Şimdi Ara

PS4-İZMİR Grubu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
4.918
Cevap
104
Favori
133.135
Tıklama
Giriş
    313 Mesaj
    yaw arkadaslar yeni partiler gelince fiyat yine 1.399 tl olacak degılmı =? araştırıyorumda millet uçmuş 1600den 3000e kadar fiyatlar var. nasıl bır zıhnıyet bu kım alır bu fıyatlara... ? böyle şerefsızler yüzünden hevesim kaçıyor..
    |
    |
    Intel i7 4790k /// Asus Z97-A /// Asus Dual GTX1070 /// Corsair Vengance Pro 16gb (@2400mhz) /// WD 1TB /// Kingston SSDnow 120GB /// Sandisk Plus 480GB /// Corsair H60 ///LG 29UM68-9 Ultra Wide /// Bloody 740A keybaord /// Evga SuperNOVA G2 750W /// Corsair 400R /// Logitech G303 /// Skullcandy PLYR1 ///
  • Binbaşı
    1439 Mesaj
    Bu sabah rahatsızlığım yüzünden foruma gidemedim.
    |
    |

Orijinalden alıntı: serkanceber

yaw arkadaslar yeni partiler gelince fiyat yine 1.399 tl olacak degılmı =? araştırıyorumda millet uçmuş 1600den 3000e kadar fiyatlar var. nasıl bır zıhnıyet bu kım alır bu fıyatlara... ? böyle şerefsızler yüzünden hevesim kaçıyor..

Fiyati kur yuzunden oynama tehlikesinde oldugunu duydum ama ins. Oyle birsey yoktur herkes ayni foyata hatta daha ucuza alinir umarim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

PSN:yuzi_TR / XboxLive:yuziTR
  • Yarbay
    4155 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Black_Mamba24

arkadaslar şu ayırdık işine inanmayın ...hemen gelinmiş. teknosa forum aradı tek soylediği sabah ilk 10 kişiye verecegiz oldu .vatan 10-15 arası gelecek dedi vatandan aldım zaten ama sattıkları sayı beş.....ama ellerine gelen sayı 14 dü sanırım...eger ellerinde cok yoksa ve yine stok 5-10 derlerse sonuç aynı olacak .13 aralık gibi hem spotculara el altından cok guzel sattıklarını gorduk zaten...vatan olsun teknosa olsun izmirde değişen bişey yok malesef..umarım stok az gelmez de herkes alır...

Dediğin doğru olabilir ancak ben açıkçası 13 Aralık günü ödeme yaptım tamamını.Sorduğumda ödeme yapanlara vericez hemen dedi.Zaten öyle olmak zorunda

Ekledim herkesi bu arada
    |
    |

• Yarbay
    2465 Mesaj

hocam benim ilk sayfadaki psn adresimi günceller misin sana zahmet? niko-ender i ps4 kullanmıyorum. Yenş psn adresim niko-TR35 . Ekleyecek olan arkadaşlar da istek gönderdiklerinde bu konudan olduklarını belirtirlerse sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheUnderTaker- -- 6 Ocak 2014; 19:14:57 >
    |
    |
    Bahsedilenler: ayhan_eee
    quote:

Orijinalden alıntı: ayhan_eee

Ekledim

dostum bı de benimkini güncellermisin? pnrbrhn olacak ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Mamba24 -- 6 Ocak 2014; 21:51:44 >
    |
    |
    bende izmirdeyim burdaki arkadaşları hepsini akşam eklıyorum oyun takası içinde hazırım
    |
    |

iyi akşamlar herkese...

benim psn yi ana mesajdan silersen memnun olurum.cihaz gelinceye kadar ayarlıyacağım bi tane hesap.orada yazanı kullanmıyorum artık.şimdiden teşekkürler...
    |
    |
    ayhan_eee kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spitz -- 6 Ocak 2014; 20:57:56 >
    |
    |

Ekledim

cok özur diliyorum ama Psn: pnrbrhn olacak yanlış yazmısım ya..çok pardon... bu arada nba muhakkak alın çok guzel..online nasıl daha bakmadım ama oyun çok iyi..
    |
    |
    quote:

quote:

Ekledim

cok özur diliyorum ama Psn: pnrbrhn olacak yanlış yazmısım ya..çok pardon... bu arada nba muhakkak alın çok guzel..online nasıl daha bakmadım ama oyun çok iyi..

