Şimdi Ara

PS4 mü PC mi?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
6
Cevap
0
Favori
785
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1 Mesaj
    Arkadaşlar başlıktan anlaşılacağı üzere PS4 ve PC arasında kaldım. Yanlış yere başlık açtıysam affola, yeniyim daha.

Alt seviye bir laptopa zaten sahibim ve 41 oyunlu Steam hesabına sahibim halihazırda. Ama ben hala PS4 mü almalıyım diyorum kendi kendime. Sürekli sağa sola bakıyorum, o mu yoksa bu mu diye. Artık sıkıldım bu kıyastan ve sizden kesin bir fikir bekliyorum.

Ülkemizdeki kurdan ve fiyatlardan dolayı yeni bir bilgisayar toplamam ya da gaming laptop almam şu an için mümkün değil. PS4 için ise oyunların fiyatından dert yanıyorum.

Yardımcı olursanız sevinirim, fikirleriniz ve görüşleriniz benim için çok önemli...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ykpcnsn -- 16 Ağustos 2018; 20:13:5 >

|
    |
  • Yüzbaşı
    697 Mesaj
    Bir oyunun fiyatı ne düzeyde olursa sizin için sorun? Ve her yeni çıkan oyunu hemen oynamak ister misiniz yoksa birkaç ay sonra oynasam da olur diyor musunuz? Bu sorulara cevabınız eğer 60-70 tl benim için sorun değil, çıktığı gibi oynamasam da olur diyorsanız alın. Oyunları indirimlerden aldığınızda gayet uygun. Ben sistem yenileme olayını sevmediğim için ve rahat oyun oynamayı sevdiğimden konsol kullanıyorum.
    |
    |
    Şu anki dolar kuru ile ps almak daha mantıklıdır.

Orta seviye bir pc bile, 5000 TL tuıtuyor.

Ayrıca laptop seni ne kadar tatmşn eder bilinmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bu soruyu senin gibi uzunca düşündükten sonra PS4 pro sahibi olmaya karar verdim.Neden mi?PCde ister laptop ister masüstü olsun Senden sürekli upgrade isteyecek ilerleyen aylarda yıllarda harika oyunlar çikacak ama grafiği biraz yükseltince kasacak.Bir de kücük ekranda mouse klavyeye eğilip oynuyorsun.PS ise örn. 60-65 inçlik bir de 4k tv düsünürsek geniş ekranda kanepeye uzanıp yalnızca oyuna odaklanıyorsun.Ben de yıllardır pcde oynadım ama oyun için Playstation her zaman daha iyi sanki.Bir de proyu dikkate alırsak artık Pc ile grafik farkı da pek kalmadı ki 3-4 yıla çıkması çok muhtemel gerçek 4K PS5 i saymıyorum bile.Örneğin bir filmi 15,6 laptop ekranında izlemek mi yoksa 65 inç tvde izlemek mi daha keyifli

|
    |

|
    |
    |
    MSI MPG Z390 GAMING PRO CARBON AC / Intel Core i9 9900KS / MSI GeForce RTX2080Ti GAMING X TRIO / GSKILL 16GB (2x8GB) TRIDENT Z NEO DDR4 3600MHz CL16 / COOLER MASTER MASTERLIQUID ML360R / Samsung 1TB 970 EVO NVMe M.2 SSD / Samsung 250GB 970 EVO PLUS NVMe M.2 SSD / Toshiba 2,5 2TB Canvio Basics / XIGMATEK AQUARIUS PLUS / CORSAIR RM SERİSİ RM850 850W 80 PLUS GOLD / TRUST GXT 354 CREON 7.1 / Trust 23414 GXT838 Azor / RAMPAGE RM-H19 /Philips SPN3080B/10 // Thrustmaster TS-PC RACER Ferrari 488 Challenge / Thrustmaster T3PA GT Edition / Playseat Evolution Alcantara /// LG 55B9 OLED TV / JBL 600BTNC /// Traktor Kontrol S3 / Pioneer DJ HDJ-X5
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
bankalar.org
Sohbet
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.