Şimdi Ara

PS4 + monitör vs Pc

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sizce hangisini yapsam ps4 1600 tl olur türkiyede 1100 Tl bütçe kalıyor monitör + ses sistemi veya sadece monitörmü
    Yada 2700 Tl ye sadece kasa olarak bir pc sistemimi? 1100 Tl ye monitör biraz küçük kalıcak gibi sıkıntı yaşarmıyım?

• quote:

Orijinalden alıntı: Zenci ruhlu Beyaz

Sizce hangisini yapsam ps4 1600 tl olur türkiyede 1100 Tl bütçe kalıyor monitör + ses sistemi veya sadece monitörmü
    Yada 2700 Tl ye sadece kasa olarak bir pc sistemimi? 1100 Tl ye monitör biraz küçük kalıcak gibi sıkıntı yaşarmıyım?

1100TL ye indirimlerle 32 inch 1080p tv bulabilirsin diye düşünüyorum.
  • quote:

Sizce hangisini yapsam ps4 1600 tl olur türkiyede 1100 Tl bütçe kalıyor monitör + ses sistemi veya sadece monitörmü

Online oyun oynarsaniz ps4 alun 5 sene arkaniza bakmazsiniz en azindan, single oynarim cok oynarim derseniz pc daha az maliyetli olur uzun vadede
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harpooner

quote:

Online oyun oynarsaniz ps4 alun 5 sene arkaniza bakmazsiniz en azindan, single oynarim cok oynarim derseniz pc daha az maliyetli olur uzun vadede

Aslında ikisinide oynuyorum ama PlayStationun verdiği keyfi bir başka oluyor arkama yaslanıp keyfime bakmak istiyorum ama genellikle fps oyunları oynuyorum dualshocka alışmam zor olur diye düşünüyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Harpooner

quote:

Aslında ikisinide oynuyorum ama PlayStationun verdiği keyfi bir başka oluyor arkama yaslanıp keyfime bakmak istiyorum ama genellikle fps oyunları oynuyorum dualshocka alışmam zor olur diye düşünüyorum.

Ben alisamiyorum mesela eski.bi counter strike oyuncusu olarak headshot atamayinca uzuluyorum :) o yuzden hem oc hem ps3 devam bana :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.