Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (718. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.805
Cevap
579
Favori
1.595.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 716717718719720
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyunlar indirilebilir olmuş, herkese iyi oyunlar
  • Endonezya plus kullanıyorum. endonezyaya ayın 11inde verilecek deus ex. ben 2-3 günlük TR plus açsam oyunu indirsem sonra endo plustan verildiğinde aynı oyunu kütüphaneye eklesem, oyunu yeniden indirmeme gerek kalır mı?
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Bölgeler farklı olduğu için yeniden download isteyebilir hocam.
    Avrupa ve Asya bölgelerde genelde oyun idleri aynı olmuyor, bu yüzden büyük ihtimalle tekrar indirme ister, daha kötüsü save dosyasını da tanımayabilir id farkından ötürü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Oyunların bölge kodunu oyunların linkinden öğrenebilirsin. Deus Ex için Endonezya PSN ile USA PSN'in bölge kodu aynıymış.

-----

Bu TR PSN

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP0082-CUSA01836_00-DXMANKINDIVIDED0

"CUSA01836"

Bu USA PSN

https://store.playstation.com/en-us/product/UP0082-CUSA01799_00-DXMANKINDIVIDED0

"CUSA01799"

Bu da sanırım Endonezya PSN

https://store.playstation.com/en-id/product/UP0082-CUSA01799_00-ASIA000000000000

"CUSA01799"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 2 Ocak 2018; 17:50:42 >

• venomstr kullanıcısına yanıt
    O zaman usa plus hesabı açıp indirsem endonezya ile uyumlu olma ihtimali TR Psne göre çok daha yüksek.
  • Selam,

Ana hesabımda plus varken kütüphaneye eklediğim bedava plus oyunları var. Şu anda ana hesabımda plus yok ancak plus aldığım Zaman hazır olsun diye kütüphaneye eklediğim plus oyunlarını alete yüklemek istiyorum ancak beceremedim. Plus oyunlarını alete indirmek için de plus mı olması lazım illa hesapta?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

Selam,

Ana hesabımda plus varken kütüphaneye eklediğim bedava plus oyunları var. Şu anda ana hesabımda plus yok ancak plus aldığım Zaman hazır olsun diye kütüphaneye eklediğim plus oyunlarını alete yüklemek istiyorum ancak beceremedim. Plus oyunlarını alete indirmek için de plus mı olması lazım illa hesapta?

Aynen öyle şefim..plus indirimi ile aldığın oyunları plus olmasa dahi oynayabilirsin fakat plus ın bedava verdiği oyunları oynamak için plus gerekli plus bitince oynayamazsınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • renzokuken kullanıcısına yanıt
    Şu an hesapta plusın bulunmadığından önceki aylada eklediğin ücretsiz oyunlar görünmez dolayısıyla indiremezsin (indirmiş olsaydın da kilitli olacaklardı) fakat plus aldığın gibi eski ücretsiz oyunlar da görünür olacak ve indirip oynayabileceksin

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler arkadaşlar
  • deus ex nasıl beyler, oynanır mı
  • Bana göre oynanır türü seviyorsanız tavsiye ederim hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JoseDrizzy

deus ex nasıl beyler, oynanır mı

yukarıda yazmıstım türü oynayışı herkese hitap etmiyor.forumda da oynayanın çok az olduğunu düşünüyorum.

kütüphaneye eklersiniz iner denersiniz muhtemelen silersiniz.bu oyunun kaderi bu
  • Ocak ayı boyunca PS4'ü kullanamayacağım ama bu ay verilen oyunları kaçırmak istemiyorum. PC üzerinden bir aylık Plus satın alıp oyunları kütüphaneme ekleyebilir miyim gelecek aylarda oynamak üzere?
  • yaban arısı Y kullanıcısına yanıt
    tel uygulamasını da kullanabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nınja -- 4 Ocak 2018; 20:26:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nınja

tel uygulamasını da kullanabilirsiz

Teşekkürler.
  • deus çok kötü oyunmuş yav bune böyle
  • Ps yi açtığımda hesabıma iki haftalık plus yüklendiğini gördüm aynı şeyi yaşayan var mı,Sony hediye etmiş olabilir mi acaba?

• Çok boğuk bir havası sıkıcı bir oynayışı var 2 saat oynadım silicem büyük ihtimal gitti 43 gb boşu boşuna

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: choyrn

Ps yi açtığımda hesabıma iki haftalık plus yüklendiğini gördüm aynı şeyi yaşayan var mı,Sony hediye etmiş olabilir mi acaba?

evet e-mail atmışlar zaten
  • 
Sayfa: önceki 716717718719720
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.