Şimdi Ara

Ps4 için televizyon tavsiyesi (düşük bütçe)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
3.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar ana konuyu çok inceledim ama hep pahalı ürünler konuşulmuş.

benim tv ler hakkında pek bilgim yok bütçem 800-1000 lira.

boyut olarak 32" de olabilir 42" de olabilir pek farketmez benim için.

hangi ürünü tavsiye edersiniz bana acaba ?

ekran boyutu takıntım pek yok mesela 40" ama düşük özellikli bi tv yerine 32" ama tam donanımlı bi tv tercih ederim

EKLEME

Arkadaslar maksimum 1200 tl butceyle tv alicam ps4 icin 1000 lira tam butcem aslinda ama hani deger derseniz 1200 e cikarim.

32" dusunuyorum benim icin ideal boyut.

Hangi tvyi onerirsiniz ?

samsung 32f5570

Modelini en alicam sanirim en dusuk input lag bunda sanirim 100hz urun

1050 lira tavsiye eder misiniz ?

Birde ps4 ile kullanmak icin hdmi kablosu tavsiyeniz nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uA_OzaN -- 16 Ocak 2014; 14:35:07 >

• carrefourda SEG tv kampanyası varı 39" mi neydi, 800 TL galiba, valla kardeşimin odasına aldık eylül gibi bi kampanya daha vardı seg yine , canavar tavsiye ederim. Ama izleme mesafeniz çok değilse, min 100hz olan bir tv tercih edin, 32" izlerim ama ufak gelebilir derseniz HZ mertz boşverin., önce boyutu tatminkar olacak.
  • Arkadaşlar TV kalite konusunda grafiği % kaç etkiliyor ortalama bilginiz varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arkın.

Arkadaşlar TV kalite konusunda grafiği % kaç etkiliyor ortalama bilginiz varmı?

TV, monitör farketmek sizin, 1080p 1080p dir. en önemli kriter bu, akabinde 100hz olayı derim. Diğer akıllı tv,3D, internet ÇÖP. Emin olun.

Panelin daha iyi olması , ya daha parlak gösterir, daha güçlü gibi, başka detayları etkliemeez öyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harpooner

quote:

Orijinalden alıntı: Arkın.

Arkadaşlar TV kalite konusunda grafiği % kaç etkiliyor ortalama bilginiz varmı?

TV, monitör farketmek sizin, 1080p 1080p dir. en önemli kriter bu, akabinde 100hz olayı derim. Diğer akıllı tv,3D, internet ÇÖP. Emin olun.

Panelin daha iyi olması , ya daha parlak gösterir, daha güçlü gibi, başka detayları etkliemeez öyle.

Teşekkürler
  • samsung 32f5570 ben bunu aldım madem bütçen 1000 tl alabileceğin en ideal tv..
  • 24" bir monitör düşün mü hiç? Çünkü düşük bütçeli TVler input lag gibi sorunlar baş göstere bilir can sıkabilir.
  • Monitor alin daha iyi hocam
  • PS4 icin Asus mx279h alicam tavsiye ederim 1050 TL ye felan bulunabiliyor
  • cevaplar için teşekkürler..

32" den düşük düşünmüyorum açıkcası çünkü 40" sony var ona alıştım ufak ekran kötü gelebilir...

peki bu tazeleme hızı konusunda 100hz - 200hz farkı nedir gözle görülür sıkıntı yaratırmı 100hz ?

+olarak tv özellikleri benim için önemli değil monitör de olabilir 30" ve üzeri ne tavsiye edersiniz hangisi daha mantıklıdır ?
  • samsung 32f5570

Modelini en alicam sanirim en dusuk input lag bunda sanirim 100hz urun

1050 lira tavsiye eder misiniz ?

Birde ps4 ile kullanmak icin hdmi kablosu tavsiyeniz nedir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende 42 si var onun memnunum..güzel televizyon..şimdilik ps3 için ve usb den veya internetten dizi/film izlemek için kullanıyorum.

tavsiyem 42' al.1500 tl ye falan bulunabilir..almışken büyüğünü al derim..büyük her zaman iyidir
  • Ps3 de herhangi bi sorun yasamiyosunuz di mi ?

Hocam salonda 42 var zaten ama bunu odaya aliyorum masa ustunde durcak hani mesafe uzak olmayacak fazla o yuzden 32 ideal hatta bi ara 27" monitor bile dusundum ama 32 tv de karar kildim

• hocam ağır tavsiyemdir samsung 32f5570 al bence. evet tv ufak kalıyor 32" olduğu için ama gerçekten çok güzel bir görüntüsü var. smart özellikleri de kurcalayınca iyi.
    ben xboxta oynamak için almıştım o tvyi ve şu anda ps4 yolda onu bekliyorum ona bağlayacam. iki üç ay oldu ben tvyi alalı kesinlikle tavsiye ederim. he paran varsa 42" olan f5570 al derdim yine o da 1400 1500 falan civarıydı en son

kablo olarak da bişey almana gerek yok boşver ps4ün yanında kablo çıkıyor zaten.
  • Bay Exe kullanıcısına yanıt
    bütçemi aşıyor hoca aynısının 32" olanı var fakat bu input lag denilen olay sıkıntı yaratıyormuş sanırım bu modelde
  • Hocam onun yerine BenQ monitör alın. Input Lag sorunu olabilir.
  • Samsung yada toshibadan baskasini almayin hocam.hepsiburadada fiyatlar iyi oradan istediginiz kriteri belirleyin

• Ben de almadan önce çok araştırdım bu input lagdır vs dir samsung 32 f5070 almıştım hiçbir şikayetim de yok. O milisaniyelik farkların gözle hissedileceğine inanmıyorum. Al bütçene uygun bi samsung sorun olmaz merak etme

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.