Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (1016. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.805
Cevap
579
Favori
1.595.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10141015101610171018
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 17 Eylül de 1 yıllık abonelik bitmişti.
    1 hafta bekledim alayım,almayayım diye.Acaba indirim vs bir şey olurmu diye.Dün saat 14:30 gibi dayanamadım 1 yıllık daha abonelik aldım
    Şimdi buraya geldim Last of Us verileceğini gördüm.
    Tam zamanında almışım hakikaten..
    Diğer oyun için de 1 yıllık aboneliğimde geçen kış Steep verilmişti o zamandan beri ilk kez spor içerikli bir oyun veriliyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Keşke NHL verseydiler spor olarak, buz hokeyi daha keyifli olabilirdi, kurallarına hakim olmadığımız beyzbola tercih ederdim

TLOU iyi olmuş ama ikinci oyun öncesinde Ocak gibi falan oynanır.
  • Resmen pes19 üstüne yattı playstation

• oh bee, ne zamandır şu last of us ı para vermeden oynayayım diyordum. oynamamış insan olabilir kardeşim. biz de arkham night oynadık, detroit oynadık plustan önce , bunlar hep deneyim. last of us ı beklerim dedim zaten 1st party. her türlü gelecekti.

diğer oyun da zopaynan oynanıyor heralde.
    sonycim bir tane beyzbolcu tanıyorum o da michael jordan.
    düşün halimizi türkiye olarak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CBF2C2786

oh bee, ne zamandır şu last of us ı para vermeden oynayayım diyordum. oynamamış insan olabilir kardeşim. biz de arkham night oynadık, detroit oynadık plustan önce , bunlar hep deneyim. last of us ı beklerim dedim zaten 1st party. her türlü gelecekti.

diğer oyun da zopaynan oynanıyor heralde.
    sonycim bir tane beyzbolcu tanıyorum o da michael jordan.
    düşün halimizi türkiye olarak.
    Kesinlikle haklısınız ben oyunu ilk çıktığın da ps3’de oynadım sonrasın da ps4’de tekrar aldım oynadım sattım..Geçenler de kız arkadaşım çok oynamak istediğini söyledi oyunu bir daha alacaktım ki bedava olacağını öğrendim (: Masrafdan kurtardı Sony beni sağolsun 👍🏻🙂

• quote:

Orijinalden alıntı: yellow canary01

remake çok kötü hiçbir fark yok adeta görüntü çamur gibi
    Remake değil remastered

• yine çöp yine çöp

her ay bıkmadan çöp yorumu yapanlar yorulmasın diye yazmak istedim

• bu ay beni boş geçti. hala last of us oynamayanlar için müthiş olmuş.
  • Tlou vermeleri güzel oldu. 2. Oyun gelmeden hatırlamak için bi tur daha oynanabilir. Ama ben oynar mıyım oynamam, hazırdaki oyunları bitirmek için bile anca zaman buluyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 25 Eylül 2019; 18:20:53 >
  • The Last of Us’ın Multiplayer oyuncu durumu son zamanlarda nasıl dostlar bilen var mı?

• 2. oyunun çıkış tarihi ile ilk oyunun PS Plus'a gelişinin duyurusu aynı gün olunca mutlu oldum. Videoyu izleyip de canı çekenlere: Alın oynayın, 2.'yi bekleyin sonra demişler resmen. Oynamış olanlar da bir hafızaları tazelesin.
  • olm last of us oynamayan gitsin kendini köprüden atsın lan

saçmalık last of us'ı vermeleri

oynamayan mı kaldı lan yuh
  • defected kullanıcısına yanıt
    Kaldı. Gayet de iyi yaptılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: aLdacTrack

The Last of Us’ın Multiplayer oyuncu durumu son zamanlarda nasıl dostlar bilen var mı?
    Ucretsiz verilecegi icin multiplayer modunda bayagi bir oyuncu olur diye tahmin ediyorum.

• yellow canary01 kullanıcısına yanıt
    Keşke remake olsa. Remake demek, çıkacağı yılın teknolojisine örtüşen grafiklerle ve yeni kontrol mekanikleriyle oyunun baştan yapılması anlamındadır. Örnek verecek olursam geçtiğimiz kış çıkan resident evil 2 remake.

• Bekleyen derviş muradına ermiş. Last of us

• Gitti 60 tl boşa daha yeni almıştım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Otto_Skorzeny

Ucretsiz verilecegi icin multiplayer modunda bayagi bir oyuncu olur diye tahmin ediyorum.

Alıntıları Göster
    Bence de.
  • Anladım. Teşekkür ediyorum :)

• Yalnız MLB verildiği için pek sevinen olmamış gördüğüm kadarıyla. Ama beni mutlu etti doğrusu, geçmişte oyunlarını biraz deneyim etmiştim. Madden NFL, MLB falan bu tarz sporlar kültürümüze haliyle uzak sporlar. Kurallarına aşina olmayınca da garip geliyor doğal olarak. Oynamayı düşünenler için önce biraz sporun kurallarına göz atmanızı tavsiye ederim

• 
Sayfa: önceki 10141015101610171018
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.