Şimdi Ara

PS4 origin hesabını değiştirmek?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
2
Favori
13.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ps4 üzerinden fifa oynuyorm. ama yanlış origin bilgilerini girmişim. Normalde pc de kullandıgım origin hesabımla oynamak istiyorum ama değiştiremiyorum bunu ps4 üzerinden. nasıl yapacağız acaba bi yolu var mıdır bunun

• up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunu bende merak ediyorum. Yeni bir origin hesabı açsam , onu PS4 te Fifa15 e nasıl ekleyebilirim ? Daha önce PS4 e format atmıştım ama fifa 15 e girdiğimde otomatik gene ilk girmiş olduğum origin hesabını açtı.
  • Buna ben de cozum bulamadım. Xbox 360'da 65 level profilim vardi, ps4'e geçip fifayı ilk açtığımda direk tamam dedim onume gelen herseye, psn profilimle mail origin adresimi iliskilendirmis ve degistirmenin yolunu da bulamadim. 65 levellik profilimin kayitli oldugu mail adresiyle ikinci bir psn hesabi actim simdi fifaya girecegim zaman o hesaba giris yapıp oyuna giriyorum.
  • Yokmu bilen şu olayın nasıl yapıldığını

• Ayni sikinti bendede var yardim edin arkadaslar
  • Ayni sikinti bendede var ustelik 0 makinada arkdsimin origini otomatik tanimlandi nasi oldugunu anlamak mumkun diil

• aynı sorun bendede var mevcut ps4 hesabımla ılsıkılendırılmıs orıgın hesabımı baskasına satmıstım sımdı ps4 tekı o hesabın orıgın adresını degıstıremıyorum.Hayatımda böyle saçma bıse görmedım ben.Ne var sankı oraya change to orıgın account dıye bır secenek koysan SONY!! bu sorunuma çözüm bulup ozelden bana yazan arkadaşıma 50 tl hesabına havale yapacagım.Sözüm senettir.
    Olursa da buradan herkesle paylaşacağım
    selamlar
  • bu konuyu ben açmıştım baya bi zaman önce. sorunu çözdüm de ama nasıl çözdüğümü hatırlamıyorum :S yardım etmeyi çok isterdim
  • PC de kullandığım origin hesabinin maili ve şifresi ile giriş yaptım bi sıkıntı çıkarmadan ps4 de kullanıyorum. Ps4 de yeni psn kullanıcısı tanımladım.O kullanıcı ile fifaya girdim ve origin bilgilerini pcdeki gibi doldurdum.Sikinti cikmadi.Kasttettiginiz buysa tabii.İyi forumlar.

• Bir tane psn hesabım vardı onda fifada ilerlemiştim sonra bir tane daha hesap açtım para yükletmek için ilk açtığım (fifada ilerlediğim) psn hesabımı sildim ondan sonra fifaya girince bir daha eski ilerlemem gelmedi galiba origin hesabından değil psn oturumundan kayıt oluyor oyun, yani yeni psn hesabımdan ilerlediğim fifa hesabına girsem bile psn hesabı farklı olunca ilerlemen aynı olmuyor

• Daha önce bende formlarda sormuştum bu soruyu, olmadığını söyledi herkes. Olmuyor sanırım.
  • boyle bisey yok cunku bi kere bi origin hesabi girdinmi daha sonra origin ile iligili hic bisi gorunmuyor menulerde felan
  • arkdaşlar ben de fifa online kısımlarına giricem ancak benden psn hesabımın baglı olduğu mail adresiyle yeni bir kullanıcı açmamı istiyor. acaba psn mailini değiştirsem origin hesabımla entegre olur mu?
  • Hocam bende benzer bi sıkıntı var siz sorunu yeni bi psn hesabı açarak mı çözdünüz yoksa psn mailini değiştirip fifa 15 den 16 ya geçince kendi otomatik mi düzeldi şuan fifa 21 in web app ine girmeye çalışıyorum giremiyorum nedeni ps4 üzerinden fifaya girdiğim zaman ea serverlarına bağlanan ea hesabı bana ait değil ve şifresi değişmiş mantıken ben oyunu psn üzerinden alıyorum origin üzerinden değil o yüzden psn hesabımı değiştirmeden EA hesabımı değiştirebilmeliyim yardımcı olursanız sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: SirArthurDayne

bu konuyu ben açmıştım baya bi zaman önce. sorunu çözdüm de ama nasıl çözdüğümü hatırlamıyorum :S yardım etmeyi çok isterdim

Hocam ayrı psn açarak mı çözdünüz ben de aynı sıkıntıyı yaşıyorum psn değiştirmek istemiyorum oyunlarım var birsürü ve fifa 21 web app e giremiyorum ea hesabının şifresi değişmiş bana ait değil o yüzden Fifa 20 nin bağlı olduğu EA hesabını değiştirmem lazım ve psn değiştirmemem lazım ki fifa 21 web app e girebileyim

• Arkadaslar bu konuyu çözebilen olmadimi hala? Bi sayfada oyunun yebi hesapla alınmış olmasıgibi bisey okudum. Yani 2. El olarak aldigim ve mail bilgilerini degistirdigim hesapla fifa 20 ea hesabina baglanmak icin sifirdan almam lazim? Illaki bunun bir çözümü vardır

• Arkadaşlar bu sorunun çözümünü buldum link olarak paylaşıyorum kendi videodur beğenip yorum yaparsanız çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler.

KAHTALIyoutube
    Evet arkadaşlar bugün daha önce playstation`ımızdan girmiş olduğumuz bir ea hesabını nasıl değiştireceğinizi göstereceğim.Takıldığınız ve yapamadığınız bir nokta olursa yorumlara yazın çözmeye çalışırız.Kanalıma abone olup videomu beğenip güzel yorumlarınızı yaparsanız çok sevinirim.Bu tarz sorun yaşadığınız ve çözemediğiniz durumlar olursa iletişime geçebilirsiniz yardımcı olmaya çalışırım arkadaşlar hepinize iyi günler diliyorum sağlıcakla kalın :) #youtube #video #youtuber #newvideo #youtubechannel #oyun #game #PS4 #playstation #FİFA #FIFA #EA
    https://www.youtube.com/watch?v=nPprBmaKR3I&feature=youtu.be

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.