Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (521. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.805
Cevap
579
Favori
1.595.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 519520521522523
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • The Deadly Tower of Monster da super cikti. Oynanis, atmosfer ve tabii ki senaryo harika. Oyunun konusuna yazdigim yorumu da ekleyeyim :

-Oyun harika olmus. Hikayeyi anlatan arka ses çok hos bir tat katmis oyuna. Zaten senaryo komik ve surukleyici. Oyunun hicbir aninda sıkılmıyorsunuz cunku oyunu anlatan kisi ve yanindaki elaman surekli sohbet halinde. Ozellikle öldüğünüzdeki diyaloglar insani güldürüyor.

Ayrica, oyunun son kismindaki kaplumbaga-yengec karisimi yaratiklar, dinazor yetistiricisinin tipi ve konusmasi, jetpack kullanimi Ratchet & Clank ile asiri benziyor. Hele telepatopus beyni toplayan doktor sanki deadly monster oyunundan alinmis gibi. Kim kimden esinlenmis bilmiyorum ama iki oyun da harika.

Bu oyunun ikincisi ciksa diyeceğim ama yönetmenin akibeti pek iyi olmadi oyunun sonunda :) -

10/10 puan.

Everybody gones rapture'yi oynamadim henuz. Diger 3 oyun gercekten zevkliydi. Sabah 10da oturdum ve ara vermeden su saate kadar oynadim. Kacirmayin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moral Veren Adam -- 14 Kasım 2016; 4:02:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Letter Quest i % 100 bitirdim zaten 8-10 trophy varmış.The Deadly Tower of Monster da da sonlardayım.İki oyunda fena değil.Normalde plus ın ufak oyunlarına pek elimi sürmem ama bu ay nedense böyle oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Clk

12 aylık tr psn im var. Us psn den fifa 17 alacağım. Online oynamam için yapmam gerekenler neler ?

Plus olan hesabı ana hesap olarak etkinleştirmen yeterli. Plus olan hesap ana hesap olarak etkin ise cihazdaki tüm hesaplar plus'tan faydalanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: magicbass

Plus hesabı iki cihaza tanımlayabiliyormuyuz? Nasıl?
    Fifa17 var mesela sec hesap. Plus hesabı da böyle sec olarak alıp fifayı online oynayabilirmiyim?

Oynayamazsın.

Hesap sec ise (yani ana hesap olarak etkinleştirilmediyse) sadece o hesapta plus geçerlidir. Cihazdaki diğer hesaplar plus'tan yararlanamaz.
  • Eskiden online oynanabilen oyunlar verilirdi her ay ve plus grubu olarak etkinlikler düzenlerdik zevkli olurdu.. şimdi ????!!!

• NiTRocy kullanıcısına yanıt
    Forumdan bir arkadaş yapıldığını söylemişti hatta ilanı vardı. Plus hesabı iki kişi kullanabiliyor dediğine göre. Banada olmaz gibi geldi ama adam yapmış :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • magicbass kullanıcısına yanıt
    Iki kisi ancak soyle kullanir;
    Birisi plus olan hesaptan oyunlarini oynayacak (yani hesabi sec olarak kullanacak)
    Digeri de plus olan hesabi etkinlestirip baska herhangi bir hesabindan oynayacak.
  • İşbank kk ile oyun aldım storedan ama yazan fiyattan 2 tl civarı fazla çekmiş. Bu neden oldu acaba? Ödemeyi nasıl yapmak laxım

• quote:

Orijinalden alıntı: J. Seinfeld

İşbank kk ile oyun aldım storedan ama yazan fiyattan 2 tl civarı fazla çekmiş. Bu neden oldu acaba? Ödemeyi nasıl yapmak laxım

Kur farkı alıyor TL yazıyor ama kur farkı alıyor nasıl oluyorsa bende de olmuştu o zaman dolar yazsınlar fiyatları

• quote:

Orijinalden alıntı: abidig

quote:

İşbank kk ile oyun aldım storedan ama yazan fiyattan 2 tl civarı fazla çekmiş. Bu neden oldu acaba? Ödemeyi nasıl yapmak laxım

Kur farkı alıyor TL yazıyor ama kur farkı alıyor nasıl oluyorsa bende de olmuştu o zaman dolar yazsınlar fiyatları

Yok, onu yapamazlar, o dedigin tuketici haklarina aykiri bir hareket, TL fiyat yazmissa fazlasini alamaz.
    Fazla cekim bana kalirsa bankadan kaynaklaniyordur.

Yilbasindan bu yana TR PSN'den birkac sefer alim yaptim, yazilan fiyat neyse kurusu kurusuna o kadar cekildi, alim yaparken Garanti'nin sanal kartini kullaniyorum.
  • Şimdi bakdım plusıda da 153,46 ya almışım 149 diye almıştım oysa

• quote:

Şimdi bakdım plusıda da 153,46 ya almışım 149 diye almıştım oysa

İş bankasının aidatsız kredi kartıysa her alışverişinde %2,02 faiz uyguluyor. Zaten tüm bankalarda böyle herhalde aidatsız kredi kartları.

