Şimdi Ara

PS4 İNTERNET ÇOK YAVAŞ ÇÖZÜLDÜ!! DMZ AYARINIZI YAPIN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
8.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

ps4 psn store aşırı yavaş psne giremiyorum bile yavaşlıktan. bu ne saçma sapan birşey ya. 16 mbts internetim var çektiğimiz çileye bak. nası çözeriz bunu ya acil yardım edim lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre1645 -- 25 Eylül 2014; 12:35:23 >

• Benim net 8 mb ortalama 4-6 çekiyor ps ama gayet hızlı. Sizin internette bi sorun olmasın?
  • Arkadaşlar telefonla denedim. Modem yaptım yani telefonu. 4.2 Mbps gayet iyi hızı
    Bizim ttnet 287 Kbps yazıyo cildiricam. Normalde 10 Mbps üzeri vermesi lazım. Dmz felan açın diyolar araştırdım. Onu da nasıl yapacağım. Lütfen anlatın Store'da dolasamiyorum. Online rezalet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emre1645 kullanıcısına yanıt
    TTnet i ara. Aramadan önce TTnet in hız test sitesinden test yap sonuçlarıda kenara not et. Speedtest in sonuclarını kaale almıyorlar. Hattınızda sorun görünmüyor ışıklar yanıyormu filan diyecekler, internetim var aşırı yavaş olduğu için arıza kaydı açmanızı istiyorum de. Onlar senin santrale bildirirler ordan bir kontrol edilir.

Sana geri dönüşlerinde büyük bir olasılıkla söyleyecekler hattınız 16 Mbps i desteklemiyor, isterseniz stabil çalışması için 6-8 Mbps e çekelim diyecekler. 8 e tamam de geç. 16 mbps çok yerde stabil değil zaten bu hızda bakır kablo ile akıl karı değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

TTnet i ara. Aramadan önce TTnet in hız test sitesinden test yap sonuçlarıda kenara not et. Speedtest in sonuclarını kaale almıyorlar. Hattınızda sorun görünmüyor ışıklar yanıyormu filan diyecekler, internetim var aşırı yavaş olduğu için arıza kaydı açmanızı istiyorum de. Onlar senin santrale bildirirler ordan bir kontrol edilir.

Sana geri dönüşlerinde büyük bir olasılıkla söyleyecekler hattınız 16 Mbps i desteklemiyor, isterseniz stabil çalışması için 6-8 Mbps e çekelim diyecekler. 8 e tamam de geç. 16 mbps çok yerde stabil değil zaten bu hızda bakır kablo ile akıl karı değil.

net hızında sorun yok. torrenti 1.1 1.2 mbps le çekiyorum. problem yok onda. problem ps4ün interneti tam olarak kullanamaması. hatta nerdeyse hiç kullanamaması. sanki 90ların modemi var evde...

Yabancılar diyor ki senin gibi sıkıntı olanların yazdıklarını okumuştum bir ara. Cihazı kablolu şekilde internete bağlayın diyor, yani ethernet ten. Böylelikle hız daha sıkıntısız oluyormuş. Haa bende kablosuz bağlı ben sorun yaşamadım misal, online oynarken ve oyun çekerken de. Ama ne zaman test yapsam 8 mbps i 4 mbps görüyor. Onun sebebi de. Sony nin server lar kim hangi ülkede, ve kim kac tane firewall dan geçirip alıyorlar bizi içeri. Elbet ttnet in sözde verdiği mbps leri görmemiz imkanı yok uzak ülkelere bağlantıda.

Sen birde kablolu dene eğer denemediysen.

Bendeki modem de buhttp://www.tp-link.com.tr/products/details/?categoryid=219&model=TD-W8980

Sony şu cihaza ne diye bu devirde 5Ghz wifi eklememiş hiç kafam almadıydı. Onu da ekleyim de içimde kalmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 24 Eylül 2014; 11:36:08 >

• son çare artık kablolu bağlayacağım. olmadı dmz deneyeceğim. o da olmadı yeni bir modem alıcam. suan evde airties rt-205 var. eski bir modem acaba bundan mı kaynaklanıyo sorun.
    En azından 150Mbps kablosuz desteği sunabilen N serili bir modem al kendine.

http://www.incehesap.com/tp-link_adsl-modem-fiyatlari/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 24 Eylül 2014; 11:52:53 >
  • Bence modeminden kaynaklanıyor hocam, eski modemimde değiştirdikten sonra internetim hızlanmıştı. Modem değiştirmeyi dene hocam önce, gene olmassa kabloyla bağlanmayı dene o şekildede çözülmezse, kesinlikle TTnet aranmalı..
  • Baksanıza normal mi böyle bişey. Neyse bugün Modem alıcam gidip kafaya taktım.
     PS4 İNTERNET ÇOK YAVAŞ ÇÖZÜLDÜ!! DMZ AYARINIZI YAPIN

• tmm arkadaşlar sorunu çözdüm gibi. modemi direk kabloyla bağladım ps e.
    sonra dmz ayarını yaptım. testte 8.4 mbps çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre1645

tmm arkadaşlar sorunu çözdüm gibi. modemi direk kabloyla bağladım ps e.

Dmz nasil yapiliyor hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dante

quote:

Orijinalden alıntı: Emre1645

tmm arkadaşlar sorunu çözdüm gibi. modemi direk kabloyla bağladım ps e.

Dmz nasil yapiliyor hocam?

Google a yaz çıkıyo kardeşim. Ps4 dmz ayarı diye

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.