Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (953. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.805
Cevap
579
Favori
1.595.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 951952953954955
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah belanı versin sony. Ulan cuma akşamı bakim mı yapılır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dismoor kullanıcısına yanıt
    Yav bende diyorum baglantimi gitti :(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tam ps4 ü açtım oyuna gireceğim server bakımı dedi sinir oldum şunu sabah 9 da yapın akşam iş çıkışı ve cuma akşamı neden yapıyorsunuz. Gelip birde plustan para istiyorlar verdikleri oyunlarıda oynamıyorum bile. Yabancılardan birisi bir kıvılcım çaksa şu plusla ilgili etekleri tutuşur maymun gözünü açtı diye

• Arkadaşlar benim PS4 Pro cihazım arızalandı servis den yenisini gönderdiler. Plus üyeliğinde otomatik çevrimiçi depolama ayarı var ben yeni cihazımda hesabımı girince kayıtlı oyun verilerimi getirmek istedim ancak kayıtlar çok eski nerdeyse oyunu ilk yüklediğim zamanda kalmış sonra hiç çevrimiçi alana otomatik yüklememiş. Neden böyle olmuş her oyun için farklı bir ayar daha yapmam mı gerekiyordu?
  • bkblt85 B kullanıcısına yanıt
    Normalde dinlenme moduna aldığınızda yedekleme yapıyordu bir ayarlarla oynamadıysanız. Hiç save dosyasını indirip oyuna girdiniz mi peki?

• Mayıs oyunları ne zaman açıklanıyormuş? Bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: atumanes_xcore

Mayıs oyunları ne zaman açıklanıyormuş? Bilgisi olan var mı?
    1 mayıs
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrvrd1996

Normalde dinlenme moduna aldığınızda yedekleme yapıyordu bir ayarlarla oynamadıysanız. Hiç save dosyasını indirip oyuna girdiniz mi peki?
    Evet hocam Dark Souls 3 oyunu vardı save dosyasını indirip açtım ama nerdeyse oyun ilk yüklediğim zamandan başladı sanki oyunu ilk açtığım zaman kaydediyor ama sonra otomatik yüklemiyor gibi geldi acaba oyun içinde de bunun bir ayarı var mı diye merak ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Mayıs oyunlarının en geç 1 mayısta açıklanmış olması gerekiyor, daha bir hafta varken bugün açıklayacaklarını düşünmüyorum.
    Açıklanan oyunlar da 7 mayısta store güncellemesi sonrası indirilebilir olacak.
    teşekkür ederim her ay bu şekilde mi oluyor. ps4 platformunda yeniyim 10 günlük
  • birkaç yabancı kaynakta mayıs ayı için psplus'ta ek oyunlar var gibisinden bir şeyler yazıyordu, aslı astarı nedir bilen var mı?

• Watch Dogs 2 - Diablo 3
    Bu ikisinden biri gelse bana yeter.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Frobisher kullanıcısına yanıt
    Avrupa ve Amerika bölge psnler için genelde şöyle oluyor;
    Ücretsiz plus oyunları ayın ilk salı günü store güncellemesi sonrası kütüphaneye eklenebilir/indirilebilir.
    Ücretsiz plus oyunları en geç oyunların indirilebilir olacağı salı gününden önceki çarşamba günü açıklanır.

• Hocam her ay bu tarz şeyler atıyorlar ortaya ancak genelde 2 tane çöp ile karşı karşıya kalıyoruz. İnşallah olur o tarz bir şey.

• Spiderman harici oyun kabul etmiyorum bu ay !

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence unity ile metal gear won't survive'ı (küçük şakalar espiriler) verirler.Bu arada ağır metal gear fanıyım vurmayın öldüm.

• Metal gear survive
    Darksiders

• Basarrrr kullanıcısına yanıt
    Ben de bu 2 oyunu gördüm birkaç sitede, sızıntı başlığıyla paylaşmışlar ama aslı astarı 1 mayıs belli olucaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basarrrr

Metal gear survive
    Darksiders
    Japonya için bunlar verilmiş.

Metal gear survive çöpünü bütün bölgelere verecekler anlaşılan.
  • Ac unity ve lis: before the storm.

• Uncharted 4 olabilir

• 
Sayfa: önceki 951952953954955
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.