• 3 aylık TR Plus PSN store'da 54 lira, diğer sitelerde 65-70 lira neden fark var ki?
  • edwardweo kullanıcısına yanıt
    Diger siteler komisyon koyuyor. Direk psnden almak daha mantikli.

• Komisyondan ziyade, psn plus kart satisi yapan sitelerde psn kart fiyatlarinin daha yuksek olmasindan kaynakli fiyat farki oluyor.
    Bu durumu ya Mustafa Yigit ya da baska bir Sony yetkilisi bir roportajda belirtmisti, plus uyeligi direkt TR PSN'den alinca olusan vergi ile PSN kart yukleme yontemi ile olusan vergi farkliymis (kartin vergi orani daha yuksekmis)
    Tabi bu farkin ustune bir de site komisyon koyuyorsa, fiyat daha da yukseliyor.
  • cevaplar için teşekkurler arkadaşlar o zaman TR PSN'den satın almak daha mantıklı. şu anda 14 günlük denemem var onun bitmesine yakın uzatırım. birkaç sorum daha var aslında cevaplarsanız sevinirim.

1- Plus oyunları ayın hangi günlerinde veriliyor?

2- Kasım ayı için verilen oyunları kütüphaneme ekledim. Bu oyunları yüklemesem kütüphanemden silinir mi? plus üyeliğim bitince bu oyunları oynamaya devam edebilir miyim?

3- Kredi kartı eklemek ve oyun almaya çalışınca bazı sorunlarla karşılaşılıyor sanırım bunu engellemek için pc'den kartı tanıtmak daha iyi midir? direk kredi kartı yerine visa electron banka kartları ile ödeme yapılabiliyor mu?

4- Malum internetimiz yavaş oyunları yüklenmesi için gece açık bıraksam ps4 stand by'a geçtikten sonra yüklemeye devam eder mi yoksa başka bir ayar mı yapmam lazım? (tv ps4 stand by'a geçtikten 5dk sonra otomatik olarak kapanıyor.)

• quote:

Orijinalden alıntı: edwardweo

cevaplar için teşekkurler arkadaşlar o zaman TR PSN'den satın almak daha mantıklı. şu anda 14 günlük denemem var onun bitmesine yakın uzatırım. birkaç sorum daha var aslında cevaplarsanız sevinirim.

1- Plus oyunları ayın hangi günlerinde veriliyor?

2- Kasım ayı için verilen oyunları kütüphaneme ekledim. Bu oyunları yüklemesem kütüphanemden silinir mi? plus üyeliğim bitince bu oyunları oynamaya devam edebilir miyim?

3- Kredi kartı eklemek ve oyun almaya çalışınca bazı sorunlarla karşılaşılıyor sanırım bunu engellemek için pc'den kartı tanıtmak daha iyi midir? direk kredi kartı yerine visa electron banka kartları ile ödeme yapılabiliyor mu?

4- Malum internetimiz yavaş oyunları yüklenmesi için gece açık bıraksam ps4 stand by'a geçtikten sonra yüklemeye devam eder mi yoksa başka bir ayar mı yapmam lazım? (tv ps4 stand by'a geçtikten 5dk sonra otomatik olarak kapanıyor.)

1- Plus oyunlari her ayin ilk Sali gununden itibaren (sonraki ayin ilk Sali gunune kadar) kutuphaneye eklenebiliyor.
    2- Oyunlari bir kere kutuphaneye eklemen yeterli, indirmen sart degil. Plus uyeligi bitince oyunlar kilitlenir, ayni hesaba daha sonra tekrar plus uyeligi aldiginda kilit acilir.
    3- PC'den karti eklemek cok daha hizli ve pratik oluyor ama yine de hata olusabilir, garantisi yok. Banka kartini kabul edip etmedigini bilmiyorum fakat ben Garanti bankasi hesabima bagli sanal kart ile alisveris yapabiliyorum.
    4- PS4 rest mode'da iken oyunlar inmeye devam eder, default olarak bu ayar acik mi oluyordu hatirlamiyorum, rest mode ile ilgili ayarlara girip kontrol edebilirsin. TV'nin kapanmasi onemli degil PS4 rest mode'da ise gucu kesmedigin / elektrik kesilmedigi surece indirmeleri yapacaktir.

• 12 aylık 210 tl nedir ya

https://www.playstore.com/#!/urun/ps-plus-uyelik

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • peki arkadaşlar psn plusta bazı oyunlar ücretsiz gözüküyor. psn üyeliğim var ve ben bu oyunları ücretsiz aldım. plus değilim ama belirteyim bunu.

yeni makine aldım yarın gelecek nasipse, bu oyunları direk oynayabilecek miyim? bende ekstra bişi ister mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: kdrcnrbyrm

quote:

Şimdi bakdım plusıda da 153,46 ya almışım 149 diye almıştım oysa

İş bankasının aidatsız kredi kartıysa her alışverişinde %2,02 faiz uyguluyor. Zaten tüm bankalarda böyle herhalde aidatsız kredi kartları.

Bende vakıfbank aidatsız kart aldım psden aldığım herşeyi dolar üzerinden hesaplayıp üzerine faiz koyarak yansıtmış, sağolsunlar.

• 
Sayfa: önceki 519520521522523
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.