Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Mart: Sifu-Destiny 2: Witch Queen-F1 23-Hello Neighbor 2 (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.802
Cevap
580
Favori
1.594.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Watch dogs gibi saçma sapan bir oyunu oynayacağıma trine 2 gibi bir oyunu oynamayı tercih ederim. Benim için o derece iyi bir oyun. tabii ki bu benim düşüncem, herkesin düşüncesi farklı olabilir. Wd oynayanlara da bir lafım yok...Plus ın verdiği oyunların kalitesi yavaş yavaş artıyor. Temmuz ayında trine 2 kalitesinde veya daha da iyi bir oyun vereceklerinden eminim.
  • Arkadaşlar ben bu 14 günlük deneme süresinin son gününe geldim. Benim arkadaşın deneme sürümü bitince Plus otomatik olarak 1 aylık Plus satın almış dedi bana. Ayrıca her bitiminde alıyormuş dedi. Öyle bir şey olucağını pek sanmasamda sizlerede sorayım dedim. Eğer otomatik alma gibi bir şey varsa bunun kapatılmasıda lazımdır eğerki oto Plus alıyorsa nereden kapatılır ?
  • Natsu Dragneel kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın haklı otomatik yenileme diye bir seçenek var, onu kapatman gerekiyor. Şuan konsol başında olmadığım için hangi menüde olduğunu söyliyemiycem fakat biraz kurcalarsan ulaşabilirsin. Psn'in alt menülerine bak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Temmuzda ne verirler sizce?
  • Zengin fakir ayrimi yapmayin uleyn

• quote:

Orijinalden alıntı: FTorres

Temmuzda ne verirler sizce?

Artık temmuzda şöyle büyük bir yapım verseler 1 tane diğerinide orta halli bi oyun. Aslında cihaz 9 aylık oldu içime doğdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazurat -- 20 Haziran 2014; 3:08:20 >
  • lazurat L kullanıcısına yanıt
    Killzone versinler ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: FTorres

Temmuzda ne verirler sizce?

Sony gibi düşünürsem Octodad+Fez verirdim.

• Bikerede bizim gibi düşün bea

• quote:

Orijinalden alıntı: lazurat

Bikerede bizim gibi düşün bea

Gönlüm baba oyunlardan yana Sony gibi düşünmüyorum ama adamların cebinde akrep var

• Aman hocam düşünmeyin.
  • Knack / Injustice / MGS Ground Zeroes' tan biri gelir belki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asya bölgesine muhtemelen bu oyunlar gelecekmis Temmuz ayinda,

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Mart: Sifu-Destiny 2: Witch Queen-F1 23-Hello Neighbor 2

http://asia.playstation.com/sg/en/psn/psPlus#comingOffers

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi die.Rache -- 20 Haziran 2014; 13:59:14 >
  • Bence MGS Ground zeroes verecekler gerçekten çok pis içime doğdu oyun kısa birşey ama hoş kojimada phantom rain için iyi bir reklam vermiş olur.

• Aylardır yedi millet kendini knack knack diye, psn de free verilecek oyunların metacritic ten en az 70+ puan alması gerekiyor, dolayısıyla knack hiçbir zaman verilmeyecek :) die.Rache nin paylaşımı doğru gelecek oyunlar onlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: earthfrost

Aylardır yedi millet kendini knack knack diye, psn de free verilecek oyunların metacritic ten en az 70+ puan alması gerekiyor, dolayısıyla knack hiçbir zaman verilmeyecek :) die.Rache nin paylaşımı doğru gelecek oyunlar onlar.

Metacritic'ten 70 barajı PS3 oyunlarında birkaç kez delindi aynı şekilde PS4'te de Contrast 70 barajının altındaydı başka varsa hatırlamıyorum. Yani hiçbir zaman verilmeyecek diye bir şey yok. Şahsen 70 barajını geçen indie'lerdense 70'in altında kalan Thief, Murdered: Soul Suspect, Bound by Flame, Knack gibi oyunları tercih ederim...
  • Towerfall ve Strider ps4 plus için Temmuz'da geliyor.
    Son duyumlar böyle

• inşallah doğru değildir
  • Strider gelmesin okadar para verdik valla bir daha almayacağım zaten psn oyunu tövbe ne alırsak geliyor beleşe
  • Bence knack ps4 un cikis yildonumunde verilecek

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.