Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (957. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.805
Cevap
579
Favori
1.595.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 955956957958959
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne zaman adam gibi bir AAA oyun verecekler, merak ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wither kullanıcısına yanıt
    Hocam sony ı savunduğum falan yok ama game pass ile plus kıyaslamanız doğru değil bence. Ps now ile kıyaslamanız daha yerinde olur. Ps now şu an tr için hem kullanılabilir durum da değil hem de indirme sistemi yok bildiğim kadarıyla.

Plus ile live ı kıyaslamak en doğrusu bence. Orda da live in kıyaslanacak bir tarafı yok. Plus in da bu aya kadar indirmesem de verdikleri oyunlar iyiydi. Bu ay verdikleri bence de geçmiş aylara göre zayıf kalmış. Edit finch i geçen hafta game pass ile oynadım 2 saatte bitti. Ne oynadım ben şimdi der gibi kaldım. Overcooked serisini seven biriyim. Eğer 2 -4 kişi yanyana oynarsınız müthiş eğlenceli bir oyundur.

• TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt
    PS Now da Until Dawn, Heavy Rain,Mafia 3, For Honor,Bloodborne, MGS5 vb. sayamadığım bir çok güzel oyun indirip oynanabiliyor hocam. Birde 1 haftalık PSNow denemsi ücretsizdi sanırım.
  • Verilen oyunlar türkçe mi?

• aliuzm A kullanıcısına yanıt
    Hayır.
  • Nathan - Drake kullanıcısına yanıt
    Valla hocam ben pek takip etmedim ps now gelişmelerini. Arada eklenen oyunlari görüyorum ama bulut sistem mı var yoksa cihaza indirme geldi mı ondan bile haberim yok. Bulut sistemse şayet netim çok kötü diye bulaşmak istemiyordum hiç. Bir de tr üzerinden satın alim yok sanırım? Avrupa ya bile yeni yeni geldi diye kalmış aklımda. Yoksa almaya niyetim var. En azından her ay AAA oyunlar geliyor.

PS3 ve PS2 oyunlarını stream ederek oynayabiliyoruz. PS4 oyunlarını ister stream ister download ederek oynamak mümkün. Birkaç hafta önce stream ederek Red Dead Redemption oynamıştım.
    Biraz gecikme oluyor ama single player oyunlar biraz alıştıktan sonra oynanabilir.

Evet bu sistem ilk Amerikada çıkmıştı Avrupaya daha sonradan geldi.
    Haklısınız hocam. Ne yazık ki çaresiz kaldık sanırım yapacak bir şey yok.

• Nathan - Drake kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam teşekkürler bilgilendirmeniz için. Deneme süresiyle bir bakarım kütüphanedeki oyunlara. Ps4 te bu sistemi tam oturamayacaklar gibi de ps5 in çıkışıyla tam kullanıma geçilecektir muhtemelen.

Yanılmıyorsam Avrupa veya Amerikan kredi kartınız olması lazım deneme almak için hocam. Ben de yeni nesilde PSNow ı Gamepass e benzer bir servise çevirmelerini bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

Hocam sony ı savunduğum falan yok ama game pass ile plus kıyaslamanız doğru değil bence. Ps now ile kıyaslamanız daha yerinde olur. Ps now şu an tr için hem kullanılabilir durum da değil hem de indirme sistemi yok bildiğim kadarıyla.

Plus ile live ı kıyaslamak en doğrusu bence. Orda da live in kıyaslanacak bir tarafı yok. Plus in da bu aya kadar indirmesem de verdikleri oyunlar iyiydi. Bu ay verdikleri bence de geçmiş aylara göre zayıf kalmış. Edit finch i geçen hafta game pass ile oynadım 2 saatte bitti. Ne oynadım ben şimdi der gibi kaldım. Overcooked serisini seven biriyim. Eğer 2 -4 kişi yanyana oynarsınız müthiş eğlenceli bir oyundur.
    Yok hocam ben de ps4 e laf atma derdinde değilim.Bende de 2 konsol var.Ps4 den de memnunum.
    Ama fiyatlar konusunda geldiğimiz noktada ben nasıl ucuz oyun oynarım derdindeyim.Burada da gamepass gerçek olamayacak kadar iyi durumda , indirimle ayda 10-15 TL ye alınıyor.Keşke Sony de ps now ı gamepass ulaşılabilirliğine getirse.Ben ps plus ı online dan çok oyunları için kullanan kitledenim.

Gold ve Plus verdikleri oyunlarda çok cimri davranamaya başladılar 4-5 aydır.Hele gold iyice berbat durumda.Yoksa tabiki gamepass in muadili plus değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wither -- 1 Mayıs 2019; 21:27:41 >

• Kabustu gerçek oldu

• Evet yine bos bir ay geride kaldi indirmeye deger bir oyun degil bu oyunlar

• bugüne kadar endonezya psn daha uygun oluyordu.
    simdi ise tr psn daha uygun gibi.
  • Saka deseler bari bu nedir 😡

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yazın iyi oyun versinler de oynamayalım bari

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boş oyun verilir anladık da bu baya boşun boşu , What Remains of Edith Finch zaten pc de bedavaya verilmişti ve ucuz bir oyun zaten . Overcooked dan bahsetmiyorum bile 3. oyun olarak öylesine verilecek bir oyun o .
  • ariaven A kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle artık değmiyor hiç. Tr’ye Mahkum kaldık.

• Kaç aydın yaşadığımız hayal kırıklığının sonu yok gerçekten. Binbir heyecanla takip ediyorum neler gelecek diye her ay çöp poşeti veriyor Sony.

• 
Sayfa: önceki 955956957958959
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.