Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (510. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.805
Cevap
579
Favori
1.595.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 508509510511512
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Youtube videosunu gördüm trol videosu sandım resmi blog sayfasına baktım. O kadar çöpten sonra insanın inanası gelmiyor. Resident Evil için bir şey demeye gerek yok, Transformers da Platinum Games yapımı kaliteli bir oyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir ara worms versinler ya çok özledim o oyunu arkadaşlarla oynamayı.

Eskiden ramazanda sabahlardık sahura kadar.

• Aynen süper olurdu.

• Son aylarda iyi gidiyorlar. Daha Lords of the Fallen bitmedi Journey'e baslamadim. Bu ay bos geceriz demistim ama Resident Evil cok iyi oldu...

• Bu ay da güzel oyunlar. Teşekkürler Sony

• Sony coştu bu aralar güzel oyunlar veriyor. Resident Evil'i oymamamıştım çok övülüyor bu sayede denemiş olurum.

• Bence res iyi olmuş bu ayı kurtarır

• İkiside güzel teşekkürler Sony

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Endonezya psn e hangi oyun gelcegi belli mi acaba

• yusei kullanıcısına yanıt
    Birinin lords of fallen olacağı kesin diğeri de büyük ihtimalle resident evil ya da transformers olur. Bedava oyunlardan 1 tanesi 1 ay gecikmeli geliyor endonezyaya.

• quote:

Orijinalden alıntı: HighLimit

Birinin lords of fallen olacağı kesin diğeri de büyük ihtimalle resident evil ya da transformers olur. Bedava oyunlardan 1 tanesi 1 ay gecikmeli geliyor endonezyaya.

bende lords of the fallen olsun istiyorumda , kesin olarak öyle olur mu emin değilim işte
  • Güzel oyunlar geldi.
  • İkiside çöp.
  • Bu ay gerçekten güzel olmuş. Platinium Games sevdiğim bir oyun stüdyosu olduğu için uzun süredir Transformersı almak istiyordum, gorunce bayagi sevindim. Resident Evil'i ise Ps1 zamani korkudan oynayamamistim daha sonrada rezalet seslendirmeleri yuzunden birakmistim oynamayi, vermeleri guzel olmus serinin tek bitirmedigin oyunu

• merhaba beyler arkadaşım Almanya da ben Türkiye de arkadaşım plus aldı kendı alman hesabıyla marttan beri kullanıyorduk ama dun aksam arkadası hesaptan attı ve hesaba başkası gırdı hatası verdı ilk defa oldu cock baska bır yere gırmemıs maıl sıfre felan nasıl oluyor anlamadık fikri olan varmıdır?
  • https://blog.asia.playstation.com/id-en/4086/2016/09/ps-plus-free-games-for-oct-2016/

Endo Re ve lord of Fallen geldi

• Resident evil serisini oynamayanlar için iyi bir başlangıç olur gerçekten nemesisle beraber serinin en iyisi

• Çöp

• yusei kullanıcısına yanıt
    Endonezya psn belli oldu dediğim gibi lords of fallen zaten kesindi diğeri de resident evil. Diğer aya şimdi transformers kesin diğeri de gelecek ay gelecek 2 oyundan biri. Endonezya psn hep böyle gidiyor. Ve gravity rush endonezya psne ekstra oyun olarak geldi geçen ay endonezya psni olanlar o bakıma kârda

• HighLimit kullanıcısına yanıt
    Hadi yine iyisin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 508509510511512
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.