Şimdi Ara

>>> PS4 Klavye-Mouse&Direksiyon Adaptörü 400TL ÜCRETSİZ KARGO [GIMX] & Tak-çalıştır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
8
Favori
5.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 >>> PS4 Klavye-Mouse&Direksiyon Adaptörü 400TL ÜCRETSİZ KARGO [GIMX] & Tak-çalıştır
    >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>><<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

GIMX yazılımı ve adaptörü sayesinde klavye-mouse unuzu PS4 cihazınızda, oyun farketmeksizin kullanabileceksiniz.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>><<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

GIMX adaptörü hakkında :

>>> Adaptör GIMX yazılımı kullanarak, kullanmak istediğiniz kontrol biriminin komutlarını, DS4 komutlarına çevirerek, PS4 ünüzde kullanmanızı sağlıyor.
    >>> Klavye ve mouse dışında, PS4 e uyumlu olmayan gamepad, direksiyon seti vb. aletleri PS4 ünüzde kullanabilirsiniz.
    >>> Adaptör fiyatı : 400TL
    >>> Ankara içi elden teslim yapılabilecek olup, Ankara dışına Yurtiçi Kargo ile ücretsiz gönderilecektir.
    >>> GIMX adaptörünün görseli aşağıda verilmiştir.

>>> PS4 Klavye-Mouse&Direksiyon Adaptörü 400TL ÜCRETSİZ KARGO [GIMX] & Tak-çalıştır

Adaptörü kullanmanız için gerekli olanlar:

>>> Güncel GIMX yazılımı : Buradan indirebilirsiniz.
    >>> GIMX yazılımını çalıştırmak için bir bilgisayara ihtiyacınız var.
    >>> Bilgisayarınızda en az 4 adet USB çıkışı olması gerekmektedir. (Klavye ve mouse için tek usb kullanılıyorsa 3 adet yetecektir.)
    >>> Eğer dahili hoparlör olmayan bir ekran kullanacaksanız, ses alabilmek için ikinci bir DS4 e veya PS4 ünüze takılmak üzere bir adet ses kartına ihtiyacınız olacaktır.
    >>> Adaptörün ve diğer elemanların bağlantı şeması aşağıdaki görselde gösterilmiştir.

TAK-ÇALIŞTIR Kullanım için gerekli olanlar:

>>> Adaptörü yanında Mini PC ile beraber alabilirsiniz. GIMX yazılımı bu cihaz üzerinde çalışacaktır.
    >>> Mini PC kullanımı oldukça basit olup, tek tuşa bastığınızda sistem hazır hale gelecektir.
    >>> İçinde yüklü olan işletim sistemi sayesinde config ayarlarını kolayca yapabileceksiniz.

Mini PC M1
    - Broadcom BCM2835 İşlemci 1GHz ARM11 çekirdek
    - 512MB LPDDR2 SDRAM
    - Mini HDMI Port
    - 4 x USB2.0 port
    - Güç girişi 5V
    - Mini PC M1 fiyatı : - TL

Mini PC M2
    - 4 çekirdek ARMV7 Cortex 900 MHZ işlemci
    - 1 GB RAM
    - 4 x USB2.0 port
    - Ethernet port
    - Full HDMI port
    - Güç girişi 5V
    - Mini PC M2 fiyatı : 750TL

TAK-ÇALIŞTIR KULLANIM VİDEOSU

OYNANIŞ VİDEOLARI

DOOM 2016

CALL OF DUTY MODERN WARFARE 2019

Satış sonrası destek:
    - Almış aldığınız adaptörün kullanımı ile alakalı detaylı bir kullanım kılavuzu verilecektir.
    - DS4 te yer alan tuşlara, klavye-mouse&direksiyon unuzda da hangi tuşları atamak istediğiniz sorulacak, size özel config dosyalı cihaz gönderilecektir. (İstediğiniz taktirde bunları daha sonradan kendiniz değiştirebilirsiniz.)
    - Config dosyasını değiştirmek için yapılması gerekenleri içeren video tarafınıza gönderilecektir.
    - TeamViewer üzerinden gerektiği taktirde destek verilecektir.
    - Ürün 3 ay süreyle, içine açmadığınız taktirde garanti kapsamında olacaktır.

