Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5265. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
16 Misafir (1 Mobil) - 15 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.623
Cevap
785
Favori
6.098.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
82. Sırada  bugün en iyi #24
Sayfa: önceki 52635264526552665267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bana göre iyi :)
  • ya bu maçların niye 10 tanesinin 8i fewc stadında oynanıyor? kusucam artık, anfield seçiyorum ev sahibi ben olduğum halde gene fewc stadı geliyor
  • arkadaslar ciddi bir sorunum var..

4-3-3 oynuyorum
    ve 4-1-2-1-2 ( full ortada olan taktik ) olan bir takim karsima gectigi anda en az 5 yiyorum..
    ne yapmam lazim ?
    nasil onlem alabilirim..
    adamlar resmen icimden geciyor.
    karsi takimin taktigini kopyala diyip bi bakiyorum yenildigim tum takimlar sadece 4-1-2-1-2..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 24 Ocak 2020; 14:30:57 >
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    Ultra defansif veya defansif taktiklerden 1 tanesini 4 2 3 1 yapın.

Sağ sol bek ataklarda geri kalsın

2 defansif ortasaha pas yollarını kapatsın+ataklarda geri kalsın+merkezi kapatsın.

Fazla dribling vs yapamıyorum derseniz ve tek forvetle gol atmada zorlanırsanız taktiklerinizden biri de 4 1 2 1 2 olsun. Onun ortasahası çok ise karşısında da sizinkiler olacak.

Burda dikkat etmeniz gereken acele etmeyip oyun kurarken boş adamı aramanız ve garanti pasları tercih etmeniz gerektiği.

Bu şekilde 4 5 atamazsınız belki ama 1 2 farklı galibiyetler alırsınız.

Benim şahsen 2 taktiğim var. Biri 4 4 2, Biri 4 2 3 1.

4 2 3 1 oynuyorum. Eğer tek forvet yetmez ve hep defansta kaybolursa 4 4 2 ye dönüyorum. Yine kazanamazsam yapacak bişiy yok :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

arkadaslar ciddi bir sorunum var..

4-3-3 oynuyorum
    ve 4-1-2-1-2 ( full ortada olan taktik ) olan bir takim karsima gectigi anda en az 5 yiyorum..
    ne yapmam lazim ?
    nasil onlem alabilirim..
    karsi takimin taktigini kopyala diyip bi bakiyorum yenildigim tum takimlar sadece 4-1-2-1-2..
    Merhaba,

Güzel bir 4-2-3-1 ile 4-1-2-1-2 (2) yi rahatlıkla counterlayabilirsiniz. Size özelden de yazmıştım o taktiği rakip kanatları çok iyi kapatıyorsa ben de oynuyorum diye. Taktiğin olayı ortasahayı olabildiğince kalabalık tutarak pas opsiyonlarını artırmak ve kanat oyunu oynamayan rakiplere karşı dönen tüm topları toplamak. 4-3-3 oynamanızı önermem meta dışı bir taktik. 4-2-3-1 çok daha stabil ileride 3 cam bir striker ile oynuyorsunuz. camler de geriye geliyor böylece güzel bir 5 li ortasaha savunması yapabiliyorsunuz. 4-1-2-1-2 oynayan rakiplere karşı defansta genişliği azaltabilirsiniz rakip sürekli ortadan geleceği için. Ofansta da tam tersine genişliği artırırsanız rakibin tüm oyuncuları merkezde olacağından kanatlarda daha fazla açık alan bulabilirsiniz. 4-2-2-2 de etkili olabilir ortasahadaki 2 oyuncunuzla iyi savunma yaparsanız hızlı çoğalırsınız ileride. Ya da siz de 4-1-2-1-2 ye geçip ortasahalarınıza güveniyorsanız oyunu ortasaha savaşına çevirebilirsiniz. Ama fifa 20 de genel olarak önereceğim dizilim 4-2-3-1. Dikkatli oynarsanız taktik olarak her formasyona karşı oynayabilirsiniz.