bende var hocam cihaz gelse oynicaz da yok işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spitz -- 6 Ocak 2014; 22:32:41 >
    |
    |

|
    |

quote:

Ekledim

Gercekten harika online oynuyrsaniz parkta falan guzel myplayer mode mygm mode olsun 10 numara ama myplayer mode da simulete ozelligi olsa daha iyi olurdu her maca cikmak zorunda kaliyorum.

|
    |

PSN:yuzi_TR / XboxLive:yuziTR
  • Onbaşı
    34 Mesaj
    Arkadaşlar, kısa bir bilgilendirme yapmak istedim;

SONY Center Çiğli Kipa' ya 20 Aralık 2013' de ismimi yazdırmıştım. Geçtiğimiz hafta sonu Kipa' ya uğradım ve durumu sordum. 15-16 Ocak 2014 tarihinde stoklara gireceğini belirttiler. İsim yazdıran kişilere öncelik tanınacağını söylediler. İsim yazdıran kişileri 1-2 gün öncesinden arayacaklar, şayet bu kişiler başka bir yerden PS4 tedarik etmediyse ve almaktan vazgeçmediyse satış için önceliği bu kişilere verecekler.
    Bilmedikleri konu ise kaç adet geleceği. Çıkış tarihinde tüm Türkiye' ye 2.000 adet PS4 geldiğini belirttiler. Bu nedenle şu an isim yazdırma işini kesmiş durumdalar. Saymadım fakat, kendi ismim de dahil listede yaklaşık 10 kişi olduğunu gördüm, belki forumdan da arkadaşlar olabilir.

Yaklaşık 10 kişi isim aldıklarına ve isim alma işini kestiklerine bakarsak yeterli miktarda gelmez diye biraz tedbirli davranıyorlar. Bu tabi ki 10 adet geleceği anlamına gelmiyor, fakat mevcut durum bu şekilde.

Ayrıca aşağıdaki siteye bugün denk geldim, ne kadar güvenilir bilemiyorum, ilgilenen arkadaşlar göz atabilir;
    http://vitrin.bidicin.com/vtr?c=5012&gclid=CMOJo-6n7rsCFUhb3god0DwAIg

Bu sitede de "Ürünün en erken teslim tarihi 15 Ocak 2014" yazılmış. Yani ellerinde yok, geldiğinde teslim edecekler, dikkatinize!!!

• Yarbay
    2982 Mesaj
    Bildiginiz Oyun satan spotçu var mı?

quote:

Orijinalden alıntı: cantona2607

Arkadaşlar, kısa bir bilgilendirme yapmak istedim;

SONY Center Çiğli Kipa' ya 20 Aralık 2013' de ismimi yazdırmıştım. Geçtiğimiz hafta sonu Kipa' ya uğradım ve durumu sordum. 15-16 Ocak 2014 tarihinde stoklara gireceğini belirttiler. İsim yazdıran kişilere öncelik tanınacağını söylediler. İsim yazdıran kişileri 1-2 gün öncesinden arayacaklar, şayet bu kişiler başka bir yerden PS4 tedarik etmediyse ve almaktan vazgeçmediyse satış için önceliği bu kişilere verecekler.
    Bilmedikleri konu ise kaç adet geleceği. Çıkış tarihinde tüm Türkiye' ye 2.000 adet PS4 geldiğini belirttiler. Bu nedenle şu an isim yazdırma işini kesmiş durumdalar. Saymadım fakat, kendi ismim de dahil listede yaklaşık 10 kişi olduğunu gördüm, belki forumdan da arkadaşlar olabilir.

Yaklaşık 10 kişi isim aldıklarına ve isim alma işini kestiklerine bakarsak yeterli miktarda gelmez diye biraz tedbirli davranıyorlar. Bu tabi ki 10 adet geleceği anlamına gelmiyor, fakat mevcut durum bu şekilde.

Ayrıca aşağıdaki siteye bugün denk geldim, ne kadar güvenilir bilemiyorum, ilgilenen arkadaşlar göz atabilir;
    http://vitrin.bidicin.com/vtr?c=5012&gclid=CMOJo-6n7rsCFUhb3god0DwAIg

Bu sitede de "Ürünün en erken teslim tarihi 15 Ocak 2014" yazılmış. Yani ellerinde yok, geldiğinde teslim edecekler, dikkatinize!!!

Dalga mı geçiyorlar bunlar ya ben haftasonu gittiğimde bana isim yazmıyoruz demişlerdi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
192.168.1.1
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,540
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.