Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (515. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.804
Cevap
579
Favori
1.595.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 513514515516517
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Resident evil ı kopya çekmeden bitiren varsa versin elini öpeyim.. ne zor oyun lan bu :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hannibal_sk1986

Resident evil ı kopya çekmeden bitiren varsa versin elini öpeyim.. ne zor oyun lan bu :))

Biz öyle bir nesildik işte.

• Beyler psn den oyun satın alamıyorum bir problem mi var bilginiz var mı ? Hiç bir kartı kabul etmiyor şu anda

• quote:

Orijinalden alıntı: Efsunger hissi

Kasımda çöpeçoi verseler bari :)

çöp kokusu alıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stepspeeddd -- 23 Ekim 2016; 18:37:08 >
  • Beğenilmeyen oyunlar için kullanılan çöp kavramını kim çıkardı acaba? Kendisini buradan kınıyorum. Oyuncuya oyun camiasına yakışmayan çok çirkin bir kavram.

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    Dragon ball u bilemem ama fifa 16 vermezler,spor oyunlarında eski oyunların pek bir anlamı olmuyor.
  • Bu ay Worms lerden birini verseler ne güzel olur xboxda battlegrounds vermişlerdi.

• Büyük gün yarın mı ? Bu 2 ay güzel oyunlar bekliyorum Halloween yaklaşıyor Dying Light verilmediyse buyük ihtimal verilecektir

• Oyunlar hangi gunler aciklaniyor beyler?

• Kool Giancana kullanıcısına yanıt
    Her ayin son carsamba gunu yani bu ay 26'sinda aciklanmasi lazim, 1 kasimdan itibaren de indirilebilecek
  • Çöp is loading...

• quote:

Orijinalden alıntı: kabune

Beğenilmeyen oyunlar için kullanılan çöp kavramını kim çıkardı acaba? Kendisini buradan kınıyorum. Oyuncuya oyun camiasına yakışmayan çok çirkin bir kavram.

• Bu ay plus bize sürpriz yapar ve oynayabiliceğimiz bi oyun verir diyorum.
  • Dying light verilmez şuan indirimde 74 tl.yabancı forumlarda evil within veya watch dogs çok geçiyor ama bu ay vasat oyunlar gelebilir.2aydır gayet iyi oyunlar verildi çünkü

• Eger Halloween ayagina korku temali oyun verecek olurlarsa Alien Isolation veya Evil Within gelebilir.
    Her ikisi de henuz oynamadigim oyunlar, verecek olurlarsa memnuniyetle kabul ederim, oyle baskalari gibi cop mop demem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canirem

Dying light verilmez şuan indirimde 74 tl.yabancı forumlarda evil within veya watch dogs çok geçiyor ama bu ay vasat oyunlar gelebilir.2aydır gayet iyi oyunlar verildi çünkü

Evil withın olma ihtimali var daha önce hangi psn'di hatırlayamıycam ama verilmişti.
  • Alien İsolation oynadım çok güzel oyundu uzay atmosferini seven kesin oynamıştır filmlerini izlemiş biri olarak büyük etkisini yaratmıştır bende. The Evil Within oynadım çok zorlanarak bitirmiştik arkadaşla insanın psikolojik ruh halini bozuyor ortam baya geriyor adamı kurşun sıkıntısı felan baya bi zor para verseler tekrardan oynamam o derece
  • Everybody's gone to the rapture gelsin

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    İyi de dediğin iki oyun da fena oyun değil.
  • Korku oyunu verilmeli

• 
Sayfa: önceki 513514515516517
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.