Şimdi Ara

PS4+Notebook vs Toplama PC (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bir grafik manyağı daha.
    İyi toplama pc al o zaman.
    Bedilfiyıld oynayıp durursun 3 yıl sonra da yaaa ps4 de çok güzel oyunlar var diye ağlarsın.
  • ps4+notebook hocam. bana göre konsolda oyun oynamanın zevki bir başkadır
  • quote:

Orijinalden alıntı: bedo20

Hocam suanda hersey senin zevkine ve butcene bakiyo. Dersen ben 8 sene boyunca ayni cihazla oyun oynayip grafik falan takmam, bir oyuna 200 tl veririm bana dokunmaz ozaman ps4 al gec derim. Cunku biliyosun cihazin ex oyunlari hepsi ayri bir basyapit ve buyuk ekranin karsisinda uzanarak oyun oynamak ayri bir zevk yani. Fakat 8 sene icerisinde pc grafikleri nekadar gelisecegini de bir dusun derim. Olay sana kalmis anlayacagin...

o dediğin için 1,5 yılda bir ekran kartı değiştirmesi lazım.

en iyisini de alsan 1 veya 1,5 yıl sonra çöp olacak.

ve alırken en iyi ekran kartını almazsan, aldığın anda da çöptür, hiçbir işe yaramaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 10 Kasım 2013; 18:12:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

Orijinalden alıntı: bedo20

Hocam suanda hersey senin zevkine ve butcene bakiyo. Dersen ben 8 sene boyunca ayni cihazla oyun oynayip grafik falan takmam, bir oyuna 200 tl veririm bana dokunmaz ozaman ps4 al gec derim. Cunku biliyosun cihazin ex oyunlari hepsi ayri bir basyapit ve buyuk ekranin karsisinda uzanarak oyun oynamak ayri bir zevk yani. Fakat 8 sene icerisinde pc grafikleri nekadar gelisecegini de bir dusun derim. Olay sana kalmis anlayacagin...

o dediğin için 1,5 yılda bir ekran kartı değiştirmesi lazım.

en iyisini de alsan 1 veya 1,5 yıl sonra çöp olacak.

ve alırken en iyi ekran kartını almazsan, aldığın anda da çöptür, hiçbir işe yaramaz.

Orasi ole hocam ona zaten lafim yok hersene ekran karti cikar oldu piyasaya. Durum butce ile alakali ya da dedigim gibi grafik takintisi mevzusu. Yoksa suanda ps3 den bile zevk alarak oynuyorum oyunlarimi. Tercih onun para onun :) Sadece demek istedigim teknoloji devamli gelisiyor ve pc sektoru icin bir 4 yil sonrasini kestirmek de zor yani biz konsola 8 yil omur biciyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.