Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

PS4 GTA 5 Çizik Hatasi

4
Cevap
0
Favori
101
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Diğer >> PS4 GTA 5 Çizik Hatasi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    15 Mesaj
    Merhaba Beyler Benim Gta 5 var cd cikartim başka oyun koydum sonra bi baktim kendi kendine GTA 5 kaybolmuş Sonra Geri yukledim sonra installing dedi sonra %30 gectikten sonra CD çizik veya hasarli veya kirli dedi bende iyice temizledim taktim sonra ps4 te bip bip sesler cd çaliştirmaya cabalayip sonra yine bip bip diyon sanki sonsuz donguye girmiş gibi başka oyunlar normal de sonra oyuna giriyorum CE-30005-8 ondan sonra yine girmeye deniyorum giriyor ama %0 installing kaliyor ve cikartip cd yeniden taktigimda yine bip bip gelip çaliştirmaya çalişiyor yine CE-30005-8 hata geliyor ondan sonra 2 kez denedigimde aciliyor ama %0 anlamadim yillarca kullandigim oyun niye hiç birşey olmadan kayboluyor ve indirdigimde hata veriyor lutfen yardim istiyorum

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Turk Olmadigim icin Olmasin kardeş
    |
    |
    Keisaku kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Nereli olduğunun kim olduğunun bir önemi yok. Daha açık bir şekilde ifade edebilirsen yardımcı olmaya çalışacağız ancak sorununu anlamadan bir şey yapamayız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Red Sword kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    Asus Tuf Z390 PG || Intel i9 9700K || Asus Rog Strix 2080 OC || Gskill Trident Z 3200 mhz 16gb|| Cooler Master Masterliquid 240 || Thermaltake 850W Gold psu || Toshiba Ocz 240 ssd || WD 1TB Hard Disk || Cooler Master Masterfan Pro Balance 120mm || Rampage Squadron 2x200 Kasa || Msi RGB Led Strip || Everest KM-4835 || Trust Gxt 345 Creaon 7.1 || Sony XB650BT || Samsung 49KS8500 4K HDR TV || LG SJ3 || Logitech Z533 || Thrustmaster T300 RS || Thustmaster 599XX Evo 30 || Thrustmaster T3PA ||Thrustmaster TH8A || Playseat Alcantara || Xbox 360 Joystick // Traktor S2 MK2 || Pioneer HD500 // Steam = DriveMaN
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
sohbet
Lastik Fiyatları
Blogio
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.