Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

PS4 PLUS [ANA KONU] ( Aralık 2019 Açıklandı: Titanfall 2 - Monster Energy Supercross)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
25 Misafir Kullanıcı, 25 Masaüstü Kullanıcı
21.091
Cevap
524
Favori
957.191
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> PSN ve Arcade >> PS4 PLUS [ANA KONU] ( Aralık 2019 Açıklandı: Titanfall 2 - Monster Energy Supercross)
Giriş
    200 Mesaj
    Plus ı online için alıyorum sadece. Sony nin vermiş olduğu oyunlar umrumda değil , indirmiyorum bile. Her oyunu oynayan bir kişi değilim, seçiciyim ve oynamak istediğim oyunları da zaten daha önceden oynayıp bitirmiş oluyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Hocam senin dediğinle benim yazdığım farklı şeyler bence.

Sen bana bi önceki jenerasyonda normal online oynatırken, 2020 yılında parayla oynattırırsan burada bir anormallik söz konusu.

Bu olay iki şirketin aç gözlülüğünden kaynaklanıyor.

|
    |
    dark dragon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Nintendo konsol satışından kar etmek amacıyla düşük donanımlı konsol çıkartma sevdasından vazgeçmiyor senelerdir.Kitlesi de bunu kabullenmiş durumda zaten.

Sony ve Microsoft konsolun en azından ilk 2-3 yılında zararına satış yapıyorlar.Bunu oyunlardan aldıkları yüzde ve abonelik sistemiyle kapatıyorlar.
    Yani plus paralı olmasa belki bu kadar kaliteli exc. oyunları çıkartamayacaklar bir de bu tarafından bakın olaylara.Oyun yapım maliyetleri geçen nesile göre belki 4 kat arttı.

Ms ve Sony tarafında abone sayılarıyla fiyatları çarpınca milyar dolarları geçen cirolar çıkıyor ortaya , yani bu sistemin bu saatten sonra bedava olma ihtimali yok , bırakmazlar bu cevheri.Kampanyalarla ayda 10-15 TL ye alınabiliyor plus zaten , ayda 2 oyun yanında.

Yine de bedava olsun beni ilgilendirmez diyenlere de ayda 2 kez 5 dk ayırıp hesap açmak yetiyor.

Sony live gibi rakamı 400 küsür TL lere çekerse ve 14 gün deneme işini kapatırsa o zaman isyan etmekte yerden göğe haklısınız.

Dogru bi yorum

|
    |
    wither kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    408 Mesaj

Oyunlar şuan indirilebilir durumda, isim olarak aratın ücretsiz olduğunu göreceksiniz.
    |
    |
    Darktemplar1903 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Surgeyi Dlc'ler dahil 3 kere bitirmiş biri olarak takıldığınız yerde mesaj atabilirsiniz. :) Bu oyunu forumda benden daha fazla seven biri yoktur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Sorunlu alışverişleri Pm yoluyla sorabilirsiniz.
  • Yüzbaşı
    565 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Cngzhn20

Surgeyi Dlc'ler dahil 3 kere bitirmiş biri olarak takıldığınız yerde mesaj atabilirsiniz. :) Bu oyunu forumda benden daha fazla seven biri yoktur.

Alıntıları Göster
    Tamamdır hocam sağolun. takılırsam rahatsız ederim :)

Sizde soulsborne oyun tarzını seven birisiniz. Zaten profil resminizden belli oluyor:) Siz beğendiyseniz emin bende beğenirim.

Lords of the fallen oynamadan önce çekincelerim vardı ama beğenmiştim. Yine siz tavsiye ettiniz diye hatırlıyorum.

Dark souls kadar olmasada güzel oyundu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darktemplar1903 -- 2 Nisan 2019; 13:42:21 >
  • Yarbay
    4603 Mesaj

Teşekkürler hocam Soulslike olan çoğu oyunu oynadım bitirdim. Lords Of The Fallen yapımcıları da zaten souls kopyası bir oyun yaptık demişlerdi. Ama başarılı bir kopyaydı. Zorluğu gayet iyiydi. Bu yıl içinde Surge 2 de çıkıyor. Surge'nin ilk oyununda öyle bir mekanik var ki SoulsBorne serisine konsa herkes bayılır. Rakibin zayıf yerine saldırabilimek. İnsanlar bu oyunlara kopya gözüyle baktığı için ön yargılı yaklaşıyorlar. Halbuki oyun dünyasında birbirinden esinlenmeyen çok az yapım var. Birbirlerinden esinlererek ortaya güzel şeyler koyuyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Sorunlu alışverişleri Pm yoluyla sorabilirsiniz.
  • Binbaşı
    1647 Mesaj

Conan exiles oynadiniz mi? Nasil, iyi bir oyun mu?
    |
    |
    Cngzhn20 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu surge oyunu ilerlemeli bir oyun mu? fotoğraflarda robotlar, kranlık ortamlar falan bir acayip geldi, ne bileyim.
    |
    |
    Cngzhn20 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yok hocam onu oynamadım.

İlerlemeden kastınıza bağlı. Örneğin Bir Boss'u geçmeden diğer bölgeye geçemezsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cngzhn20 -- 2 Nisan 2019; 15:37:48 >
    |
    |
    Bahsedilenler: denizaya , xXKnightRider01Xx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    59 Mesaj
    Şu anda Surge ve conan bedava indirebilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2307 Mesaj
    Conan exiles 76gb içinde ne var merak ettim şimdi

Çöp grafikler YouTube'dan gördüğüme göre

|
    |
    valley4891_sony kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: mustang_88

Çöp grafikler YouTube'dan gördüğüme göre

Alıntıları Göster
    Eğer öyle ise yazıktır 76gb a the surgeyi de indirdim onuda merak ediyorum 🙂

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Cngzhn20

Alıntıları Göster
    Platinum falan aldınız mı basit mi acaba?
    Sekiro’dan sonra bu tarz oyunların dövüş sistemini kolay kolay beğeneceğimi düşünmüyorum ama kesinlikle şans vericem oyuna.

Surge'nin dövüş sistemi Souls oyunlarına benzese de tamamen farklı olduğu alanlar da mevcut. Dövüş sistemi Sekiro gibi çok seri. Düşmanın zayıf yerine vurma olayı mükemmel çalışıyor. Proda oynuycaksanız 60 Fps çalışıyor. Yok Platin almadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cngzhn20 -- 3 Nisan 2019; 0:50:59 >
    |
    |
    Yûnus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1593 Mesaj
    2 oyun da iyide , hiç tarzım değil özellikle conan .
    |
    |
    Hem boyutu da cok yuksek degil 10 gb civarlarinda.
    Oyunu 2 hafta once platinledim, atmosferi ve hikayesini gayet begendim, tabi hikayeyi daha cok topladiginiz audiologlardan ogreniyorsunuz o yuzden orta seviyenin uzerinde Ingilizce lazim.
    Dovus mekanikleri de hayli ozgun, korumali veya korumasiz vucut parcalarina saldirabilme, her bir parcayi koparip kullanabilme gibi souls serilerinde olmayan ama oyuna cok farkli hava katmis mekanikler eklemisler.
    Bosslari belli kosullari yerine getirince kestiginizde silahlarinin 2.0 versiyonlarini dusuruyor olmalari da hos bir dusunce olmus.
    En buyuk eksigi boss sayisinin azligi diyebilirim ama bosslarin azligini da bolgelere zorlu moblar serpistirerek telafi etmeye calismislar.
    |
    |
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
seo paketleri
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.