Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (581. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
26.805
Cevap
579
Favori
1.595.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 579580581582583
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: venomstr

PS4 için PSN'deki indirimler büyük avantaj.

XBOX'ta indirim olmuyor diye insanlar istediği oyunu bile alamıyor. İndirimsiz tam fiyata oyun mu alınır?

nası olmuyor? daha geçen hafta fifa yı 60a mı 70e mi ne düşümüşlerdi. hatta kuzene dedim kaçırma al. yeni xbox aldı.
  • hocam peki ps4'den siliniyor mu yoksa sadece erişim mi kesiliyor? yani ben plus ı tekrar yenilediğimde tekrar indirip mi oynicam yoksa kaldığım yerden devam mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrgureci

hocam peki ps4'den siliniyor mu yoksa sadece erişim mi kesiliyor? yani ben plus ı tekrar yenilediğimde tekrar indirip mi oynicam yoksa kaldığım yerden devam mı?

kaldığın yerden devam.. sadece erişim kesiliyor. oyunların sağ alt köşelerinde kilit simgesi çıkacak zaten. göreceksin..
  • insane1907 kullanıcısına yanıt
    anladım hocam. çok teşekkür ederim, yardımcı oldun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrgureci

hocam peki ps4'den siliniyor mu yoksa sadece erişim mi kesiliyor? yani ben plus ı tekrar yenilediğimde tekrar indirip mi oynicam yoksa kaldığım yerden devam mı?

Erişimi kesiliyor. Silinme yok. Plus yeniliyince kaldıgın yerden devam edersin. Bir nevi kiralık oyunlar free olanlar. Üyelik zamanı boyunca oynananbilir. Zaman bitince tekrar üyeligini yenileyene kadar oynayamıyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: insane1907

quote:

XBOX'ta indirim olmuyor diye insanlar istediği oyunu bile alamıyor. İndirimsiz tam fiyata oyun mu alınır?

nası olmuyor? daha geçen hafta fifa yı 60a mı 70e mi ne düşümüşlerdi. hatta kuzene dedim kaçırma al. yeni xbox aldı.

XBOX'un indirimleri yeterli değil, kötü. Çok az indirim yapıyor.

Kıyasladığın zaman PS Plus indirimleri çok iyi. XBOX indirimleri pahalı.
  • quote:

quote:

quote:

hocam ben de ps4 kullanıcısıyım ama eğri oturup doğru konuşalım şimdi. xbox verdiği aylık bedava oyunları bi inceleyin derim.

adamlar indirim yapmıyo evet çünkü bedava veriyo :)

• Benım arkadas bu bedava oyunlar için xbox almıstı şimdi ağzı açık horızon zero down ve nioh vıdeolarını izliyor internette

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

hocam ben de ps4 kullanıcısıyım ama eğri oturup doğru konuşalım şimdi. xbox verdiği aylık bedava oyunları bi inceleyin derim.

adamlar indirim yapmıyo evet çünkü bedava veriyo :)

Bende her iki konsol da var. XBOX'un verdiği oyunlar güzel. Fakat PS Plus'ın indirimleri daha iyi.

PS4'te almak istediğin bir oyun varsa indirimle ucuza alabiliyorsun. XBOX'ta ise bedava verilen oyunu oynamak zorundasın. Çünkü XBOX'un indirimleri kötü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 24 Mart 2017; 18:49:23 >

• sony tüm pluslarda aynı oyunları verse sorun olmayacak. endo psndeki oyunlarla tr psndekiler mukayese edilmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

Benım arkadas bu bedava oyunlar için xbox almıstı şimdi ağzı açık horızon zero down ve nioh vıdeolarını izliyor internette

Ben onları da izlemiyorum ps4 sahibi olarak. Farkında isen iki oyin da yeni oldugundan indirim görmedi. Pusuda bekliyorum indirim için.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Benefit

quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

Benım arkadas bu bedava oyunlar için xbox almıstı şimdi ağzı açık horızon zero down ve nioh vıdeolarını izliyor internette

Ben onları da izlemiyorum ps4 sahibi olarak. Farkında isen iki oyin da yeni oldugundan indirim görmedi. Pusuda bekliyorum indirim için.

Yanı normal ındırım gormemeleri ama gecen sene uncharted çıktıktan 2 ay sonra sanırım %50 gormustu yanlıs hatırlamıyorsam. Horızonu oynadımda nıoh a bır ındırım için bende pusudayım olmadı tek hak alıcam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyun fiyatlarına göre seçilecekse zaten PS4 seçilmeli.

PS Plus indirimleri ile oyunlar daha ucuz. Ayrıca kardeşlik de var. PS4 özel oyunları ve Türkçe avantajı da var.

XBOX'un oyunları ise pahalı. İndirimleri kötü. Türkiye'de kutulu oyunu yok. Uyduruk bedava oyunlara muhtaçsanız konsolu hiç almayın daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 24 Mart 2017; 18:56:8 >
  • Plus tada bi indirim bekliyorum ben yakın zamanda yenileyecek olan varsa ecele etmesin derim.
  • PES 2017 alınmalımı sizce arkadaşlar 29.90 'a ?
  • Hayırlı oyunlar gelir umarım bu ay.
  • Arkadaşlar oyun alacağım ama hiçbir şehilde kredi kartımı kabul etmiyor. Bu durumu nasıl çözebilirim?

• Last of us dedik indirime girdi inşallah nisan ayında da witcher goty 50-60 a düşer de onu da patlatırız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oguzkhan55 O kullanıcısına yanıt
    ya başka kart deneyeceksiniz ya da ortalama 10 gün bekleyeceksiniz. bir iki başarısız denemenin ardından sony kartı banlıyor bir süreliğine.

Size tavsiyem diğer alışverişlerinizi direk PS4 üzerinden yapmaya çalışın.
  • Selamlar,

Plus hesabımı kullandırdıgım kardeş üyelik ile karşılıklı online game oynanabiliyormu?

ayrı ayrı plus hesaplarıdan pes17 de maç yapabiliyoruz. Benim plus üyeliğimi kullanan 2. kullancı ilede oynayabilirmiyiz?

• 
Sayfa: önceki 579580581582583
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.