Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (1020. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.805
Cevap
579
Favori
1.595.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10181019102010211022
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Meclis akk konusunda karar alabilir ve almalıdır katılıyorum ancak plus gibi bağımsız kuruluşa bağlı bir hizmeti bedava yaptırma gücüne sahip değil. Sadece yasaklayabilir.
    Örnek olarak şöyle düşünebilirsiniz: meclis aldığı kararla netflixi bedava yapabilir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirmek için girdim. np-35000-8 hatası alıyorum. Sanırım genel bir bakım var. Tahmini ne kadar sürede bitiyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba
    İleride ps4 alma ihtimalime karşılık, ayın 20-25inde ücretsiz ps+ üyeliğü açıp ekim ve kasım ayı oyunlarını listeye atmak mantıklı bir hamle mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi açıldı da son bir şey sorucam Bu TLOU Remastered, Left Behind DLC sini içeriyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fosfofruktokinaz kullanıcısına yanıt
    İçeriyor
  • Beyler indirme şimdi açıldı mı ona göre yeni hesap açıp oyunu indircem ücretsiz

• dimontales kullanıcısına yanıt
    yumulun beyler açıldı.
    oyunun zerre sırıtacağını düşünmüyorum.
    kesin iyi bişeyler vardır.
    7 yıllık Dragons Dogma'da bile bizden olan yapay zekanın yağma yaptığını görünce şok oldum. Şu an bile çoğu oyunda bu özellik yok.

• The last of us i ps3 te pre order etmistim. Ps4 e cikti gidip kutulu aldim. Bir kac ay sonra kutuluyu satip , yine bir kac ay sonra indirimden aldim dijital.
    Bu oyunu oynamayan insanlarin hayal guclerinin olmadigini dusunuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Odrisa

Meclis akk konusunda karar alabilir ve almalıdır katılıyorum ancak plus gibi bağımsız kuruluşa bağlı bir hizmeti bedava yaptırma gücüne sahip değil. Sadece yasaklayabilir.
    Örnek olarak şöyle düşünebilirsiniz: meclis aldığı kararla netflixi bedava yapabilir mi?
    Hocam bedava yaptıramaz ama açık ve net olarak durum ifade edilirse atıyorum çoklu oyunluyla oynanabilen durumlarda ekstra üyelik vs talep edilmeyecek denilse ne olur plus iptal olur. Yarın öbürgün Steam'ın ea nın ya da diğer servislerin de ekstra ücret istemeyecekleri ne malum

Netflix konusunda ise ne oldu binde 5 oraninda ekstra vergiye tabi oldular lisans olarak 100 bin tl ödeyecekler ayrıca rtuk ün uygun bulmadigi icerigi server dan silebilecekler.
    Ayrica netdflix uye sayisi aciklamayi sevmiyor ama her sene duzenli olarak rtuk e bildirecekler sayiyi
    600 e yakın kurum başvuru yapmış.

• Bu saatten sonra last of us ı versen ne olur vermesen ne olur, herkes 10 kere bitirdi zaten, Sony nin bu nesilde satışlarda çok önde ve rakipsiz olmasının cezasını oyuncular ödedi.
  • Arkadaşlar oyuna yabancıyım. İndirmek için kütüphane ye ekledim. Tek oyunculumu yoksa çok oyunculumu indireyim.

• Plus için meclisi devreye sokun o da olmazsa Amerikan başkanı dahil herkesi arayın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dark dragon kullanıcısına yanıt
    ahahaha canımız şu ülkede ne kadar önemsizse , türkiyenin de dünyadaki yeri o kadar önemsiz.
    boktan bir ortadoğu ülkesiyiz işte kabullenmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CBF2C2786 -- 1 Ekim 2019; 23:55:50 >
  • arkadaşlar merhaba

legal ps4 olaylarına geçen hafta giriştim, sormak istediğim bir iki bir şey var.

ps+'da ilk deneme ücretsiz gibi bir sistem var mı ? elimde konsolu alırken verilen 3 aylık pass var fakat onu yeni yılda kullanmak istiyorum, o sıralarda fifa20 almayı düşünüyorum çünkü. ücretsiz/deneme sürümü sorma sebebim de TLOU'yu hesabıma eklemek istiyorum, korsanda bitirdim fakat 2 çıkmadan önce tekrar bitirmek için hesabımda bulunsun diyorum. eğer deneme sürümü yoksa bir aylık alacağım sırf tlou için

ikinci sorum ise, psn de indirimler ne zaman oluyor ? black friday,christmas vb. ne zamanlar indirim oluyor? o zamanlarda ps+ da indirim oluyor mu mesela bu ay içinde hiç olur mu ona göre tlou yu almak için bu ay içinde bekleyeyim.

teşekkür ederim.
  • ahmetkaan kullanıcısına yanıt
    Tek oyuncu veya cok oyuncu secmen fark etmiyor, ikisini de indirecek, sadece ilk once hangisini indirecegini seciyorsun orada.
    Tek oyuncuyu secmeni oneririm, multisinde zaten 900+ leveller cirit atiyor, bir de oyun mekaniklerini bilmeden girersen ezme yaparlar
  • designr kullanıcısına yanıt
    Her hesap icin bir seferlik 14 gunluk deneme alabiliyorsun, TLoU'yu eklemek icin acacaksan 5 kasima kadar vaktin var, 14 gunluk denemeyi 4 kasimda bile baslatsan TLoU'yu ekleyebilirsin hem Kasim oyunlarini da eklemis olursun
    Surekli indirimler oluyor ama ozel indirim olarak bu ay sonu gibi Halloween indirimi, Kasim sonunda black friday, Aralik - Ocak'ta da yilbasi indirimleri olacaktir.
  • Adam ayda verdiği 10-15 lira için meclise gitmeyi düşünüyor bu kadar şikayetçi isen alma, şu forumda daha ne saçmalar göreceğiz bakalım.

• TLOU indirdim 15 dakikasında oyun bug ile takıldı. Yeniden açtım. Süper valla...
  • Kennnn K kullanıcısına yanıt
    Yani? Oyun bozuk, oynamayın mı?
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    Yayınladıkları bu sürümde hala bug'lar var anlaşılan. Bu zamana kadar nasıl fark edip düzeltmedilerse artık. Yeniden başla diyince o kısmı komple geçti neyse ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 2 Ekim 2019; 11:23:28 >
  • 
Sayfa: önceki 10181019102010211022
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.