Şimdi Ara

PS4 LG Televizyon Onerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar. PS4 icin su televizyonu almayi dusunuyorum. Ne dersiniz ? (LG 32LB582V 32 INC)

http://m.bimeks.com.tr/Urun/143512

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Cigano

Merhaba arkadaslar. PS4 icin su televizyonu almayi dusunuyorum. Ne dersiniz ? (LG 32LB582V 32 INC)

Düşünmeden alabilirsin. Aynı tv yi bende kullandım. Görüntü kalitesi ips olduğundan çok güzel, input lag yok. Benim farkettiğim tek eksisi panelde sağ tarafta bulutlanma vardı. Ama özellikle karanlık ekranda bakınca. Oyun oynarken kesinlikle farkedemiyorsun.

• ps4de fifada test ettiniz mi hocam ornegin uzun pas atarken oyuncularda ghosting oluyor mu su sekilde yani

PS4 LG Televizyon Onerisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bloo. -- 28 Şubat 2015; 1:23:19 >
  • Bloo. kullanıcısına yanıt
    Yok hiç karşılaşmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kim Kitsuragi -- 28 Şubat 2015; 3:13:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abel xavier

quote:

Orijinalden alıntı: Cigano

Merhaba arkadaslar. PS4 icin su televizyonu almayi dusunuyorum. Ne dersiniz ? (LG 32LB582V 32 INC)

Düşünmeden alabilirsin. Aynı tv yi bende kullandım. Görüntü kalitesi ips olduğundan çok güzel, input lag yok. Benim farkettiğim tek eksisi panelde sağ tarafta bulutlanma vardı. Ama özellikle karanlık ekranda bakınca. Oyun oynarken kesinlikle farkedemiyorsun.

Tesekkur ederim. Kafamda soru isaretleri olusmustu. LG kotudur,soyledir boyledir seklinde. Herkes Samsung'un bu urunden 100 lira pahali olan bir modelini tavsiye ediyor. Samsung'un daha canli oldugunu soyleyenler var.

• 32 inc alma pisman olursun oynama mesafen 1 metreyi gecmez yazilari okuyamazsin

• quote:

Orijinalden alıntı: khedira_34

32 inc alma pisman olursun oynama mesafen 1 metreyi gecmez yazilari okuyamazsin

Odama aliyorum. Masamin eni 84cm. Daha kucuk bir televizyon kullaniyordum 5 senedir. Benim icin bir devrim olacak 32 inc.

• 1000 tl 32'inc icin cok bnce daha uygun modellerede bakabilirsin

• LG iyidir 47LA740s kullanıyorum ps4 te gayet memnunum.

• Gönül rahatlığıyla alın 42si var aynı modelin görüntüsü çok güzel

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.