Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (1055. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.805
Cevap
579
Favori
1.595.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10531054105510561057
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ps sahibi olup da şu oyunu oynamayan kaç kişi var yahu. Gidip de şu oyunu vermek ayıptır. Bari ikinci oyun oynanabilir bir şey olsa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Frantics deniyor ama dur bakalım. Gelirse benim işime yarar.
  • PS4 Pro sahibi olup geçen ay plus'ı yenilememenin tarifsiz mutluluğunu yaşıyorum
    Oyunlara bak bu ne la. Geriye uyumluluk olsa bunlar Tekken 4, GTA VC, Max Payne 2 falan verir ha

PS3 zamanı (1-2-3 olarak satın alan) dahil PS4'te uncharted collection alıp oynamamış bir arkadaşım yok ha
  • Yine oynadığım oyun geldi. Aylardır boş geçiyorum...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Duyuru videosunu gizliye almışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüm seriyi oynamamış olsaydım iyi hediyeymiş.

• Bu ayıda boş geçtik, hiç olmazsa senede bir gün güncel oyunlardan verebilseler keşke.

• Önümüzdeki aylar için verilecek oyunlar belli oldu

şubat oyunları
    Order 1886
    Goat smilator

mart oyunları
    Knack
    Goat smilator

nisan oyunları
    Killzone
    Goat smilator

Mayıs oyunları
    Goat smilator
    Goat smilator

Haziran oyunları
    Goat smilator
    Goat smilator
    Goat smilator

• ben en son uncharted ı ps3 de oynamıştım. uncharted 4 den sıkılıp bırakmıştım. bu vesileyle tekrar denemiş olurum :)
  • Bu PS Türkiye nin canı cehenneme buradan onlara sevgilerle Outlast yasaklayıp bize keçiyi dayadıkları için daha ağır konuşurdum ama Ban yemek istemiyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 1 Ocak 2020; 15:46:36 >
  • Hani spidermandi? :)

• + oyun olarak ne verecekler acaba keçi oyunu yerine.
  • Uncharted collection oynamayan kaldı mı demişsiniz,bu sadece uncharted collection için değil tüm exc ler için geçerli olmalı o zaman, konsol sahibi olup da exc leri oynamamak olur mu? Daha önce God of war , uncharted 4 , the order,the last of us vs verseler keşke diyenler çoğunluktaydı. Şuan fiyatları çok düşük seviyede, bence beklemeyin böyle güzel ve Türkçe oyunlar için.

Uzun lafın kısası , ha uncharted collection vermiş, ha god of war , bazıları birini ,bazıları ise ötekini oynamadı.Herkesin memnun olması mümkün değil,ben zaten tüm (Türkçe) exc leri satın alıp oynadım,hatta satmadım ,hepsi makinemde yüklü. Exc oyunların verildiği ayları hep boş geçiyorum hatta birkaç ay hariç yılın çoğunu boş geçiyorum zaten ama yapacak bir şey yok, herhangi birini oynamayanlar mutlaka oluyor. Online için zorunluluk olmasa birçoğumuz almayız zaten ama şuan için almaktan başka çaremiz yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İnternettenCızz -- 1 Ocak 2020; 18:0:46 >

• biz tahmin yaparken "nesil bitiyor" "plus üye sayısını arttırmak için" "yılbaşı" "ps5 öncesi" vs... gibi stratejik faktörleri düşünüyoruz demek ki bu adamlar hiçbişey düşünmüyor ve umurlarında bile değil. Ben hayatımda böyle özgüven görmedim

• Geçenlerde de yazmıştım buraya. Mevcut jenerasyonun sonuna geldik artık. Exclusive yapımları teker teker vermeleri gerekir diye öyle de olacak görülen o ki. Birçoğumuz zaten vakti zamanında oynadık bu oyunları ama konsolunu yeni alanlar ve PS aboneliğine geçiş yapmayı düşünenler için iyi bir fırsat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer687 -- 1 Ocak 2020; 16:19:29 >
  • Uncharted 1 ve 2'yi oynamamıştım benim için bayağı kıyak oldu bir de Goat yerine şükela bir şeyler gelirse bir ayda 3 oyun naysss

• 1-2-3 oynamamıştım benim için iyi oldu .

• o kadar oyun varken verdiklerine bak
  • PlayStation plus yerine goat simulator plus olarak değişsin servisin adı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • spidey1907 kullanıcısına yanıt
    Amacım kavga yada tartışma değil de siz ve sizin gibilere sormak istiyorum??
    Şu yazdığınız bu oyunu da oynamayan kaldı mı,bunu oynamayan da ben oyuncuyum demesin,bunu oynamayan da yok şöyledir,yok böyledir cümlelerini kullanmaktan ne zevk alıyorsunuz?
    Tamam verilen oyunlar kötü olabilir,beğenmezsiniz eleştirin kabul ama sürekli böyle milletle dalga geçici,aklınca küçük düşürücü mesajlar yazılması çok rahatsız edici.
    Her ay aynı muhabbet,her ay hediye oyunlar açıklanınca aynı mesajlar çok itici.

• 
Sayfa: önceki 10531054105510561057
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.