Şimdi Ara

PS4 için PES2015mi alayım FİFA 2015mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Takip

• PS4 de PES oynamadım zaten çok geç çıktı oyun. Fifa 15 oynuyorum. PES çok basit oynanış tarzına sahip şöyleki ; pas verdiğiniz zaman pas verdiğiniz kişiye gitmeme olasılığı çok düşük veya Messi ile şut çektiğiniz zaman gol olmaması düşük bir ihtimal.

Fakat Fifa 15 de çok fazla sağ veya sol yaparsanız hem pası düzgün vermez hem şutu dışarı atarsınız.

Oynanış kolaylığı açısından PES ama Fifa15 akıl ve mantığı konuşturmanız gerektiren bir platform.

önerim Fifa 15 olacaktır size.
  • İkisinide bayadır oynuyorum bence FIFA her konuda üstün.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zevk ve Alışkanlık meselesi...
    Lakin 2014 e kadar pes oynayan biriydim.
    2014 ile beraber FIFA serisine devam etmeye karar verdim ve pes'in daha yüzeysel , basit ve "oyun" gibi kaldığını, FIFA'nın ise daha "gerçekçi" , zor ve uğraşı isteyen bir yapım olduğuna kanaat getirdim. ( gerçekçilikten kastım görüntü degil oyun dinamiği. Gerçi 2015 ile beraber bazı absürt goller Görmüyor da degilim :) ) son karar : fifa

• FIFA

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2006 dan beri pes oynuyorum 2010 da fifa oynadim 2011 de pes e geri dondum 2014 yilinda futbol oyunu oynamadim nba 2k 14 oynadim 2015 de de pes oynuyorum oynanis ve zevk acisindan pes daha ustun ama fifada lisans sorunu yok tum takimlar var tek guzel tarafida bu pese tum takimlar gelse lisans sorunu olmasa pes rakipsiz olur
    Tavsiyem ise ne olursa olsun pes15

• yediğm şu iki golden sonra oyundan inanılmaz bir şekilde soğudum .. oyun kazanmanı istemiyorsa kazanamıyorsun..bir şekilde o golü sana yedirtiyor.. sinir hastası olmamak için fifa ya hiç bulaşma

• Fifa
  • açıkcası ikiside iyi değil. ama fifa-pes karşılaştırmasında fifa 2 gömlek üstün bir oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deorro4

2006 dan beri pes oynuyorum 2010 da fifa oynadim 2011 de pes e geri dondum 2014 yilinda futbol oyunu oynamadim nba 2k 14 oynadim 2015 de de pes oynuyorum oynanis ve zevk acisindan pes daha ustun ama fifada lisans sorunu yok tum takimlar var tek guzel tarafida bu pese tum takimlar gelse lisans sorunu olmasa pes rakipsiz olur

Kardeşim Fifa15'i oynadın mı hiç?

• bu akşam yediğim bir golü şimdi upload ettim youtube a.. fifa 15 in özeti bu video da saklı .. bu arada golü atan adam wynne isminde 90+ hıza sahip bir stoper .. genel gücü 64 ... oyunun nasıl bir oyun olduğu hakkında umarım fikir verebilmişimdir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 26 Nisan 2015; 21:19:54 >
  • Hocam Ekmeğe getirmiş sizi.Bilgini anlayamadım.

• Fifa15

• İkisi de iyi değil bu sene. Fifada zaten golleri siz atıp yemiyorsunuz. Atılan goller de saçma sapan yenen goller de saçma sapan.
  • Kardes tartismasiz FIFA diyorm pes e gore daha gercekci tam bir futbol oyunu pes bana cocuk oyunu gbi geliyo artk pisman olmiycaksin kardesim fifaya devam

• Sinirli birisi isen fifa ya bulasma derim pes den kat ve kat iyi ama sakin bi adami bile dellendirir bu oyun oynadigim en sinir oyundur fifa ona gore al pes oynayanlar sakin oynuyor pek sikayetci degiller sinir ediyor diye

• Bayraktar42 kullanıcısına yanıt
    az önce 2 maç yaptım ateş bastı yine sinirden balkona çıktım hava alıp rahatlayayım diye.. uyuşturucu gibi mübarek başladın mı bırakamıyorsun da .. başlamayanlar kesinlikle başlamasınlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 27 Nisan 2015; 1:10:06 >
  • Winning Eleven al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykut4118

quote:

Orijinalden alıntı: Deorro4

2006 dan beri pes oynuyorum 2010 da fifa oynadim 2011 de pes e geri dondum 2014 yilinda futbol oyunu oynamadim nba 2k 14 oynadim 2015 de de pes oynuyorum oynanis ve zevk acisindan pes daha ustun ama fifada lisans sorunu yok tum takimlar var tek guzel tarafida bu pese tum takimlar gelse lisans sorunu olmasa pes rakipsiz olur

Kardeşim Fifa15'i oynadın mı hiç?

Oynadim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.