Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (745. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.805
Cevap
579
Favori
1.595.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 743744745746747
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tiestoly kullanıcısına yanıt
    14 günde çok rahat bitirirsin oyunu ben 4-5 günde bitirdim.

Ama gelmesin o oyun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi be plus yap bi güzellik. O kadar knack beklemiş adamım , gow ve last of us içinde çektirme aynı ızdırabı ver birini

• Arkadaşlar mart ayı oyunları ayın kaçında veriliyor yayına?

• Plus kullanıcılarına çok çektirdi sony bu nesilde. Konsolun kalmış şurda 2 sene ömrü gaza basması lazım artık. Patır patır AAA oyunları vermesi lazım. Xbox 360 gibi dişli bir rakibi olmaması işleri bu hale gerirdi.

• Beyler suan en ucuz nerden ve kac liraya psn plus aliniyor pcmi satmayi planliyorum ama bu psn plus olayi cok gicigima gidiyor yillik 180tl vermenin bence aciklanabilir yani yok

Cod mw remastered last of us 1 2 red dead 2 uncharted 4 icin alacağım ozellikle multiplayer cod oynamak icin malesef muhtacim psn plusa

Bir de bu oyunlarla bir sorun yasamam degil mi yabanci psn plus ile

Aynı oyunu verebilirler, daga önce aynı oyunu pek çok sefer verdiler, sadece nedense son 1,5 yıldır falan endoya ara ara US/TR’ye kıyasla daha güzel plus oyunları verdikleri oldu fakat yıl içinde verilen oyunlara bakacak olursan verilenlerin %85-90’ı hem endoya hem de TR/US psnlere aynı verildi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gönlümden Order ve Inside geçiyor. Bakalım görücez.
  • engurlu kullanıcısına yanıt
    6 martta

• quote:

Orijinalden alıntı: denizcaptain

14 günde çok rahat bitirirsin oyunu ben 4-5 günde bitirdim.

Ama gelmesin o oyun

"ama gelmesin o oyun" :D

doğru sizde vardı. zaten gelmezse alacam sizden 27.5 tl'ye :D
    Last of Us’ı 14 günde çok rahat bitirirsin hikayesi sarıyor, işin çıktı bitiremedin diyelim, zamanlamayı doğru ayarlayıp açacağın yeni hesapları primary yapıp oynama yöntemiyle ardarda iki 14 gün daha alıp 42 günde yaya yaya da bitirebilirsin, bu yöntem her ayın plus oyunları için geçerlidir, DH ölücülüğü de bunu gerektirir
    Yeter ki last of us verilsin plus ile, her türlü oynarsın merak etme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zepharoth -- 28 Şubat 2018; 9:52:25 >

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    çok makul. unutmuşum bu yöntemi daha önce bahsedilmişti. sen kralsın ya :D şimdi sıfırdan bi hesap açar pri yaparım. kendi şahsi hesabımla girer oynarım. kayıt da şahsi hesabımda kalır zaten.

yetişmezse başka hesap açar onu da pri yaparım. oyunu birdaha edinmeme de gerek yok sanırım. plus hesap pri olduğu için yine şahsi hesapla açıp devam ederim dimi
    Aynen öyle, yeni açacağın hesaplar aynı bölge psnden olduğu sürece (ki 14 günlük deneme için kart girmek gerekiyor, o yüzden TR PSN’den açman lazım) primary yapa yapa 42 güne kadar yolu var
    Primary yapacağın için kupaları da ana hesabın hangiyse oradan kazanabilirsin, kayıt dosyası da ana hesabında kalır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zepharoth -- 28 Şubat 2018; 10:01:46 >
    bir ana hesap var bende endo psn. 12 aylık plus var genelde ondan oynuyorum. tr psn tr altyazılı oyun indirip 14 günlük hesapla pri yapsam. o endo psn ile girsem oynayamam dimi tr altyazılı
    Tabi ki oynarsın, önemli olan oyunu oynadığın hesap değil, oyunun hangi bölgeden alındığı, primary yaptığın hesaptaki oyun Türkçe altyazı desteği veren bölgedeki bir psnden alınmışsa isterse Uganda psn hesabıyla oyna yine Türkçe altyazı olur

• quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Tabi ki oynarsın, önemli olan oyunu oynadığın hesap değil, oyunun hangi bölgeden alındığı, primary yaptığın hesaptaki oyun Türkçe altyazı desteği veren bölgedeki bir psnden alınmışsa isterse Uganda psn hesabıyla oyna yine Türkçe altyazı olur

senin için uganda hesap açıcam :D eyvallah güzel oldu. son soru. nerde bu mart oyunları. saat kaçta açıklanacak :D
    Çok dikkat etmedim ama açıklanma saati sabit değil sanırsam, akşam saatlerinde açıklanmış olur..

şimdi benim daimi endo plus üyelikli bi hesabım var konsolda.

tr plus açsam 14 günlük. oyunu indirsem. ana hesap yaparak endo ile oynayacağım ya.
    diyelim ki 14 gün geçti. yeni hesap falan açmaya gerek kalmadan, nasıl olsa oyun indirilmiş ve yüklenmiş konsolda. endo hesapla girip girip oynayabilir miyim? plus üye ya sonuçta. bidaha açmakla uğraşmıyım yeni hesap :D
    Hocam bu soruları özelden sorsan daha güzel olmaz mı. Ben de cevaplayabılırım bir sorun olursa. Burayı bu şekilde meşgul etmeyelim istersen.

• Ratchet & Clank geçiyor içimden ya da wolfenstein
  • 
Sayfa: önceki 743744745746747
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.