Şimdi Ara

PS4 için Razer Kraken Chroma mı yoksa Gold Headset mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kullanımı sadece PS4 üzerinde yapacağım.Şuanda Razer Kraken USB kullanıyorum.Ancak 7.1 desteğini vermiyor PS4'te.Veya ben öyle biliyorum.
    Çokta yüksek ses vermiyor.Ayak sesi gibi sesleri şeyleri pür dikkat dinlerseniz duyabiliyorsunuz ve sesin nerden geldiğini tam iletemiyor.
    Bunun üzerine 7.1 desteği veren Sony'nin kendi kulaklığını almaya karar verdim ancak o fiyat skalasında Kraken Chroma'da var özellikle Rainbow Six Siege oynayan birisi olduğum için en iyi ses kalitesini veren kulaklığı almak istiyorum.
    Sizce hangisini almak mantıklı olur ?

İyi forumlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gold headset
  • Hocam ayarlardan kulaklığın sesini açtınız mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cruzer26

Hocam ayarlardan kulaklığın sesini açtınız mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cruzer26

Hocam ayarlardan kulaklığın sesini açtınız mı?

Buraları kontrol ettim sıkıntı yok.

• Az önce kraken usbyi Laptopuma bağladım.Ses yüksekliği %60 gösterdi %100 yaptım daha sonra youtubedan bir şarkı açtım efsane ses veriyor.

Geri PS4'e bağladım ses bildiğiniz baya baya az geliyor yani %45 falan diyebilirim PCdekinden.

Bu soruna bir çözüm bulabilen var mı acaba PS4'ten ses nasıl artırabilirim ?

Not: PC'de Razer programıda yüklü değil.Yani ayar ve 7.1 'de vermedi.

• Razer 7.1 chroma vardı bende de ps4 performansı berbattı. Razer karın hiç biri ps4 de yeterli performansı vermez malesef. Şu an kablosuz olarak gold headset kablolu olarak da cloud 2 kullanıyorum ikisinde de aşırı derece memnunum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kraken usb var bende pcde fena performans verse de PS4'de yeterli değil malesef

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gold headset en mantıklısı gibi duruyor.Maalesef Kraken USB'nin be yapsam be etsemde PS4 performansını iyileştiremedim.Ancak Gold Headsetlerde ne kadar temiz kullanılsa da dayanıklılık sıkıntıları mevcut.

Yani PS4'te en iyi performansı alabileceğim özellikle Rainbow Six Siege oynadığım için çıtırtının bile önemi yüksek benim için tekrar bir kulaklık önerisi yapma şansınız var mıdır ? Şuan aklımda hiç bir şey yok PS4'te optimum performansı verecek absürd fiyatlarda olmayan bir kulaklık arıyorum teşekkürler.

• Hocam razer kraken serisini yeniledi özellikle ps ve xbox için bir kraken serisi cıkardı.geçenlerde dh da haberini okumuştum bence bir bak ben gold kullandım filimler için harika oyunlarda da güzel aslında ama o ayak seslerini vb duymak istiyorsan daha iyi birşey bak gold dan başka

• Turtle Beach öneririm

• merhaba arkadaşlar. benim ciddi işitme kaybım var. oyun oynarken, film izlerken creative fatality kullanıyorum 5-6 yıldır. ama ses yetersiz geliyor. 107 db+ kulaklık ne önerirsiniz? kablolu yada kablosuz fark etmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrvrd1996

Turtle Beach öneririm

Hangi modeli tavsiye edersiniz PS4 için ?

• Şuanda HyperX Cloud 2 düşünüyorum ancak dediğim Krakende yaşadığım şeyleri bunda da yaşamaktan korkuyorum.Gold headset ile arasında fark olur mu ? Ayrıca kullanan olduysa ses kısık gibi mi geliyor krakendeki gibi nasıldır ideal midir ? Teşekkürler şimdiden.

• AttackHane kullanıcısına yanıt
    Valla bütçeniz varsa 520p öneririm ancak 700 serisi çıkacak ona göre fiyatlar düşebilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Ben playstation'da sadece Turtle Beach öneriyorum. 500p kullandım ve çok memnundum. Şimdi 700 serisi çıkıyor. Yüksek ihtimal ilk indirim yediğinde alacağım. Size tavsiyem 520p alın. 500p'nin güncellenmiş hali. Çoğu kulaklık ps4 için üretilmediği için kulaklığın performansını tam alamıyorsunuz. Bu be ps4'ün sorunu ne de kulaklığın. Sadece uygun değil ve ya desteklemiyor diyebiliriz. Hyperx Cloud2'de de surround ses alamayacaksınız diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kasapovski -- 19 Eylül 2017; 3:37:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: F.Kasap

Ben playstation'da sadece Turtle Beach öneriyorum. 500p kullandım ve çok memnundum. Şimdi 700 serisi çıkıyor. Yüksek ihtimal ilk indirim yediğinde alacağım. Size tavsiyem 520p alın. 500p'nin güncellenmiş hali. Çoğu kulaklık ps4 için üretilmediği için kulaklığın performansını tam alamıyorsunuz. Bu be ps4'ün sorunu ne de kulaklığın. Sadece uygun değil ve ya desteklemiyor diyebiliriz. Hyperx Cloud2'de de surround ses alamayacaksınız diye biliyorum.

Aynen PS4'ün sıkıntısı bu bu yüzden goöd headsete elim gidiyor ancak şu kırılmış fotolarını görünce geri atıyorum kendimi.Platin Headsette çok pahalı aslında oldukça ideal güzel bir kulaklık.

Sorum şu ki PS4'te Turtlebeachle bu kısık ses gibi problemleri yaşarmıyım ?

Hayır yaşamazsınız. Çünkü P serisi Turtle Beach markasının Playstation için özel üretiliyor. Konsol için yapılıyor yani. O kırılma olayı kullanıma bağlı.
  • Turtle Beach 520p çok güzel kulaklık. Takip edin Amazon.de yi bence. Her şey dahil 70 euroya almıştım ben Haziran ayı içerisinde.

• Eğer kulaklığı çok kullanıcaksan 1 seneye kadar Gold Headset haşat olacak, malzeme kalitesi çok çok kötü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.