Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (702. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.802
Cevap
580
Favori
1.594.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 700701702703704
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: avei21

önümüzdeki ay %90 aaa oyun gelir bence. order 1886 veya wolfeinsten new order verilecek gibi hissediyorum

Muhtemelen öyle olur yoksa ciddi tepkiler gelecek, fakat indirim dönemlerinde her şeyi unuttururlar gibi geliyor.

Sonuç olarak kara cuma yıl sonu vs vs derken insanlar oyunlara doymuş olacak...
  • Ben beklentiyi düşük tutuyorum. Geçen yıl bu aylardan yazın ortasına kadar kötü oyunlar vermiş.
  • Bugün eğlenir diye worms u 6 yaşında oglumla oynadım. Baba çok sıkıcı sil bu oyunu gitsin dedi Silindiğinden emin olana kadar da sordu sildin mi diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • stylerbb kullanıcısına yanıt

• Bu Heavy Rain niye indirime girmiyor arkadaş? Umarım Black Friday'de girer ve oynayabilirim, çok geç kaldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: stylerbb

Bugün eğlenir diye worms u 6 yaşında oglumla oynadım. Baba çok sıkıcı sil bu oyunu gitsin dedi Silindiğinden emin olana kadar da sordu sildin mi diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bugün eğlenir diye worms u 6 yaşında oglumla oynadım. Baba çok sıkıcı sil bu oyunu gitsin dedi Silindiğinden emin olana kadar da sordu sildin mi diye

Ciddi olamazsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jiraiya kullanıcısına yanıt
    hocam nerdeyse herzaman indirime giren oyundur nasil denk gelmemis size :) daha 1 ay kadar önce 30liraydi oyun. black fridayde tekrar indirime girer

• quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

hocam nerdeyse herzaman indirime giren oyundur nasil denk gelmemis size :) daha 1 ay kadar önce 30liraydi oyun. black fridayde tekrar indirime girer

Tüh kaçırmışım o zaman. En azından Halloween indirimlerinde görememiştim. Black Friday bekliyorum o halde
  • Jiraiya kullanıcısına yanıt
    halloweenda korku zombi temali oyunlar indirimdeydi.

• Adam just cause 3 de arabanın lastiklerini tek tek tüfekle patlatıp binip jantlardan kıvılcım çıkarttı. Bak baba böyle çok güzel ışıklı oluyo dedi Buna şahit olduğum için worms u sil demesine şaşırmadım. Silince de oh be kurtulduk dedi
  • Tamam bu ay beklentilerin cok altinda oyunlar verdiler de yillarin worms una da cop muamelesi yapmayin ayiptir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olur öyle yaparız
  • quote:

Bu mesajı plus oyunlarını veren kişilere ulaştırmak lazım

• 2000lerin başında ağabeyimle saatlerimi geçirirdim Worms'un başında. Ben oldukça sevindim Worms gelmesine zaten almayı düşünüyordum bedavaya gelmiş oldu. 2. kol ile 2-3 kişilik oynamanın dışında 2. kol yoksa tek koldan bile 2-3 kişilik oynanıyor olması oldukça hoşuma gitti. 2. kolum var ama eskiden sıra gelince klavye mouse'ın başına geçerdik şimdi kol değişerek oynayacağız maksat nostalji olsun. Bir de Worms çok da çocuk oyunu değil. Çocuk neyin ne olduğunu anlamadan oyunu önüne açarsanız ne anlar ne de hoşuna gider oyun.
  • Kennnn K kullanıcısına yanıt
    Dh de bir iki mantıklı yorum çıkıyor yukarıda arkadaşlarada ders niteliğinde cevap vermişsiniz

Çoçuhh oyunu yeahh.

• Worms nedir abi ya ? Plus kullanıcılarının yaş ortalaması 8 mi? Saçma saçma oyun veriyor Sony

• Tamam hadi Worms verdin. Oyunun benim yaş grubumdan pek çok seveni var. Worms verildiği için sevinenler bile oldu. Peki Allah aşkına Bound nedir? Worms'un yanına ver bir tane AAA oyun. Herkes mutlu olsun.
  • Rezalet bu ayın oyunları.
  • neden insanlar birbirinin tercihlerini saygı duymuyor. misal bizim ülkede mario çocuk oyunu gibi lanse ediliyor ama sonuç ortada

3 günde 2 milyon satış

http://www.merlininkazani.com/super-mario-odysseyin-satis-rakamlari-ortaya-cikti-haber-97617

bu oyun ps4 te olsa ve plus ile verilse aynen worms a verilen tepki verilirdi

- 1500 tl lik makine aldık mario oynuyoruz

- çöp

- insan utanır bu oyunu verirken

abartmıyorum gelecek yorumlar aynen bu tarzda olurdu mario ya
  • 
Sayfa: önceki 700701702703704
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.