Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (701. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26.805
Cevap
579
Favori
1.595.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 699700701702703
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün komşumuzun bahçesinde çıkan solucanları temizledim. Üstüne de 20 TL verdi. Plus'a para verip solucan öldüreceğime temiz havada solucan temizleyip para kazanırım daha iyi. Teşekkürler Sony sonunda bana doğru yolu gösterdin
  • İki ay kral yaptık bu ay sürünün. Aferin Sony. Hem bir dünya para al hemde neyse.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla bu plus olayına ben çok takılmıyorum. biz zaten arkadaşla ps4 kardeşliği yapıyoruz. psn plus'ta kardeşlik olduğu için kişi başı 75tl verdik senelik.

şimdi 75 tl'ye her ay 2 oyundan 24 oyun eder. 75 tlye 24 adet oyun, bir kısmı AAA bir kısmı çöp olsa da her türlü gideri var gibi. Ama kardeşlik olmadan pek bilemedim açıkcası fiyatı da yükselttiler ayrıca.

Until dawn vs vs verdi ama şimdi Allah var, ama bu ayki oyunlar hakikaten hayal kırıklığı oldu, bari wasteland'i verseydin tr'ye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaSsErDoDo

Bugün komşumuzun bahçesinde çıkan solucanları temizledim. Üstüne de 20 TL verdi. Plus'a para verip solucan öldüreceğime temiz havada solucan temizleyip para kazanırım daha iyi. Teşekkürler Sony sonunda bana doğru yolu gösterdin

Solucan gübreside iyi para ediyormuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunlar çok kötü.
    Horizon'un ek paketine son 4 gün sabırla bekliyorum.
  • BAT007 B kullanıcısına yanıt
    Plus oyunları ve plus indirimleri önemli değilse , ayda 2 ayrı hesap açıp 14+14 gün bedava online a girebiliyorsun zaten.Toplam 10 dk lık iş , ama ben onla da uğraşmak istemiyorum diyorsan birşey diyemem tabi.

• Uzun zamandır pis kokular almıyorduk ama yine her taraf leş gibi çöp kokmuş.

• Buralar şimdi sessiz, sahipsiz.... mutlumusun sony?
  • Beyler en uygun plus hangisi verilen oyunlar zaten leş düzgün sadece online oynamak için istiyorum
  • Scorpion28 kullanıcısına yanıt
    Porselen değil ki yapıştırsın kırdı bi kere

• Arkadaşlar merhaba,

PS4 Pro satın aldım fakat PS3'te 8 yıldır UK PSN hesabı kullanıyorum, PS4 Pro'da bu hesabı kullanmamın bir dezavantajı var mı? Genelde US PSN açıp 2. hesap olarak TR PSN hesabı açanlar gördüm, bu şekilde mi yapmalıyım? Plus abonelik fiyatları da oyunlar gibi değişiklik gösterebiliyor sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HuNTeR_1907 -- 6 Kasım 2017; 16:48:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wither

Plus oyunları ve plus indirimleri önemli değilse , ayda 2 ayrı hesap açıp 14+14 gün bedava online a girebiliyorsun zaten.Toplam 10 dk lık iş , ama ben onla da uğraşmak istemiyorum diyorsan birşey diyemem tabi.

Zaten oyle yapiyorum :)

• Bu ps vr oyunları ps4 den oynanıyor mu?
    mesela bu ay Until Dawn: Rush of Blood hediye etmişler sadece vr la mı oynanıyor ?
  • Scorpion28 kullanıcısına yanıt
    Hem vr ile hem de vrsız oynanan oyunlar var fakat bu ay verilen rush of blood için malesef vr gerekiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu ayki oyunlara 5 dk bile dayanamadım sildim, bound müzikleri falan iyi hoş fakat bale yapa yapa kötülükle savaşan bir kız garip geldi.20 sene önce olsa eğlenirdim belki
  • worms deneyen var mı ? worms armegeddon tadını veriyor mu ikili oynayınca ? zamanında rüzgarı hesaba katıp çok iyi bazuka atardım indirme sırasına aldım ama henüz indiremedim sıra gelmediğinden
  • Worms geldi prolar coştu. 4k 60fps hdr mübarek. incomiinnngg
  • quote:

Orijinalden alıntı: avei21

worms deneyen var mı ? worms armegeddon tadını veriyor mu ikili oynayınca ? zamanında rüzgarı hesaba katıp çok iyi bazuka atardım indirme sırasına aldım ama henüz indiremedim sıra gelmediğinden

Ben indirdim hatta eğitim başlangıcı vardı orayı oynadım, ama sonra kafam attı sildim :) En son ps2 döneminde oynadım diye hatırlıyorum, o dönemlere göre biraz daha görüntü kalitesi fizik filan gelişmiş ama ben o tadı alamadım nostaljiyi göremedim :)

Sony bu ay oyunculara makara yapıyor gibi geldi :) Fakat kara cuma yaklaşıyor diye böyle bir şey yapılmış olabilir. Umarım orada gerekli patlama yapılır.
  • oyuncu11790 kullanıcısına yanıt
    önümüzdeki ay %90 aaa oyun gelir bence. order 1886 veya wolfeinsten new order verilecek gibi hissediyorum
  • 
Sayfa: önceki 699700701702703
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.