adamları arayınca olmaz öyle şey deyip red ediyorlar. PLUS BİTMEDEN KARTINIZI SİLİN. OTOMATİK YENİLEME HAYIR DA OLSA ÇEKİM YAPABİLİYORLAR.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar geyik yapmadan ciddi olarak soruyorum. Bu oyunlardan hangisi indirmeye değer?
    PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul
  • quote:

Orijinalden alıntı: codred

1 2 sayfa önce yazdım. sonytr resmen hırsızlık yapıyor. bende 150tl kaptırdım. adamları arayınca olmaz öyle şey deyip red ediyorlar. PLUS BİTMEDEN KARTINIZI SİLİN. OTOMATİK YENİLEME HAYIR DA OLSA ÇEKİM YAPABİLİYORLAR.

1 daha tövbeler tövbesi kart bilgisi falan bırakmam sitede. Gerçi bir kere girince silsek ne fayda ama neyse..
    Aklımızı başımıza almamız gerek. 20 tl gitti içim hala yanıyo yemin ederim ya.
  • Aylık 4tl yapmışlar plus üyeliği 14 Mart'a kadar geçerliymiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frostxxx07 -- 2 Mart 2017; 18:55:00 >
  • Düzeltme : 14 Mart tarihine kadar geçerli fakat Plus üyeliği olanlar bu kampanyadan faydalanamıyor maalesef.

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Belki paylaşılmıştır ancak Asia tarafına Tearaway ile Resident Evil Umbrella Corps geliyormuş.
  • eaizmir E kullanıcısına yanıt
    İlk iki oyun fena değil indirmeye değer

• eaizmir E kullanıcısına yanıt
    Tearaway ve Severed iyidir.

• 
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.