Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.805
Cevap
579
Favori
1.595.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hadi bu ay da böyle geçti, neyse diyelim. Ağustosta AAA oyunlar verilmeye başlanır umarım. Hiç sanmıyorum ama.
  • arkadaşlar, daha önce PS Plus ile PS3 ve VITA'ya bedava verilen Guacamelee! oyununu 10.70 TL ile PS4 sürümüne yükseltebiliyorsunuz. bilginiz olsun.
  • Arkadaşlar verilen oyunlara iyi kötü demiyoruz bir kaç kişilik grubumuzla eğlenmeye çalışıyoruz.özellikle trine2-dead nation-resogun online coop gayet güzel.mecenry kings denedik ama zor geldi beceremedik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ağustos'da AAA oyun isteyen ne istediğini/beklediğini de yazsa, biz de aydınlansak. Bir AAA davası aldı başını gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kankkunen -- 3 Temmuz 2014; 15:02:32 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giannizzero

Ağustos'da AAA oyun isteyen ne istediğini/beklediğini de yazsa, biz de aydınlansak. Bir AAA davası aldı başını gitti.

Daha çok beklerler

• Towerfall çok güzel

• Oyunları deneyenler oldu mu?
    Doki Doki tamamen konuşma cevaplama ağırlıklı bir oyunmuş galiba İngilizcem pek iyi değil indireyim mi sizce?
  • yazık oyunların hepsi çok kötü
  • Hakikateb yakismiyo ps4 e bu oyunlar.hani sony 60 dolarlik oyun versin demiyorum ama en azindan bi assassins creed freedom cry gibi adi sani duyulmus oyunlar verilse daha iyi olur.bu arada o da 15 dolar.

• Bu ay öyle oyunlar verildi ki ps4'de atari kasedi girişi nerede diye bakasım geldi

• Arkadaslar yuz liraya bir yilda kac tane oyun aliyoruz parasini zaten cikardi coktan alin bir kac saat guzel zaman gecirin nuye bu kadar aglaniyosunuz. Iki tane de paranizla AAA oyun alin takaslayip kaliteli oyunlara ulaşırsiniz.

• Her ay aynı muhabbet, kaç tane oyun piyasada ki AAA oyun versinler 2 dakika mantıklı olun.

• Ben kaliteli oyun geleceğini düşünmüyorum artık PLUS zorunlu olduğu için böyle verilmesi komik oyunlar verecektir

• Bu kadar erken iyi oyun vermelerini beklemeyin arkadaşlar. Akıl var mantık var bu adamlar oyundan kazanıyor, doğal olarak oyun kıtlığında size beklediğiniz tarz oyun vermezler. AA tarzı oyun sayısı 20'yi bir aşsın o zaman yavaş yavaş gelecektir.
  • Arkadaşlar strider da online co op var mı?

• Benim yegenim ps3 için kendi kullanici adı ile Plus aldi bir senelik ben onun kullanıcı adi ve sifresini ps4 e Primary hesap olarak kaysetsem ben kendi kullanici adim ile Online oynayabilirmiyim ps4 te?

• Sayın admin yeni verilen oyunlarda online coop varmı acaba???teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: mizyaz

quote:

Orijinalden alıntı: WildDestiny

Bu ay 3 oyun mu verildi ? Doki doki de bende ucretsiz gözüküyordu indirdim. Towerfall ascension da zevkli oyunmus 2 -4 kisi vs maclar cok eglenceli tek kişilik veya coop gorevler de guzel oynanisa alisinca guzel geliyor. Online yokmu peki ben goremedim de

İşte önyargılı yaklaşmayın keyif almaya çalışan ve grafikleri önemsemiyen insan
    Lan oyun yok ne versin adamlar illa AAA oyun mu vermeleri lazım 189 tl ilk infamous u mu versinler açgözlü olmayın yukardaki bi arkadaşın dediği gibi hediye gibi düşünün ve keyfinize bakın sizce hotline miami verildiğinde niye sızlamadı kimse sanki ps3 piksel grafiklerin konsolu ps4 ise ultra grafik konsolu hem towerfall un meetacritic i çok yüksek infamous tan bile yüksek bi araştırsanız

Üyelik için yıllık para ödüyoruz. Neyin hediyesi?????
    İşte bu oyunlar sadece hediyelik, oynamalık değil. Maksat "her ay oyun veriyormuyuz, veriyoruz" demekten öteye geçmiyor.
    Bu oyunlar PS3'e gelmiş olsaydı bir derece anlayışla karşılardım.
    Ama söz konusu olan next-gen konsollar olunca 7bin TL'lik TV ve 1500 TL'lik konsolda pixellerden oluşan oyun oynamak biraz komik oluyor.

Siz yada başka kişiler bu tip oyunlardan hoşlanabilir. Saygı duyuyorum.
    Ancak yaşım 39 ve ben bu tip oyunları ortaokul çağımda fazlasıyla oynuyordum. Yıl 2014 ve bu oyunları üyeliğimize karşılık ücretsiz olarak next-gen konsollara veriyorlar.
    İstediği yerden süper puanlar almış olsun. Benim gibi Plus kullanıcısını memnun edemiyorsa ne yapayım o oyunları.

Ben kalkıpta Killzone verilsin demiyorum tabiki.
    Örnek, geçen ay XBOX One'a ücretsiz verilen Max oyununa bakın. Grafik olarak, içerik olarak gerçekten çok başarılı. En azından bu tip oyunlarda PS4'te verilebilir düşüncesindeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hdblack35 -- 3 Temmuz 2014; 21:30:13 >

• oki doki midir nedir nasıl bir oyundur yahu, 20 sene önce amiga 500ümde bile daha iyi oyun vardır.
    towerfall nedir birde o, 2sinide yükledim 1 el oynadım hoooooooop sildim
  • Strider fena değil ama ölünce çok başa dönmesi , biraz uyuz etmedi desem yalan olur
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.