Şimdi Ara

PS4 İÇİN UYUMLU DİREKSİYON THRUSTMASTER T300RS GELDİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
648
Cevap
19
Favori
43.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hdforumlar

mesajım olsun
    DFGT var elimde bekletiyorum güncelleme ile destek verilir inş sony drive club oyununu çıkartıyorsa bu direksiyonlara da desteğini getirmeli

inşallah arkadaşım inşallah hepimizi masraftan kurtarır sony
    ve böylece sony ps kullanıcılarının gözünde biraz daha büyür
  • valla abi g27 yı satarsam veya koseye koyarsam ondan assagısını almam.amazonada bulasmam yanı yurtdısıyla gumrukle ısım olmaz napalım emın degılım ama g27 den de cok dandık duruyor kullanmadım yorum yapamam ama goruntu olarak soyluyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustf66 -- 22 Ağustos 2014; 23:46:36 >
  • Sen anlaşama, millete g27 sini sattır, trustnaster aldır.Attan indirip eşşeğe bindir milleti ah sony ah ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maydo67 -- 22 Ağustos 2014; 23:45:25 >
  • Valla ben anlaşöa bekliyorum. Dfgt var evde the crew oyununu bekliyorum. O cıksın bence bi şekil yapmaları lazım. Yoksa eldeki direksiyonun bir anda cöp olması cok saçma

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustf66 kullanıcısına yanıt
    valla musticim ne desen hakkıdır
  • yani sony zaten böyle bir şey yaparsa varya iyicene gözümden düşecektir
    arkadaş elimizde taş gibi G27 direksiyon var işin yoksa
    git bide thrustmasterin pahalı direksiyonunu al sony hiç iyi bir şey yapmıyor
  • Umarım logitech direksiyonları ps4 için uyumlu hale getirilir ve birçok kullanıcı yeni bir direksiyon için masrafa girmemiş olur. Ama olur da bu dileğim gerçekleşmezse eğer g27 kullanıcıları şunu bilsin thrustmaster ın direksiyonları logitech den daha iyidir verdiğiniz paraya mutlaka değecektir. t80 bence alınmaz, feedback yok diye biliyorum , t300-t500 ikisinden birisi.G27 kullanan bir arkadaşım t500rs aldı ve onun yorumu ; g27 nin direksiyon ile alakası yok, oyuncakmış. tabii belki biraz abartma payı olabilir ama t500rs g27 ye göre gerçekten çok daha iyi bir direksiyon.Ama dediğim gibi umarım g27 kullanıcıları mağdur olmaz, elde direksiyon var iken böyle büyük bir masrafın içine girmek çok saçma , sony umarım bu sorunu çözer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jisub -- 23 Ağustos 2014; 12:35:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaaaantr

Umarım logitech direksiyonları ps4 için uyumlu hale getirilir ve birçok kullanıcı yeni bir direksiyon için masrafa girmemiş olur. Ama olur da bu dileğim gerçekleşmezse eğer g27 kullanıcıları şunu bilsin thrustmaster ın direksiyonları logitech den daha iyidir verdiğiniz paraya mutlaka değecektir. t80 bence alınmaz, feedback yok diye biliyorum , t300-t500 ikisinden birisi.G27 kullanan bir arkadaşım t500rs aldı ve onun yorumu ; g27 nin direksiyon ile alakası yok, oyuncakmış. tabii belki biraz abartma payı olabilir ama t500rs g27 ye göre gerçekten çok daha iyi bir direksiyon.Ama dediğim gibi umarım g27 kullanıcıları mağdur olmaz, elde direksiyon var iken böyle büyük bir masrafın içine girmek çok saçma , sony umarım bu sorunu çözer.

tabıkı hocam thrustmaster bır dev ve dıreksıyonları kesınlıkle cok kaliteli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• G27 oyuncak değil oda abartmış biraz dediğin gibi
    Lakin thrustmaster t500rs ve t300rs ler g27 den kesinlikle bir
    Üst sınıflar bu gerçek zaten gözardı edilemez kaan kardeşim

• abı bu arada vıtes masrafı yok t500rs de g27 yi satmassan baglanıyor vıtesı

• quote:

Orijinalden alıntı: mustf66

abı bu arada vıtes masrafı yok t500rs de g27 yi satmassan baglanıyor vıtesı

Musti ben t300 düşünüyorum da
    Bu g27 nin pedallarıda t300rs ile kullanılırmı acaba
    Pedallar kullanılırsa eğer g27 i asla satmam

