Şimdi Ara

Ps4 mü Yeni Bilgisayar mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
12.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar önümüzdeki ay nasipse yeni bir sistem toplamak istiyorum.Ama son günlerde forumda ps4 ün grafiklerinin pc den daha iyi olduğunu söyleyenleri görüyorum.Ve ben kendime sistem topladığım zaman beni 4-5 sene oyunları kasmadan ve ultra-medium ayarlarda oynatmasını istiyorum.Yani sorum ps4 mü alayım yoksa yeni bir sistem mi.Bu arada toplayacağım sistemin bütçesi 2.000 tl.Yardımlarınızı bekliyorum.

• ps4 al rahat et 6-7 yıl kullanırsın hem exc. oyunları bambaşka
  • ps4 çıktığı gibi alırsan biraz tuzlu olur.orjinal oyun falan derken bütçeni zorlayabilir.ama beklerim dersen ps4 çok mantıklı
  • Yani şimdi pc yerine ps4 almak daha mantıklı olur değil mi ? Çünkü pc alırsam hiç upgrade yapmıcam ve 4-5 sene oyunları ultra kalitede oynamak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batle450

Yani şimdi pc yerine ps4 almak daha mantıklı olur değil mi ? Çünkü pc alırsam hiç upgrade yapmıcam ve 4-5 sene oyunları ultra kalitede oynamak istiyorum.

PC' 4-5 sene o düzeyde götüremez max 2 sene ultrada. oda nasıl bir pc olacaksa artık 3000 TL gider. En doğrusu ps4
  • Peki ps4 alırsam oyunları kolla oynamaya alışabilirmiyim ? Şuan ps3 var ama oyun oynamaya alışamadım.Birde ps4 oyunları pahalı olurmu ? Çünkü ps4 alırsam orjinal oyun oynamak istiyorum.Ps3 şuan kırık ama çok pişman oldum kırdırdığıma ne yazıkki oyunlarıda çok pahalı.
  • ps4 almak daha mantıklı ama oyunlara en az 100 lira vermeye hazır ol

tabi ikinci el alırım dersen daha ucuz olur kolla oynamaya alışırsın merak etme
  • Çıktıktan sonra çok zaman geçirmeden PS4 al.Kol olayı değişir sinirden kolu fırlattığım oluyodu ama 3-4 ay oynaya oynaya alıştım
  • Ben pc diyorum 1 kere alırsın 2 senede bir ekran kartı yenilersin.Ps4'de herşeyi yapamazsın.
  • Arkadaşlar babamla tartıştık ve bilgisayar almaya karar verdik.Kendisi ps3 var ps4 e ne gerek var deyip bilgisayar alacağını söyledi.Hepinize teşekkürler.
  • Ben bilgisayarda en çok sevdiğim FPS oyunlarının kolda nasıl oynandığını merak ediyorum cidden yok oto aim falan ne zevki var .. Ama PC ye çıkmayan spor oyunları , yarış oyunları nedeniyle PS 4 alacağım bende.
  • @-ComingSooN-
    Konsol zaten oyun oynamak içindir, başka ne gibi birşey yapmak istiyorsunuz ki konsolda ?

İnternete desen ona da giriyor zaten. PC nin yapabildikleriyle mi kıyas ediyorsunuz ? Büyük hata edersiniz öyle yaparsanız.

FPS oyunları da oynanıyor merak etmeyin, alışınca çok da güzel oynanıyor.

Ama arkadaş PC almış hayırlı olsun.
  • Dominic kardeş daha pc almadık sadece karar verdik. Allahın izniyle burdaki arkadaşlardan sistem tavsiyeside isteyeceğim yardım edersiniz değil mi ?
  • Doğru, PC almaya karar vermişsiniz demek gerek.

Ederiz tabi ki.
  • ps4 alınca seni 7 sene ultra grafik ayarlarında mı götürecek zannediyorsun arkadaşım, 2 sene sonra pc grafikleriyle konsol grafikleri arasındaki farkı görürsün, konsolun kalitesi en fazla pc medium'una eşit olur
  • Teknoloji çok gelişti . Belkide 3-4 yıl içinde Sony yeni bir konsol çıkarıcak ve siz 6-7 yıl oynamayı bırakın duyurulduğunda geçmek bile isteyeceksiniz .. PS 4 tutmaz tutmaz Xbox'a geçmek isteyeceksiniz .. Hiçbir platformda o kadar uzun süre oyun oynanmaz . El konsollarını ayrı tutayım
  • sırf Uncharted ve Killzone serisi için Playstation alınır....:D
  • Saolun arkadaşlar ama babam sadece bilgisayar alırım dedi.2.000 tl ye güzel pc olurmu ?
  • bende alacam
  • 2000 TL'ye bugünün oyunlarını bile ultrada zor oynarsı öncelikle onu diyeyim de boş hayallere kapılma.(50-60 FPS'den bahsediyorum.30 fpsde oynarım diyorsan sorun olmaz).
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.