Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (1015. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.802
Cevap
579
Favori
1.594.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10131014101510161017
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • The Last of Us vermek çok zekice olay. Part II'ye geçmesi için dünya da bir yerde PS4'ü olup almayan varsa oynar, hemde multiyi doldurur. CoD çıkana kadar multi oynanır, Part II'ye bir hafta kala single bitirilir tabii ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 25 Eylül 2019; 0:12:9 >
  • Dictattor kullanıcısına yanıt
    bu arada mp si çok güzel last of us oyununun
  • Valla harika oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haziran'da Plus'ım bitmişti. Temmuz'da da Detroit'i PC'ye aldığımdan ötürü Plus yenilememiştim. Ama Last of Us'ı görünce direk 1 aylık plus aldım. 2.5 senedir çoğu exc oyunu oynadım. Detroit, Horizon ve TLOU'yu ise oynamadım daha. Bakalım nasılmış. Genelde zombili oyunları pek sevmem ama TLOU inanılmaz övülüyor çoğu yerde.
  • Arkadaşlar PSN'e giremiyorum, sizde de bu sıkıntı var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: daniel_wellington

Grafikleri o kadar iyi değil ki pro olsa da bir şey değişmez.
    bilmeden yanıltıcı yorum yapmayin hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • byvolcan kullanıcısına yanıt
    O ikisi arasında atla deve kadar fark görüyorsanız ben körüm. Oyun zaten eski, grafiklerden anlaşılıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

bilmeden yanıltıcı yorum yapmayin hocam

Alıntıları Göster
    bu kanalın karşılaştırmasına inanılmaz baştan kaybediyor çünkü normal ps4 küçük düşürülmeye çalışılmış, bilmeyende sadece PS4 pro 1080p 60fps çalıştırıyo sancak. PS4'ün kendiside 60 fps karşılaştırma videoları için DigitalFoundry tek geçerim

• Last of us'ı oynamayan kaldı mı ya

Vereceğin oyunu..

Plus oyunu kütüphanesinde olanlar için başka bir oyun seçme hakkı verilse keşke

• Son zamanlar plus harika oyunlar veriyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Keşke TLOA gelse de yine oynasak iki çıkmadan diye konuya girmiştim:)

• şu ana kadar last of us oynamamış insan zaten o evindeki ps4'ü boşuna tutuyordur. satsın gitsin :) neyse kaç aydır kütüphanedeki oyunları vere vere bana boş geçirtiyor ama olmayanlar için güzel oyunlar. keşke alternatif oyunlar verip seçme şansı tanısa böylelikle biz de boş geçmemiş oluruz her ay :)
  • Wallcroft kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı şekilde tür olarak pek cazip bulmadığım için oynamamıştım TLOU'yu. Şimdi bedava olduğuna göre sonunda deneyebiliriz, bakalım nasıl bir şeymiş :)

• Oynamamış olanlar için harika oyun.
    Beyzbol oyunu vermeleri pek hoşuma gitmedi. Çok spesifik bir kitleye hitap ediyor çünkü. Daha geniş kitleye hitap edecek oyunlar paylaşılmalı bence.
  • Lou oynamayan kaldıysa güzel bir ay onlar için ki oynansada kütüphanede bulunsun böyle bir şahaser ama Mlb nedir ya !! Abd dışında seven takip kitle yok denecek kadar azdır.
  • Yıllar oldu Last of Us oynayalı ama oynamayan varsa onlar için bir şölen olacaktır. MLB nedir yahu Kendi adıma, Madden veya NHL verse güzel olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Finn Balor -- 25 Eylül 2019; 10:27:40 >
  • Bu ay da zımbayız.

• MLB ne diye baktım Beyzbol imiş. Spor olarak çok uzak bir milletiz Beyzbol'a.
    Neyse dursun bir kenarda her iki oyunda.

• TLOU'yu eninde sonunda vereceklerdi o da bu aymis ama Avrupa'ya baseball oyunu vermek kimin aklina geldi acaba!..

• remake çok kötü hiçbir fark yok adeta görüntü çamur gibi
  • 
Sayfa: önceki 10131014101510161017
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.