Ek Notlar:
    - 3000+ DPI özelliği olan bir mouse kullanmanız halinde daha hassas bir ayar alacağınız kullanıcılarca belirtilmektedir.
    - Cihazın tepkime süresi olarak XIM4 ile benzerlik göstermektedir.
    - Mini PC yi televizyonunuzda mevcutsa USB 3.0 çıkışı ile veya 5V 1A çıkışı olan bir adaptörle beslemeniz tavsiye olunur.

İletişim:
    - Lütfen konuya yorum olarak sorularınızı iletiniz. En kısa sürede dönüş sağlayacağım.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

GIMX hakkında:
    GIMX, bir bilgisayarı oyun aygıtlarınız için bir hub olarak kullanmanıza izin veren ücretsiz bir yazılımdır. Windows® ve GNU / Linux platformlarında çalışır. Playstation® ve Xbox® oyun konsolları ile uyumludur. Bilgisayar ve oyun platformu arasındaki bağlantı bir USB adaptörü kullanılarak yapılır.
    Fiyat : 400 TL Miktar : 10 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara, Yenimahalle Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Mini pc raspberry hangi sürümü ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pi zero veya pi 2 olabiliyor hocam.

• Fiyatlar güncellenmiştir.

• xbox için var mı?
  • makusla06 kullanıcısına yanıt
    Xbox için de kullanılıyor alet hocam ama bende Xbox yok hiç denemedim.

• Selamlar! Oyun videoları ne zaman yüklenir ?
  • Yigit315 kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam, bu hafta eklemeye çalışacağım.

• Yigit315 kullanıcısına yanıt
    Doom 2016 Ve COD MW 2019 oynanış videoları eklendi hocam.
  • Hocam merhaba, sizin fiyatınız forumdaki diğer adaptör ilanlarından daha düşük, Gimx kullanımı açısından farklılık yaratıyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ctepe38 C kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam, GIMX yazılımı ile konsol arasında iletişimi sağladığı sürece fark yok. Belki kullanılan elektronik kartların modellerinde farklılık olabilir ama kullanım açısından birşey farketmeyecektir.

• Xboxta test etme şansınız olursa konuya eklerseniz almak isterim.
  • EmreBngll kullanıcısına yanıt
    Xbox ım yok malesef hocam.

• Merhabalar, geçen gün bir tane siparişettim ben. Gayet ilgili yardım etti, ürün sorunsuz bir şekilde ertesi gün elime ulaştı. Günül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Benim derdim CSL Elit PS4 uyumlu direksiyon setimi GT5'de feedbackli çalıştırabilmekti. G27 firmware ile yeni boş bir config hazırlayıp bütün tuşları ve pedalları sırayla atadım. Sonuç mükemmel. Tüm fonksiyonları ve 6Nm tork feedbacki veriyor.

Yazılımdan anladığım kadarıyla PC'de düzgün çalışan ne varsa (klavye-mouse, direksiyon seti, gamepad) PS3, PS4, Xbox, Xbox360, Xbox One konsollarına emule edebiliyor.
  • Xbox icinde cikmasini bekliyoruz..

• PS3 PS4 Xbox hepsi için kullanılabiliyor hocam, benim Xbox ım olmadığı için deneyimlemiş değilim sadece.

• Xbox da deneyen varmidir?

• Stok güncellemesi :

6 adet adaptör hazır bulunmaktadır. Mini PC talep üzerine hazırlanacaktır.
  • Sa foruma yeni üye oldum benimle iletişime geçersen adaptörü alabilmem için

• sa adaptörü almak istiyorum yardımcı olabilirmisinz

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.