Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (566. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.805
Cevap
579
Favori
1.595.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 564565566567568
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: efendimuhendis

quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Danimarka için olan hesabını tekrar ekle ps4'e oyunlarını indirirsin.
    Hesabını silmek zorunda değildin, ps4'te aynı anda 16'ya kadar hesap bulundurabiliyorsun.
    Danimarka hesabını tekrar ekle dursun, TR hesabın ile de elinde varsa başka kart dene derşm, malesef TR PSN'de kredi kartı sorunları mevcut ama bir kere kabul ettirirsen sonra rahat edersin.

Plus istiyorsan da endonezyadan alabilirsin, önce offgamers veya benzeri para yüklü psn gift card satan siteden ihtiyacın olan miktarda kredi satın alıyorsun sonra endonezya psnde açtığın hesabına yüklüyorsun. İster plus üyelik ister oyunları bu şekilde alabilirsin. Bu ay içinde alırsan endonezya psnde plus ile verilen until dawn'a da sahip olursun. Bildiğim kadarı ile plus üyelik şu an en ucuz endonezya psnde satılıyor.

başka bir kart denedim kabul etti sistem. Ne düşündü bilemiyorum nasıl bir karambol oldu

Plus da almış oldum. şimdi deaktive ettiğim hesabı geri getirebilir miyim hocam? mümkün di mi?

Tabi ki mümkün, hesabın bilgileri sizde olduğu sürece istediğinizi yaparsınız. Üst mesajda yazdığım gibi ps4'te aynı anda 16 hesap bulunabiliyor. Yeni açtığınız TR hesabı da, eski Danimarka hesabını da bir arada kullanıp ikisini de etkinleştirebilirsiniz, böylelikle bir hesaptaki oyunları diğer hesap da oynayabilecek, plusı da tüm hesaplarda kullanabileceksiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• PSN'e girebilen var mı? Bende NP-35000-8 nolu hatayı verip bakımda diyor, pcden de psn hesabıma giremiyorum

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    Bakımda yazıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nınja N kullanıcısına yanıt
    Bu saat için planlanmış bir bakım yoktu, sevgililer günü kapsamında hackledi birileri galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: sung

quote:

Orijinalden alıntı: Ps4_Neo

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ps4_Neo

quote:

endonesia ps dan until down ı indirip oynayabiliyormuyuz

evet

bunu en kolay nasıl yaparız

Endonesia psn başlığına gir orada ilk sayfada açıklama var. Ha şuda var Psn plus endonesya hesabın olmalı. Şansın varsa hesabı açarken 2 günlük plus denemesi alabilirsin. İyi forumlar

teşekkürler ama uzun iş neyse boşver önümüzdeki ayda bize verirler kesin hem Türkçe olur

• Kredi kartımı bir türlü kabul ettiremedim iki kartıda denedim olmuyor. Nasıl kabul ettiricem bir bilgisi olan varmı?
  • Àhmet kullanıcısına yanıt
    pc den dene

• Arkadaşlar kardeşimle ps plus alıp beraber kullanmak istiyoruz, şimdi ben onun hesabını o benim hesabı ana hesap olarak aktive etsek, hesaplardan birine plus alsak kendi hesaplarımızdan online oynayabiliriz heralde dimi?

• quote:

Orijinalden alıntı: _PiSLiCK_

Arkadaşlar kardeşimle ps plus alıp beraber kullanmak istiyoruz, şimdi ben onun hesabını o benim hesabı ana hesap olarak aktive etsek, hesaplardan birine plus alsak kendi hesaplarımızdan online oynayabiliriz heralde dimi?

Pislik hocam dediğiniz olayı anlatan baya kapsamlı bir konu vardı. ICO nikli üye açmıştı galiba. Oradan bakarsanız daha sağlıklı olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: bedo20

quote:

Orijinalden alıntı: _PiSLiCK_

Arkadaşlar kardeşimle ps plus alıp beraber kullanmak istiyoruz, şimdi ben onun hesabını o benim hesabı ana hesap olarak aktive etsek, hesaplardan birine plus alsak kendi hesaplarımızdan online oynayabiliriz heralde dimi?

Pislik hocam dediğiniz olayı anlatan baya kapsamlı bir konu vardı. ICO nikli üye açmıştı galiba. Oradan bakarsanız daha sağlıklı olur.

Teşekkürler hocam, hatırladım şimdi siz söyleyince o konuyu, bakıyorum hemen

• Yıllık üyeliği kredi kartına taksit ile bir yerden alabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cruzer26

Yıllık üyeliği kredi kartına taksit ile bir yerden alabilir miyim?

overgame.com veya n11 de satan saticilar var

• Cruzer26 C kullanıcısına yanıt
    Gittigidiyor daydı sanırım sony mağazasında ve diğer satış yapanlarda tr plus 1 yıllık üyelik 180 civarlarına vardı diye hatırlıyorum.

• Ps4_Neo P kullanıcısına yanıt
    Endonezya plus ı nerden alıyorsun dostum?
  • Draconic D kullanıcısına yanıt
    Offgamers'tan para yuklu endo psn'de gecen psn gift card alarak plus uyelik veya endo psnde satilan oyunlardan alinabiliyor.
  • Sonraki aya black flag veya unity verirler mi sizce, ne diyorsunuz?

• Final fantasy 30. Yil indirimleri gelmis. Haber veriyim dedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ACtemh

this of mine oynarken öleceğinizi anladığınızda oyunu kapatın ve tekrar açın . Bu sayede en sonki save dosyasına dönüyor. karekteriniz ölecekmi korkusu yok dalıyorum heryere katliyam yapıyorum. En uzun süre secip (70 gündü sanırım ) hayatta kalıp oyunu bitirdim . Platinde çok rahat aldım. Bu arada platin isteyen çocukta alsın yanına :) silahlı çatışmalarda ise tavsiyem merdivenler ama tırmanmalı olanlar. düşman merdivenden tırmanırken ateş edemiyor .

o zaman ne zevki kaldı oyunun

• plus varken eklediğimiz oyunları da gördüğümüz purchase history psn de falan görünürdü.ps4 te bulamadım. konsoldayken nerden bakacağız. kütüphane sadece indirilenleri gösteriyor. çok saçma.
    uygulama yada web olmadan konsoldan bulamadım.

• codred kullanıcısına yanıt
    Konsolda kütüphaneye girince Purchased kısmında o hesaptan satın almış olduğun tüm oyunları görebiliyorsun.

• 
Sayfa: önceki 564565566567568
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.