• Bu destekleme olayı sanıyorum 'full support' yani menü içeriğine erişim vs . Eğer ki ben logitech direksiyonumu pistte fonksiyonlu kullanabiliyorsam menüler ds4se ne ala...Ancak özellikle g27 için sorunun hardware kaynaklı olması büyük engel. Geçen yıl f1 add on thrustmaster direksiyon almıştım malzeme kalitesi vs berbattı ve pahalıydı , 500rs'nin pedalları + 300 rs 350-400 dolar civarı alınabilirdi ama 300rs çoğu yabancı forumda plastik diye anılıyor ayrıyetten bunun standları uyumlu mu değil mi öncekiyle oda bir tutar 150-200 dolar , tabii bunları bize euro vergi diye geçirecekleri parayı ve böyle giderse tekel olacaklarını düşünürsek benim için konsolda yarış simi gt6 ile devam eder kapanana dek.
  • MDVK M kullanıcısına yanıt
    Bence bu kadar karamsar olma mutlaka bi çözüm olacak
    Kaldıki t300rs aynı t500rs gibi direksiyon aksamı aynı
    Hatta t500rs den bile daha yeni modlanmış
    Direksiyon arkası kelebek vitesler sabit kalmıyor
    Simitle beraber dönüyor sadece pedal aksamı plastik işte

Bence bu kadar karamsar olma mutlaka bi çözüm olacak
    Kaldıki t300rs aynı t500rs gibi direksiyon aksamı aynı
    Hatta t500rs den bile daha yeni modlanmış
    Direksiyon arkası kelebek vitesler sabit kalmıyor
    Simitle beraber dönüyor sadece pedal aksamı plastik işte

• Pahalı şefim direksiyonlar benim için en azından.GT5le aldığım dfgt satayım diye uğraştım lanet ede ede kelepire verdim daha da satmakla uğraşmam atarım depoda dursun daha iyi ben g27'nin taksitlerini bitirmeden yaklaşık 750-800 dolar masraf çıkar sony + logitech bir şey yapmazsa ki bu fiyatlar amazonda gördüklerim , oynadığım 2 oyun var codemasterın f1 serisi next-gen geç çıkacak ps3'e alırım önce , GT6 oynuyorum zaten. Yani eğer g27 ile ilgili sorun donanımsal olmasaydı diyebilirdik ki sony çok para istedi logitech vermiyor, anlaşamıyorlar vs.Update ile çözülebilecek bir şey gibi durmuyor ama 2 tarafında (project cars dışında) kesin bir şey söylememesi tek olumlu şey ,.Kısacası durum böyle F1 ve GT bekleyeceğim zaten oynayacağım oyun yok şuan ps4de .
    Edit: gerçi 500rsde de çip olmamasına(?) rağmen çalışıyormuş yani sorun donanımsal olmayabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MDVK -- 23 Ağustos 2014; 15:33:30 >

Sende haklısın arkadaşım
    Zaten oyunculaır yolunacak kaz gibi görülüyor
    Digital oyun dünyasında

Nerden bulaştık bu virüse bende bilemiyorum valla
    İşte hayattaki kötü alışkanlıkların en iyisi yinede

• quote:

Süper haber

O halde G27'yi satmıyoruz :)

Evde 3 direksiyon olacak ve hanım sonunda direksiyonlarla birlikte kapıya atacak :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

quote:

Süper haber

Evde 3 direksiyon olacak ve hanım sonunda direksiyonlarla birlikte kapıya atacak :)

hocam eger t500rs alacaksan nerden alacaksın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

quote:

Süper haber

hocam eger t500rs alacaksan nerden alacaksın

hocam Almanya'dan kayınçodan getirmesini rica ettim dün, olur dedi.

Amazon.de'den alacağım nasipse (429 Euro), kayınçonun adrese gelecek o da Aralık ayında gelirken getirecek inş.

Yalnız hocam ben Integral olanı alacağım. Link:http://www.amazon.de/Lenkrad-Thrustmaster-Ferrari-Wheel-Integral/dp/B005L0Z2CK/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1408714847&sr=8-2&keywords=T500RS

• Lt'nin bu sessizliğinin asıl sebebi bence yeni bir direksiyon.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.