Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (717. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.805
Cevap
579
Favori
1.595.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 715716717718719
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Deus ex mankind divided iyi de puanlar almış aslında hep 7+, 8+ puanlar almış oyun çıkalı çook uzun süre de geçmedi. şaşırtıcı

çok uzun geçmedi derken nerden baksan 1,5 senesi doldu oyunun

plusı pek takip etmiyorum hep 2-3 senelik mi veriyor ki
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Verdikleri AAA oyunlarda genelde 2 yılı doldurmuş oyunlar veriliyordu hocam
  • deus satış rakamları iyi giden bir oyun olmadı.çok çabuk fiyatı da düştü.türünü seven çok olmasına karşın güzel bir satış grafiği de hiç olmadı.biraz böyle kötünün iyisi bir oyun.herkese de hitap etmiyor.

kütüphaneye eklenip indirilir ardından denenip silinir bir çok kişide

sizi alıp götüren bir oynayış bana göre yok.ha bende oynamam ama kütüphane ye ekliycem dursun zararı olmaz
  • verdikleri oyuna bak. buradaki yorumlar umarim ironidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lyldz

deus satış rakamları iyi giden bir oyun olmadı.çok çabuk fiyatı da düştü.türünü seven çok olmasına karşın güzel bir satış grafiği de hiç olmadı.biraz böyle kötünün iyisi bir oyun.herkese de hitap etmiyor.

kütüphaneye eklenip indirilir ardından denenip silinir bir çok kişide

sizi alıp götüren bir oynayış bana göre yok.ha bende oynamam ama kütüphane ye ekliycem dursun zararı olmaz

geçenlerde indirimdeyken almıştım 2 saat falan oynayıp sildim dediğiniz gibi. belki yine şans veririm bedava olduğundan ama oyunu bitirmem gibi geliyor

• Endo da açıklandı aynı oyunlar geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayrıca daha bir kaç ay önce deus'u 20 tl ye vermişlerdi , buradaki tepkiler çok abartı geldi bana

batman'i da kafadan sildim ingilizce yok zaten
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    psprices de 39 tl olmuş gözüküyor en ucuz tr de.tr yi baz almak lazım tr psn kullandığımız için.o açıdan çok iyi
    Worms yada Kungfu Panda vermesinden iyidir Deus Ex ve Batman.Bizim millette buna da şükür kavramı bitti ne yazık ki
  • Deus Ex'i 3-4 ay evvel alan biri olarak benim içime oturdu açıkcası şu an :D

Mass Effect Andromeda ile Deus Ex arasında kalmıştım. İkisi de almak istediğim oyunlardı. Keşke Mass Effect'i alsaydım.

Bizde zaten var bu oyun bize bir güzellik yapmıyorlar mı şimdi :D
  • ne ballıyım ya plus ocak 9 da son bu ayın oyunlarını oynar kapatırım dedim salı indirmeye baslar oyunları bitirip plus uygun kampanya veya süper oyun verene kadar bekliyecem. ama plus alacak arkadaslar bu sene sony verdiği oyunlar iyiydi sırf verdiği until dawn bile yıl boyunca fiyatı hep 100 tl civarında gezdi her türlü karda oluyorsunuz. her ayda baba oyun beklemeyin
  • deus ex collectors alacaktım 45₺€ ya az daha. gerçi onun olayı farklı ya içindeki oyun season passli değil diye vazgeçmiştim. deluxe 59tl ye kaçtı diye düşünürken de bu geldi. endo saolsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HaciTTOR

**** Ocak ayı Plus Oyunları (Avrupa) ****

- Batman Telltale’s First Season
    - Deus Ex: Mankind Divided
    - That's You

Bunları ocak ayında tek seferde mi çıkartıyor.Yoksa teker teker mi.Ocak 1 itibari ile mi yayınlanıyor?
  • ask11012007 A kullanıcısına yanıt
    2 ocak itibariyle indirebiliyorsnuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Cash402

2 ocak itibariyle indirebiliyorsnuz

teşekkürler
  • Bu oyunlar ne ya, ben mi cahilim çok? Bilen varsa yazabilir mi nasıl oyunlar bunlar..

• Deus Ex iyi olmus gecen haftalarda almayi dusunuyordum. Batman de Arkham Knight olsa super olurmus...

• Deus Ex' i saat 14' de indirebiliriz
  • deus ex 224 tl gozukuyor sepete atınca free ye dönüşüyor.kütüphaneye ekledim
  • Endo psn plus için offgaöresdaki stoklar bitmiş. Başka site önerisi olan var mı acaba ?
  • Oyunlar indirmeye açıldıysa iş dönüşü direk indireyim. Deus Ex'in verilmesi on numara oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Rahip -- 2 Ocak 2018; 16:47:30 >
  • 
Sayfa: önceki 715716717718719
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.