Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: borasonmez1 , Dürüstİnsan Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
172.521
Cevap
785
Favori
6.095.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
34. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 51605161516251635164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SePHiRoTHBJK

Bu haftaki TOTW can yakiyor yaaa nefis kartlar varr 😍😍
    Salah ve de bruyne harici çöp, yedekten girecek yada direk kadroya girecek bir tane bile adam yok.Salah ve de bruynede zaten çıkmyacak 1000 kişiden birine bile çıkmayacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • akgun17 A kullanıcısına yanıt
    Oyunu bilmeyenlere yardim için Momentum kodluyorlar ama şu ülkeye bir server açmıyorlar. Nasıl iştir bu. Hafta sonu oyun mu oynuyoruz kavga mı ediyoruz belli değil. Rakip gol atiyor biz 10 saniye sonra görüyoruz lagdan

• Mid vieiraya para çıkışmayınca 1 hafta bekleyeyim diyerek blanc aldım umarım pişman etmez

• 1nvdr 1 kullanıcısına yanıt
    Florenzi cdm gelecek diyorlar. Nereden biliyoe millet bunları

• Old Firm SBCsi oyuncu seçimi ne veriyor ? 83 reytingli SBC yapmaya değer mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yemin ederim ben bu oyundan çok bu oyunda ki insanları anlamıyorum bu oyunda.... Adam 4 0 dan 4 3 yaptım 85 le 90 arası 1 penaltı 2 tanede yüzde yüz gol kaçtı adam gitti 90+2 de 5. Golü attı . Tamam her şeye eyvallah ama 90+2 olmuş ve 2 fark var . Ki zaten maç bitecek santradan sonra oyunu arka arkaya 3 kez durdurup 35 er saniyeyi sonuna kadar bekletmek nasıl bı OÇ lugudur ben çözemiyorum anlam veremiyorum.. Nasıl bir psikolojik sorunları var çözemiyorum cidden.. lanet olası insanlar bebeler ya ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haritaci41 -- 19 Aralık 2019; 20:41:25 >
  • Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    Ters köşe yaptı EA

• quote:

Orijinalden alıntı: aarda

Mid vieiraya para çıkışmayınca 1 hafta bekleyeyim diyerek blanc aldım umarım pişman etmez
    carlos mu lenglet mi hocam?

courtois çok kötü değil mi ya?

• Carlosla 2 maç oynadım cok iyi ve cok iri,sahada muthiş alan kaplıyor ve çok çevik,Varanedan bile iyi duruyor.

Courtouis onceki oynatışımdı memnundum tekrar bi şans vereceğim.Rttf militao alınca yine Ter stegen e döneceğim ama tabii ki

• quote:

Orijinalden alıntı: R-10

Oyunu bilmeyenlere yardim için Momentum kodluyorlar ama şu ülkeye bir server açmıyorlar. Nasıl iştir bu. Hafta sonu oyun mu oynuyoruz kavga mı ediyoruz belli değil. Rakip gol atiyor biz 10 saniye sonra görüyoruz lagdan
    Fut turnuva organizasyonları eğerki istanbula gelirse burayada server kurarlar.Romanyada da öyle oldu mesela en son liginide eklediler milli takımı ile beraber.
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Old Firm SBCsi oyuncu seçimi ne veriyor ? 83 reytingli SBC yapmaya değer mi ?
    Ben yaptım forrest daha iyi tabi yaparsan.için yapıyorum malum sbclerde ummadığın süprizler gelebiliyor

• Futbinde Futmas Gabriel jesus var ama oyunda göremedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psycho Cepkin

Futbinde Futmas Gabriel jesus var ama oyunda göremedim
    Pardon şimdi gördüm, daha sonra çıkacakmış SBC si henüz aktif değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freak7 -- 19 Aralık 2019; 22:47:10 >
  • Ev ya da dep olduğumuzu anlamanın yolu var mı

• squad battle tam bir o.ccgu mod..bunun yazilimini yapanin gelmişini geçmişini..

• Hikaye oyuncusudan kimi secmek lazim

• Bu akşam bağlantım ilk defa kağnı gbiyd. Bir kaç maçta oyuncularımın her zaman yaptığını yapamıadığını farkttim. 3 maçı da öndeyken vermek, hata benm ama baya bi ağırlık vardı dostlar, var mı bu gece benzer sıkıntı yaşayan ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Czn -- 20 Aralık 2019; 1:32:16 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ya arkadaşlar ps4 den oynuyorum son 2 haftadır filan oyuna girerken 40 kere hata alıyorum bağlanamıyor ea serverlarına diye sonra giriyorum şansa atıyorum bi sbc ye giricem oyun donuyor ortada dönen şey çıkıyo oyunu kapatıp açmadan hiçbirşey yapamıyorum internetim de 75 e 3 kötü değil anlamadım bu işten birşey aynı sıkıntıları yaşayan var mı nasıl düzeltebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: legacy of kain

squad battle tam bir o.ccgu mod..bunun yazilimini yapanin gelmişini geçmişini..
    Kadro bozdurup sattırmak için yapmış şerefsizler.
  • aarda kullanıcısına yanıt
    Evet, ilk denememi yaptım, 10 maç yaptım takımla.

Bernard beklediğimden çok iyi çıktı. Sterling de tam beklediğim gibi, beni RM değil, RW oynatman gerekir der gibiydi :)

Kane 10 maçta net sayı bilmiyorum, çünkü önceden de (bu kadro haricinde) oynadım kendisi ile, tahminen 8 gol 8 asist yapmıştır. Aynı şekilde Son da öyle. Ama De bruyne beklediğim kadar asist yapamadı, belki yavaşlıktan belki de ben henüz alışamadım. Ama 10 maçta 6-7 gol 2-3 asisti var.

Kante ve stoperlere geride kal dedim, 3 maç sonunda, De Bruyne'e de defansa yardıma gel dedim. Biraz daha toparladı takım, son 3 maçımı kazandım, 4.de öndeyken bağlantı koptu :(

Telles, uçup kaçmıyor ama henüz ya gerek de yokmuş demedim. Trippier zaten bildiğim kullandığım adam. Varane ve Militao yeşil bağlantıdan mı nedir bilmiyorum ama bayağı iyiler. biraz daha kadroya alışınca daha iyi olur diye düşünüyorum ama bu ilk 10 maçta defansımın da kötü olması nedeniyle yine bayağı gol yedim :)

Dediğin gibi atağa çıkarken defansta defansa gelirken atakta eksik kalıyor gibiyim. kanatlar da biraz fazlaca kanatta kalıyorlar sanırım. O yüzden 433-4 mü yapsam, yoksa 442 mi denesem, ya da 4132 mi yapsam (de bruyne biraz daha geriye gelmiş olacak) bilemedim. Yedeklerde kırmızı lewa (91), SBC (87) gnabry, IF Depay (86) sokuyorum. bunlar dışında scream pique, TOTGS Martinez, Mertens, RTTF Goretzka (bu da satılamaz paketten çıkmıştı) var. Daha klüpte bir sürü başka oyuncu da var ama henüz alışma ve test süreci olduğu için deneme yanılma aşamasındayım.

Her türlü fikir, tavsiye ve öneriye açığım :)

• 
Sayfa: önceki 51605161516251635164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.