• izmir1914 İ kullanıcısına yanıt
    Eyvallah yorumun için deneyeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    4321 oynuyorum üç mo kanatları kapatıyor ilerde de üç forvet

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Coinli satılık hesap arıyorum arkadaşlar. Oyunu bırakan varsa dmden ulaşsın lütfen
  • Beyler fiyatlar ne zaman düşer?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

arkadaslar ciddi bir sorunum var..

4-3-3 oynuyorum
    ne yapmam lazim ?
    nasil onlem alabilirim..
    Ana mevzu taktigin güçlü ve zayıf yanlarını anlamak .
    Sadece 4-1-2-1-2(2) diyip geçmemek lazım , bekleri çıkartıyosa zaten 4-2-3-1 ile parçalarsın hertürlü ancak sende beklere otomatik talimati vermen lazım geride kal demen mantıksız. 2 cdm kesinlikle geride kalmalı . Bu şekilde net üstün olursun .

Diğer senaryo bekleri çıkarmayan 4-1-2-1-2(2) bunun için tavsiyem kesinlikle 4-2-3-1 oynamaman tam tersi daha fazla zorlanırsın . Onun yerine sende aynı taktikle ancak bekleri otomatik yaparak üstünlük kurabilirsin.

• NIF Hazard’ı bırakıp Felipe’ye geçmeye değer mi? Aouar ile ikisi arasında kararsız kaldım. Hazard’dan memnunum ama Hazard’ı satarsam 350k param olacak üstüne Son’u falan ekleyip Mbappe mi alsam acaba

• 90 lik Zola nasıldır.Onerirmisiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayramtr53 B kullanıcısına yanıt
    İş görür ama alabiliyorsanız NIF mbappe alın daha iyi. Kimya kartlarıyla nesi zayıf gelirse orayı kuvvetlendirirsiniz. Hücum hattında çok yönlü bir kart. O yüzden meta...
  • Forvet hattim mbappe ,Messi ,Neymar ve grizman.Onu grizmanin yerine alacagim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wallcroft kullanıcısına yanıt
    hazardi fifada pek etkili yapmamışlar bence,felipe işinizi görür. ancak aouarı kimyalayabilirseniz kesinlikle almalısınız.mbappe ile de kimyalanır eğer alırsanız

• unnamed13 U kullanıcısına yanıt
    Kadro bu hocam para 150k, Son’u, Hazard’ı satıp biraz biriktirirsem alırım Mbappe’yi. Sorun şu Aouar’ı falan buraya kimyalayabilir miyiz acaba? Ya da Kante ile Seedorf varken Aouar’a gerek var mı? Agüero, Carlos, Varane, Seedorf satılamaz onu da belirteyim.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• Wallcroft kullanıcısına yanıt
    seedorf un yerine aouar ofansif olarak cok ıyi olur bence. varane ın yanina da lenglet i koyarsanız ve aguero yerine mbappe koyarsanız kimyalanir,deneyebilirsiniz.ancak forvete yeni birini bulmanız gerekiyor maalesef.mesela ben yedder iyi olur.

• Ulan işten geldim ben yedderi yapıp 3-5 maç wl atayım dedim kaldırmışlar sbcyi sizin yapacağınız işe

• ben yedder ne zaman eklenir
  • unnamed13 U kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam ama Seedorf’u swaplardan aldım bırakmak da istemiyorum açıkçası. Gayet memnunum ondan sadece şutları kötü geri kalan her şey var. Kante’yi de satayım desem Seedorf - Aouar’da çok kırılgan olur açıkçası. Ya 4-2-3-1 e dönüp forvete Mbappe çekecem aouar - seedorf - kante orta sahası olacak ya da başka birisi üzerinden devam edicem.

• 
Sayfa: önceki 52635264526552665267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.