Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26.805
Cevap
579
Favori
1.595.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Towerfall ve strider

http://blog.eu.playstation.com/2014/06/25/playstation-plus-july-strider-dead-space-3-towerfall-ascension/?emcid=social_20140625_26677406

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps3'e hala sağlam oyunlar geliyor Dead Space 3 var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vita'ya da çok güzel oyunlar geliyor, bu ay plus bence çok güzel. DS3 oynamamıştım çok iyi oldu bu. PS4 oyunları da çok güzel bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BadGuy -- 25 Haziran 2014; 19:01:17 >
  • takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

quote:

Orijinalden alıntı: patapon_00

Psn'e bakamıyorum demolara bakarken direk ana menüye atıyor

Kardeşim selam. Benim avatarı kullanmışsın. Kullan tabi bana ait birşey değil tabi de üzerinde benim nickim yazıyor C-TRanger diye.

Bunu kullan.

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul

Sağol teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• STRIDER güzel seçenek ama diğer oyun tam bir fiyasko, elimi sürmem. Bence iki oyun vermelerine hiç gerek yok, diğer nasıl olsa moktan bir şey oluyor, bir tane sağlam versinler yeter.
  • Tower Fall ile Sony sağlam küfür yiyecek açık ve net. Strider güzel oyuna benziyor.

@patapon_00 Sen de sağol da hala değiştirmemişsin.
  • Towerfall da birlikte oynayınca keyif veriyormuş öyle demeyin ama en fazla bir saat Ben strider'a sevindim açıkçası.
  • Strider, Shinobi, Ninja Gaiden, Shadow Danger....

bilmem hatırladınız mı?
  • Bu ay da bos geciyor. Striderin demosunu oynadim en fazla 6/10 alir bence. Towerfall'a denecek hicbir sey yok zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

Strider, Shinobi, Ninja Gaiden, Shadow Danger....

bilmem hatırladınız mı?

Shadow Dancer. <3

• çok saçma oyunlar ya, valla sırf online oynama durumu olmasa elimi sürmem ps plus'a.
  • Strider iyi olmuş az kalsın para verip alacaktım
  • Ben Ekim'e kadar güzel oyun beklemiyordum Trine'dan sonra Strider iyi oldu ama diğer oyun biraz android oyunu gibi cep telefonunda oynayacağım tarzda.
    Ekim'de oyunlar bollaşıyor Driveclub ile iyi oyunlar gelmeye başlayacaktır. Biraz daha sabır...
  • E3 geldi gitti umutlarıda sildi süpürdü gitti.
    İndirir deneriz trine kadar zevk verse yeter strider.
    İşin enteresan tarafı daha fazla eleştiri alan Towerfall psnde 41,99 a satılıyor. Strider ise 34,49
  • Strider güzel ya beğendim
  • Bir sey sorucam ben ps4 aldim da 14 gunluk ps plus uyeligi veriyolar o sure icinde plusa ozel indirimde olan nba2k14 u satan alsam ama para vericem yani 33dolar uyelik bittikten sonra oyunu oynamamda sikinti olur mu hani bedava oyunlarin plus uyeligi bittikten sonra oynayamamak gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: erenkurban

Bir sey sorucam ben ps4 aldim da 14 gunluk ps plus uyeligi veriyolar o sure icinde plusa ozel indirimde olan nba2k14 u satan alsam ama para vericem yani 33dolar uyelik bittikten sonra oyunu oynamamda sikinti olur mu hani bedava oyunlarin plus uyeligi bittikten sonra oynayamamak gibi

Olmaz. Para vererek aldiginiz oyunlar tamamen sizin olur.

• Cok tesekkurler

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.