Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (1014. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.805
Cevap
579
Favori
1.595.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10121013101410151016
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Darksiders 3 mis gibi oyun ama oyuncular sabırsız , ilk 15 dk sına bakıp karar verip kapatıyorlar oyunları.
  • darksiders 3 te oyunun 3 te 1 lik kısmını bitirdim oyun ne iyi ne kötü şu an gözümü ucuz bir gow 3 kopyası gibi gözüküyor vuruş olsun bulmacalar olsun. Ama dediğim gibi kötü de değil yapmak istediklerini yapmış. Ama çok daha iyi olabilirken böyle çıkmış olmaları üzücü tabi.Neyse bitirebilirsem bir de öyle yorum yaparım.
  • rerea kullanıcısına yanıt
    Psnde ücretsiz gözüküyor? Ben mi yanlış görüyorum?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Darksiders hep merak ettiğim bir seridir. Sadece internetteki algıya göre konuşursam, 1 en iyisi, 2'de biraz kötüleşip 3'te tüyü diktiği söyleniyor.
  • daniel_wellington D kullanıcısına yanıt
    Bu ay plus oyunu olarak verildi, plus varsa şimdi oynamayacaksan bile at kütüphaneye dursun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    Batmani eklemişim, dark sidersı sallamamışım nedenini anlayamadım. Ekledim şimdi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • wither kullanıcısına yanıt
    Oyunun yarısından çoğunu oynayarak yazdım bende yorumu. Demek ki bana hitap eden bir oyun fps düşüşü olmasa bir de güzel olacak.

• Arkadaşlar single oyun oynadığım için genelde plus almıyorum ama darksiders ı denemek istiyorum bu nedenle 14 günlük deneme açmak istiyorum ama ps store da bulamıyorum kaldırıldı mı acaba TR ps storedan
  • En uygun plus alabilecegimiz yontem su an hangisi arkadaslar ?

• MertDoukan kullanıcısına yanıt
    Cihaz üzerinden alınabiliyor pcden olmuyor.

• Darksiders 3’ü bitirdim ve çok beğendim.
    İlk yarısı biraz oyunu anlamakla geçiyor ama ikinci yarısı soluksuz oynanıyor.
    Konu hikaye anlatım çok ilgi çekici.
    Oynamayanlara ısrarla tavsiye ediyorum.

Bu arada kamera açısı yüzünden bırakan varsa devam etsin. Kesinlikle eliniz alışacaktır. İlk başta bende zorlanmıştım.

• red dead redemption aşmış birader.
    bu oyundan sonra diğer oyunlar atari oyunu gibi geliyor.
    tavsiyem bu oyundan önce çıkmış bütün iyi oyunları bitirin.yok böyle bir oyun.10 üzerinden 11.

• The Last of Us ve MLB The Show '19 geldi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyokus -- 24 Eylül 2019; 23:24:9 >
  • Plus şova kaldığı yerden devam ediyor geldi sonunda gelmeyen

• Tamda yarın kutulu alcaktım

• 5 seneden beri duruyor makinede last of us , bu oyun aldıktan sonra satılmaz ki zaten.
    Neyse olmayanlar için çok iyi oldu.
    Beyzbol hiç oynamadım,merak ediyorum,farklı bir oyun olması açısından iyi oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İnternettenCızz -- 24 Eylül 2019; 23:36:21 >
  • Vay be vay be... Bana arkadaşta görüp ps4 pro aldıran bu oyundur. 4k tv ye geçip oynayacağım demiştim, nasip bu ay imiş :) Helal olsun Ps+
  • İnternettenCızz İ kullanıcısına yanıt
    2 kere oynayıp bitirmiştim dedim alayım dursun oynarım gene diye hem kutulu hatıra

• quote:

Orijinalden alıntı: eyokus

The Last of Us ve MLB The Show '19 geldi..
    Last of US mı? Vaaay yarım bırakıp satmıştım, tamamlamak için belki satın alırım diyordum ama sony hediye etti :)
  • fosfofruktokinaz kullanıcısına yanıt
    Grafikleri o kadar iyi değil ki pro olsa da bir şey değişmez.
  • 
Sayfa: önceki 10121013101410151016
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.