Şimdi Ara

PS4-İZMİR Grubu (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.924
Cevap
83
Favori
143.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün DS4 geldi elime. FİFA14 de var.Ayrıca DS4 ile uyumlu Creative Sounblaster Rage oyuncu kulaklığı var. Herşey hazır.Ön siparişimi de geçtim PS4 için. Ocakta gelince hazır olurum artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhan_eee

Bugün DS4 geldi elime. FİFA14 de var.Ayrıca DS4 ile uyumlu Creative Sounblaster Rage oyuncu kulaklığı var. Herşey hazır.Ön siparişimi de geçtim PS4 için. Ocakta gelince hazır olurum artık

Nereden aldınız ps4 ü?
  • Forum Sony Centerdan ön sipariş verdim ocak partisi için
  • Beyler şimdiden izmir olarak arkadaş listelerimizi oluşturalım ps4 ler gelince akarız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar işimin yoğunluğu nedeni ile listeyi güncelleyemedim.Uygun zamanda ekleyecem kalanları
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dragon Slayer

Arkadaşlar burnumdan geldi ps4 işini burda sonlandırıyorum.arçelikten aldığım ürün'de ocak sonuna şubat başına kaldı gibi ps4 hevesime son veriyorum.elimde bf 4 fifa 14 ac 4 ps4 için kutulu pal 2.bolge.daha 1 kere cıhaza gırmedı onlıne kod vs bişi kullanılmadı gıcır gıcır.gitti gidiyor tarzı sıtelerınden sattığı 150-160 lira fiyatlarından cok altından satıcam.izmirdenim.lütfen pm atsın isteyen arkadaşlar elimde kalmasın ürün

Oyunlar tarafımca alınmıştır.Dragon Slayer,her şey için teşekkür ederim
  • Dostum selam,

Benim psn i ekler misin?

Psn: finchello

• beni de eklemedın daha ....

PSN :pnrbrhn

şimdilik fifa 14 ve AC 4 (bugun gelecek )var...
  • ayhan_eee kullanıcısına yanıt
    Hocam benide eklerseniz sevinirim
    psn ıd: headhunter_1453

• Listeye eklerseniz sevinirim

gtrmurat PSN: GTR_murat

şuan sadece battlefield 4 ve Fifa14 oynuyorum. oynamak isteyen olursa eklesin.
  • Buralar cok sessiz kalmis

• psn : erayyt

ekleyebilirsiniz şuan bf4 ve killzone var
  • quote:

Orijinalden alıntı: byzantium

psn : erayyt

fifa almanı bekliyorum:) ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_Mamba24

quote:

Orijinalden alıntı: byzantium

psn : erayyt

fifa almanı bekliyorum:) ....

alıcam fifa yı da arkadaşı bekliyorum kardeşlik için.Alamadı o gün gel dedim adama üçyola,oraya gelmez dedi gelmedi bin pişman şuan fifanın turnuvalar ocakta stoklar gelince ortaya çıkmaya başlar iyice.Çok zevkli olucak gibi bir his var,oyunun demosu bile çok iyi
  • Biz de var da pek oynayamadık seninle hocam... 2-3 maçtan sonra kısmet olmadı... Tahminim bu gece 10-11 gibi girerim, beklerim :)
  • PSN:Violento-TR bf 4 ac 4 ve killzone var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuni2108

Biz de var da pek oynayamadık seninle hocam... 2-3 maçtan sonra kısmet olmadı... Tahminim bu gece 10-11 gibi girerim, beklerim :)

bu akşam bende müsaitim dostum evli olmanın tatlı sıkıntıları :) ...
  • kısmetse bende yarın tr garantili cihazıma kavuşuyorum. Biraz extradan ücret ödedim ama değecektir artık olan oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: M`Shinoda

kısmetse bende yarın tr garantili cihazıma kavuşuyorum. Biraz extradan ücret ödedim ama değecektir artık olan oldu

hayırlı olsun umarım fazla kaptırmamışsınızdır fazladan ..ocak 15 de gelecek diyorlar... konsolun performansı bunu unutturur ama...
  • arkadaşlar ocak ayında stok geldiğinde özşanalda getirticekmiş ben ordan ayırrttım bile PS4 ümü kredi kartsız taksit yapıyolar
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.