Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (580. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.805
Cevap
579
Favori
1.595.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 578579580581582
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • The Order 1886 verilecek deniyor arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gye_Baek

The Order 1886 verilecek deniyor arkadaşlar.

Nesil bitecek versin artık birşeyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Umarım gerçek çıkar, bir kere olsun elinde ps4 olan herkesin o görseller, sanatsal tasarım ve atmosfer hatırına oynaması gereken bir oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HayvanMetal -- 23 Mart 2017; 15:47:56 >
  • Tüm exc. Oyunları birçoğumuz oynadı, zaten konsol alıp da exc. Oyunları onamamak olmaz, istisnai durumlar hariç... ama yeterki versinler yine oynarız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ay sonu bitiyor plus, yenilemicem beleş plusla devam edicem

• quote:

Orijinalden alıntı: drejtc

Bu ay sonu bitiyor plus, yenilemicem beleş plusla devam edicem

beleş plus derken??
  • quote:

Order tr psn de 6 nisana kadar indirimde.Daha önce indirimde olan oyunu plus a verdi mi hiç sony , bilgisi olan var mı?

Ayrıca Untildawn u asya ya verip bize hala vermemesi de tuhaf.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wither -- 23 Mart 2017; 17:1:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wither

quote:

Order tr psn de 6 nisana kadar indirimde.Daha önce indirimde olan oyunu plus a verdi mi hiç sony , bilgisi olan var mı?

Ayrıca Untildawn u asya ya verip bize hala vermemesi de tuhaf.

zaten genelde indirim yaptığı oyunları veriyor önce indiriyor fiyatı alan alıyor. indirim bitincede plus ile veriyor
  • yaw ryse gibi bir çöpü verse ne olur vermese ne olur geçin Allah aşkına

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaw hani bu plus oyunları xbox ile çekişmeye girmişti?? 2017 de xbox gibi kaliteli aylık oyunlar verecekti? noldu bu iş?

hala çöp??
  • quote:

Orijinalden alıntı: seçilebilirkişi

Ps plus otomatik yenileme tuzağına dikkat edelim. Bu konudan haberdar olduğum halde unutmuşum, pes için 10 tl indirim alacam diye 40tl zarara girdim.

Bu çakallık midemi bulandırdı. "14 gün bedava! Aylık 3,99" gibi kampanyalarla böyle keriz avına çıkıyolar.

Bidiğim halde zokayı yuttum, bu işe yeni bulaşanlar dikkat etsin.

Otomatik yenileme biz seçersek olmalıdır. Cebimizdeki 5 kuruşa göz dikmenin manası yok.

Otomatik yenilemeyi kapattım. nasıl olduysa gene açılmış. Bir ay daha yeniledi. 2 hesabımda da 2 aydır plus var. Dolandırıcılar yoluyor bizi

• quote:

Orijinalden alıntı: insane1907

quote:

Orijinalden alıntı: drejtc

Bu ay sonu bitiyor plus, yenilemicem beleş plusla devam edicem

beleş plus derken??

Yeni hesap açıp 15 günlük deneme plus alabilirsin.

• Ben PC de oynadım bedavaya verilirse herkesin oynayacağı bir oyun. Bizim plus a verilen oyunlara bakarsak çöp demek haksızlık olur bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilberhoca

Ben PC de oynadım bedavaya verilirse herkesin oynayacağı bir oyun. Bizim plus a verilen oyunlara bakarsak çöp demek haksızlık olur bence

valla hocam bedava verılınce oynamayan denemek isteyen oynar tabı ama benım demek istediğim ryse verılıyor dıye buradan live gold un sanki çok muhtesem bır hızmet gıbı sunulup psn in yerden yere vurulması. örneğin psn dede muthıs ındırımler oluyor sürekli ve ustelık kardeslıkte oyun bulmak cok daha kolay ve ucuz xo ya göre. bu avantajları varken ryse ı bedava vermesinin bir değeri yok benim gözümde. Haa bedava halo 5 verir anlarım ama ryse hiçbirşey..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony de bedava uncharted 4 veya horizon zero dawn vermediği için bu konuyu uzatmak gereksiz olur :)
  • Bugun itibariyle 2012 den beri plus uyesi oldugum psn uyeligimin son gunu. Bundan sonra plus uyesi olmayacagim gibi o dandik sisteme zerre para kaptirmam.

Yeni nesil geldi o kadar soyledim, Sony 3A oyun vermiyor bunun altinda birseyler yatiyor kesinlikle protesto edelim. Fakat bana burda" Ya daha adam akilli oyun yok markette. Ne yapsin killzone mu versin?" Dediler. Ve ve su gune bakin hele! Ironi olarak burdaki arkadaslarla Knack isteyip durduk.inadina indie inadina " Oynanamayacak" oyunlari verip durdular.

Hep soyledim su sistemin ps3 den hicbir farki yok.Ama buna ragmen bir de utanmadan ucret istiyorlar. Hoscakal PS plus

• PS4 için PSN'deki indirimler büyük avantaj.

XBOX'ta indirim olmuyor diye insanlar istediği oyunu bile alamıyor. İndirimsiz tam fiyata oyun mu alınır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 24 Mart 2017; 14:59:30 >
  • Bu ay Knack verse oynarım valla :) Çok dandik birşeyler çıkmaz umarım, içlerinden bir tanesi düzgün olsun da. Bunun yanın da Gravity Rush Remastered ve ya The Order 1886 da beni mutlu eder. Ancak Drawn to Death verdik ayağına yanın da düzgün birşey vermezlerse de şaşırmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 24 Mart 2017; 14:45:48 >
  • arkadaşlar ps plus ile verilen free oyunlara ps plus üyeliği bitince ne oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrgureci

arkadaşlar ps plus ile verilen free oyunlara ps plus üyeliği bitince ne oluyor?

Kitleniyor. Oynayamıyorsun. Plus alınca.tekrar açılıyor. Zaten oyuna gelip bilgi kısmına bakarsan "süre kısıtlaması" gibi bir sey var. Orada kaç günlük üyeligin kalmış ise yazıyor. Free olarak almadigın oyunlar ise süresiz sekilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OldGamers86 -- 24 Mart 2017; 16:30:22 >
  • 
Sayfa: önceki 578579580581582
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.